Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem wczesniej nie gralem na ps3 w ta gre jak i w gta. Dla mnie sa to premiery nie kotlety. Preordera biore. Do zobaczenia w multi. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucji nie ma, ale za 50zł przed premierą drugiej części wezmę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w wersje na PS3 (nie pytajcie czemu - jakos wyszło, że na premierę nie miałem kasiorki - potem stwierdziłem, że poczekam na używkę, potem jakieś DLC się pojawiły to stwierdziłem że kupie jakiegoś GOTYE a potem ogłosili wersje na PS4 i stwierdziłem, że już wytrzymam)

 

Ogólnie to już nie mogę się doczekać, ale naprawdę ciężko mi jakoś ogarnąć co takiego niesamowitego jest w tej grze. Nie chce mieć jakichś wygórowanych oczekiwań (FFX nie grałem, na FFX HD byłem napalony jak szczerbaty na suchary a gra mnie nie zachwyciła specjalnie). Jestem ciekaw czy przebije moją ulubioną grę (serie) MGS : P

W każdym razie - ciesze się, że nie kupiłem wersji na PS3 (a planowałem), ponieważ jeśli gra okaże się mistrzostwem to chciałbym miećc możliwość (i będę miał) grać w najlepszą dostępną wersję. Gdybym kupił wersje na PS3 to wątpie czy bym się zdecydował na wersje PS4.  GTAV kupiłem i jestem trochę zły, że wychodzi wersja na PS4. Chciałbym kupić, ale mam poczucie marnowania pieniędzy - chociaż wiem, że wrażenia z gry będą o wiele lepsze (płynność + lepsza grafa fantastycznego miasta i okolic + szybsze ładowanie). W każdym razie uważam, że osoby które kupiły jakąś grę na PS3 i wychodzi remaster na PS4 to cena powinna być 50% ceny nowej gry (100-120zł) + aktualna cena DLC które wchodzą w skład gry. Gdybym wiedział, że GTAV wyjdzie na PS4 to bym nie kupił na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

idkeQSK135ySY.gif

 

Info od gościa, który już grał:

  • Wszystkie liście i wszelaka roślinność są przepięknie renderowane
  • Modele postaci są bardzo dopracowane i dużo lepsze niż w oryginale, szczególną uwagę zwraca broda Joela
  • Gdy włączamy latarkę, odgłos dochodzi nas z głośniczka w DualShocku 4
  • Wytwarzanie uruchamiamy za pomocą panelu dotykowego pada
  • Gdy jesteśmy prawie martwi, lightbar w padzie staje się czerwony
  • Nie ma mocno widocznych ząbków ( dobry anti aliasing )
  • Gra zajmuje 50 GB na twardym dysku
  • Instalacja zajmuje 55 sekund

http://www.pssite.com/news-34822-streamer_zdradza_szczegoly_dotyczace_the_last_of_us_remastered.html

Edytowane przez emtek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL teraz czekać na remaster Uncharted i będzie w końcu porównanie zarostu obu bohaterów. Mam nadzieje ze się nie zawiode na mocy ps4 i Uncharted w ultra 4k HD pokaże moc i w końcu można będzie dostrzec u Drejka :-D zarost pod pachami :-D

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już policzył włosy na brodzie? ;) Ten gif ze spojlera @emteka, wyglądą nieźle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet można zobaczyć.

O7iNMgP.jpg

Siet :shok: brodastycznie to wygląda. Dla takiego remastera warto kupić next gena, o ile ktoś nadal nie ma za sobą przesiadki z Ps3 na czwórkę :yes:

Ktoś ma podobne odczucia?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ująłeś to tak, że nie wiadomo czy hajpujesz czy hejtujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę i tak kupuje, mimo tego że u siebie takiej szczeciny nie wychoduje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre wieści! ma wyjść The Last Of Us Demastered na PS2!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legenda prawi że na końcu Joel ubija Crasha Bandicota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

no cóż, nie widziałem tego posta, poza tym sedno mojego głupiego zarciku jest w czymś innym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista sprawa!

Faktycznie...

 

@update:

 

Wielu posiadaczy The Last of Us na PS3 liczyło na otrzymanie zniżki w przypadku zakupu gry w wersji Remastered (PS4). Jak już wiemy, Sony nie przygotowało żadnych tego typu promocji, ale z pomocą przychodzi sieć sklepów GameStop. Amerykański sprzedawca gier oferuje klientom prostą wymianę. Jeśli oddamy w sklepie swój egzemplarz TLoU na PS3, w dniach 27.07–2.08 będziemy mogli nabyć wersję Remastered z rabatem 50%, czyli za 25 dolarów (ok. 75 złotych). Oczywiście można powiedzieć, że sklep łaski nie robi, że za podobne pieniądze grę sprzedać można na aukcji internetowej, ale mimo wszystko rozwiązanie zaproponowane przez GameStop wymaga mniej zachodu.

Szkoda, że na podobne rozwiązanie nie możemy liczyć w Polsce.

Bardzo fajna promocja. Niestety w Trzecim Świecie raczej nie ma na to szans :/ Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 60 klatek zabiera trochę filmowości tytułowi i ten antyaliasing....kłuje w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siet :shok: brodastycznie to wygląda. Dla takiego remastera warto kupić next gena, o ile ktoś nadal nie ma za sobą przesiadki z Ps3 na czwórkę :yes:

Ktoś ma podobne odczucia?

 

Hmm... Ująłeś to tak, że nie wiadomo czy hajpujesz czy hejtujesz :P

 

Zero blefu, zastanawia mnie po prostu czy dla "odgrzanego kotleta" ktoś z Was kupiłby specjalnie Ps4? Oczywiście pytam najbardziej tu aktywnych; @One , @czeskimaster , @kloose , pozostali których pominąłem :yes:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ponieważ przeglądam ten topik dość często i duża część to whine , mam pytanie ogólnie TLOU (nawet tej na ps3) , czy uważacie ,że ta gra ma słabą grafikę na obecne czasy? I czy uważacie ją za dobrą, wciągającą grą ? Pytam się ponieważ jest to jeden z nielicznych exclusivów na PS3 które nie ograłem przed sprzedażą konsoli i postanowiłem ,że ją kupię aby przeczekać do premiery Destiny. Czy dobrze zrobiłem ,że ją zamówiłem  ? :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×