Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Juz cena na ultimie jest sensowna za preorder 199zl. Chyba wezme zeby ograc przed diablo 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie grał w TLoU, to jest to najważniejsza premiera na PS4 w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest najważniejsza premiera w tym roku - chyba, że dla Ciebie. To samo można przecież powiedzieć o Destiny lub GTA V :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima od początku informowała, że cena jest wstępna (269zł) bo nie wiedzieli ile wyniesie. Teraz te 199zł faktycznie daje do myślenia :)

 

P.S. Mamy w tym jeszcze DLC.

Edytowane przez Spychcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie grał w TLoU, to jest to najważniejsza premiera na PS4 w tym roku.

Nic podobnego, nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima od początku informowała, że cena jest wstępna (269zł) bo nie wiedzieli ile wyniesie. Teraz te 199zł faktycznie daje do myślenia :)

 

P.S. Mamy w tym jeszcze DLC.

 

 

Mam nadzieję, że zorientowali się, jak "pospólstwo" się obruszyło i że za dużo tego nie sprzedadzą.

Jeśli tak jest to i dobrze, niech wiedzą, że nie wszyscy dadzą się robić w ...

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 199 biore, to chyba uczciwa cena za tak dobra gre ze swietnym dodatkiem zwlaszcza dla osoby takiej jak ja, ktora nie przeszla tej gry na ps3. Padlo na last of us zamiast Diablo z gier na lato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego wklejasz tutaj to badziewie? I jeszcze podpis z tyłka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz i ja się zastanowię nad takim zakupem. Tylko w sumie... Nie wiadomo czy będzie cross-play z PS3 (Pewnie nie... :\), czy będą jakieś znaczące zmiany w grafice (na razie pokazywali cutscenki, a nie gameplay...). Wielka niewiadoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pack to jest internetowy bot który testuje cierpliwość userów.

Jak dostanie miesiąc przerwy to może się nauczy pisać po polsku ze zrozumieniem, zamiast wiecznie spamować linkami po tematach :P

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie jestem w temacie. Powiedzcie mi czy w wersji na PS4 będzie ten dodatek Left Behind? Czy będzie razem z grą czy do kupienia osobno na PS Store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie jestem w temacie. Powiedzcie mi czy w wersji na PS4 będzie ten dodatek Left Behind? Czy będzie razem z grą czy do kupienia osobno na PS Store?

 

Będzie razem z grą. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą wszystkie dlc, tę do multi też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie kop jakościowy między generacjami czy tylko zwykła kosmetyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jeszcze nic nie pokazali takiego tylko krotki zwiastun, czekam na jakis gameplay bo nie wiem czy zamowic na premiere czy nie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekam z preorderem bo liczę na kopa a nie jak piszecie kosmetyke za 200 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien byc kop porzadny, jak do tego dojdzie plynnosc swietna to w sumie patrzac na to jak slabo wersja ps3 stracila na cenie i cene samego dodatku i tak warto te gre kupic w tej 'ulepszonej' wersji bo cenowo wychodzi podobnie jak nie lepiej do wersji ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad zakupem TLoU z amerykańskiego ps store w wersji cyfrowej mam pytanie do tych co już kupowali w ten spośob, czy jak poddebne do swojego europejskiego konta to czy będą rówwnież napisy/dubbing po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad zakupem TLoU z amerykańskiego ps store w wersji cyfrowej mam pytanie do tych co już kupowali w ten spośob, czy jak poddebne do swojego europejskiego konta to czy będą rówwnież napisy/dubbing po polsku ?

Gra kupiona na amerykańskim psstore nie ma polskiej wersji, tylko angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wielkie nieba, to wygląda jakby było zrobione specjalnie pod PlayStation 4. Jeden z najlepszych tytułów na nową generację jakie kiedykolwiek widziałem.

http://www.pssite.com/news-34209-wielkie_nieba__the_last_of_us_remastered_wyglada_rewelacyjnie.html?t=1403692090#c_last

 

No to narobili smaka, niech to pokażą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×