Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiałem i na de, i na uk. Żadnych problemów czy opóźnień z dostawą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta w tym MM. Zamówienie złożone. :)

 

Tylko czy ta oferta z MM czy Saturna też ma te dodatkowe rzeczy (jakieś pkty,skórki i zwiększone prędkości) tak jak ta oferta z np.Ultimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy połowa forum w uja gra ale żeby nie grać w najlepszą grę generacji? Dzieci Coda? Nagle każdy pisze ze nie grał na ps3 i z wielką chęcią kupi na ps4

W Uncharted pewnie też nie graliście i tez kupicie wersje w ultra hd...

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy połowa forum w uja gra ale żeby nie grać w najlepszą grę generacji? Dzieci Coda? Nagle każdy pisze ze nie grał na ps3 i z wielką chęcią kupi na ps4

W Uncharted pewnie też nie graliście i tez kupicie wersje w ultra hd...

Nie wszyscy muszą lubić ten typ gier - nawet jeśli jest to najlepsze produkcja generacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy połowa forum w uja gra ale żeby nie grać w najlepszą grę generacji? Dzieci Coda? Nagle każdy pisze ze nie grał na ps3 i z wielką chęcią kupi na ps4

W Uncharted pewnie też nie graliście i tez kupicie wersje w ultra hd...

W moim przypadku było tak, ze sprzedałem PS3 bo zbierałem pieniądze na PS4 i w taki sposób ominęła mnie gra generacji, ale już nie długo byle do 30.07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy połowa forum w uja gra ale żeby nie grać w najlepszą grę generacji? Dzieci Coda? Nagle każdy pisze ze nie grał na ps3 i z wielką chęcią kupi na ps4

W Uncharted pewnie też nie graliście i tez kupicie wersje w ultra hd...

Tak, nie grałem w TLoU i Uncharted i chętnie kupie remastery, powód - w poprzedniej generacji miałem xboxa ;)

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy połowa forum w uja gra ale żeby nie grać w najlepszą grę generacji? Dzieci Coda? Nagle każdy pisze ze nie grał na ps3 i z wielką chęcią kupi na ps4

W Uncharted pewnie też nie graliście i tez kupicie wersje w ultra hd...

Bo niektorym glupio przyznac sie, ze drugi raz chca kupic tego samego odgrzewanego kotleta. :biggrin:

Edytowane przez wili23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, skoro macie za dużo czasu, co wnioskuję po pierdołach które wypisujecie to może spożytkujcie go na zweryfikowanie trophy card'ów wszystkich którzy napisali że nie grali w TLOU na Ps3 i sprawdźcie czy aby przypadkiem Was nie ciulają? :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo niektorym glupio przyznac sie, ze drugi raz chca kupic tego samego odgrzewanego kotleta. :biggrin:

 

Jak pójdziesz do speluny to i "nowy" kotlet może być niesmaczny. Natomiast w restauracji Naughty Dog nawet odgrzewany kotlet będzie o niebo smaczniejszy od reszty. Ja biorę i się nie wstydzę, bo zwyczajnie warto jeszcze raz przejść, splatynować i ciorać w multi, które jak dla mnie mieściło się w top 3 multi na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo niektorym glupio przyznac sie, ze drugi raz chca kupic tego samego odgrzewanego kotleta. :biggrin:

No tak, bo ci wszyscy akurat martwią się tym, co sobie o nich pomyślisz :P :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 90% kupie wersje na PS4, mimo że tą na PS3 kupiłem w dzień premiery. Jeszcze raz przejdę singla w nowej oprawie, a później długie miesiące z multi w 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 90% kupie wersje na PS4, mimo że tą na PS3 kupiłem w dzień premiery. Jeszcze raz przejdę singla w nowej oprawie, a później długie miesiące z multi w 60fps.

Ta 40 dni max;p 

 

A powaznie, ja kupie dla singla, ale jak troche zejdzie z ceny. Gralem na ps3, ale tak samo mialem z TR skonczylem na ps3 oraz ps4 i nie zaluje zakupu na 4.

Z TLOU tez nie sadze, zebym zlowal.

Cudowna przygoda w lepszej oprawie.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gralem, ale nie ukonczylem na ps3, bo sprzedalem w dobrej cenie. Teraz mam zamowiony preorder i mam zamiar skonczyc i zagrac w multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na pewno gre wezmę, chociażby dla świetnego multi.

Poczekam tylko na opinie czy warto brać za pełną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy połowa forum w uja gra ale żeby nie grać w najlepszą grę generacji? Dzieci Coda? Nagle każdy pisze ze nie grał na ps3 i z wielką chęcią kupi na ps4

W Uncharted pewnie też nie graliście i tez kupicie wersje w ultra hd...

 

 

Nawet jeśli w uja czy faktycznie nie grał w tą grę na ps3 to chyba nie powinno Cie to zbytnio interesować....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest dziwna rozmowa, jak ktoś chce to kupi, nie chce to nie kupi. Można narzekać na kotlet nie kotlet, grałem w TR na ps3 kupiłem na ps4 nie żałuję warto było. Wydaje mi się że narzekają ci co nie mają kasy i najchętniej to by widzieli te gry w plusie. Sprawa jasna dla mnie nie chcesz nie kupuj  Z GTA V na przykład się wstrzymałem bo domyślałem się że wyjdzie też na ps4 Minie parę miesięcy i temat kotletu GTA V się zacznie Ale naprawdę jest wiele osób mających wcześniej Xboxa, wstrzymujących się ze względu na to że czekało że wyjdzie na PS4, czy tacy którzy wrócą do tego samego tytułu jak do dobrego filmu czy książki by przeżyć to jeszcze raz. I jest ich naprawdę sporo jak już pisano statystycznie prawie 50% użytkowników PS4 nie miało wcześniej PS3 a z tej drugiej połowy przynajmniej 10-20% ludzi rozważy zakup tej samej gry co daje szanse trafienia do 70% użytkowników Opłaca się ? Z czego dla 50% z nich tytuł który wszyscy okrzykną kotletem będzie zupełnie czymś "nowym"

Edytowane przez marko
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce to kupi, nie chce to nie kupi.

Problem polega na tym, ze wiekszosc rzuci sie jak szczerbaty na suchary i zamiast nowych marek studio bedzie sie skupialo na odgrzewaniu kotletow. Tak jest latwiej, bo i tak jelen, to kupi i bedzie sie tym zachwycal. Marudze, bo nie mam kasy? Marudze, bo przez pewna grupe odbiorcow nie ma w co grac, bo zamiast stworzyc nowy produkt na miare nowej konsoli, to wiadomo co robia...  Ktos napisze powstaje U4 ok, ale czy jedna gra, to tak wiele? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze wiekszosc rzuci sie jak szczerbaty na suchary i zamiast nowych marek studio bedzie sie skupialo na odgrzewaniu kotletow. Tak jest latwiej, bo i tak jelen, to kupi i bedzie sie tym zachwycal. Marudze, bo nie mam kasy? Marudze, bo przez pewna grupe odbiorcow nie ma w co grac, bo zamiast stworzyc nowy produkt na miare nowej konsoli, to wiadomo co robia...  Ktos napisze powstaje U4 ok, ale czy jedna gra, to tak wiele? 

 

Najpierw trzeba poodgrzewać to co jeszcze nadaję się do zjedzenia. Potem można robić coś nowego. Tak to działa niestety.

Jeśli chodzi o TLOU nie mam z tym żadnego problemu, nie grałem i cieszę się że będę mógł zagrać na PS4. W drugiej połowie roku będzie sporo fajnych tytułów, wtedy już większość znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taka firma jak ND zarobi krocie na odgrzewanym kotlecie i pieniądze przeznaczy na nowe projekty by były one jeszcze wspanialsze np jak seria Uncharted z każdą częścią wyciskają z niej coraz więcej. Może pozwolić sobie na zatrudnienie lepszych grafików, dysponować coraz to nowszą technologią, pracując dzięki temu równocześnie nie nad jednym projektem jak kiedyś, ale równocześnie tworząc 2 różne projekty, to ja nie mam nic przeciwko trzepaniu kasy na kotletach Niech zarabiają bo efekty ich pracy są fascynujące. A to kosztuje mieć tyle sprzętu i ludzi żeby naraz tworzyć dwa perfekcyjne tytuły

Edytowane przez marko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotlet kotletem ale czemu ludziom tak ciężko zrozumieć że są ludzie :

 

-- Grali na ps3 i chętnie zagrają na ps4 

-- Nie grali albo nie mieli ps3 a teraz kupili ps4 i jeszcze chętnie zagrają 

 

Ja osobiście miałem ps3 ale sprzedałem i nie zdążyłem zagrać dlatego biorę w ciemno na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotlet kotletem ale czemu ludziom tak ciężko zrozumieć że są ludzie :

 

-- Grali na ps3 i chętnie zagrają na ps4 

-- Nie grali albo nie mieli ps3 a teraz kupili ps4 i jeszcze chętnie zagrają 

 

Ja osobiście miałem ps3 ale sprzedałem i nie zdążyłem zagrać dlatego biorę w ciemno na ps4

WPIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na ps3 i miałem sobie kupić ten dodatek LB ,ale jak się dowiedziałem o wersji Remastered to zdecydowałem nie kupować dodatku tylko kupić wersje na ps4 ze wszystkimi dodatkami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×