Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem, gdyby to był jakiś nowy tytuł. Nowa jakość.

60 FPS to stanowczo za mało na taką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Poza tym ~60$ to cena za stworzenie gry od pre produkcji do konca, a remaster to raczej nieporównywalnie mniejszy nakład pracy. Sa wszystkie dodatki co jest spoko, ale pewnie dadzą mniejsza cenę inaczej garstka ludzi to kupi. Chociaz kto wie.

1080p, 60fps, wszystkie dodatki (czyli seasin pass ~70zl) i ponad rok po premierze. Jaka jest wg was odpowiednia cena?

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120-150zł za remaster to wg mnie jeszcze spoko cena.

Ale oni dadzą 200zł minimum, nie ma się co łudzić nawet ;) Jadą na marce, a fanatycy ND i tak kupią. W końcu będą bardziej wygładzone murki :o

Jednak nie jarał mnie specjalnie ten tytuł na PS3 to i na PS4 nie będzie, więc poczekam aż mocno stanieje i wtedy pomyślę o zakupie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok za remaster podstawki tak? Dolicz do tego wszystkie dodatki :d

Powiem wam, ze ja nie jestem fanem 60fps. Wg mnie psuje to odbiór, gry dla mnie sa mniej dynamiczne. 30 fps rulez.

Dobra co innego bijatyki i fpsy, w ktore i tak nie gram na konsoli

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogramy to z Patrico na PS3 i twierdze, ze będziemy sie bawić nic mniej niz na hipotetycznej wersji na PS4. 

Do teraz nie mogę sie nadziwić sam sobie, że przyszło mi do głowy pomyśleć o wersji z PS4.

 

A napalać to się wolę na gołe baby niż na to, że krocząca żyrafa ma bardziej wygładzone kopyta niż ta z PS3.

 

Ezilis - uważam, że zakup remasteringu to jest przyzwolenie dla producentów na walenie w pałe z graczami, ale oczywiście jeśli ktoś ma inne zdanie to nic mi do tego. Mówię za siebie bo to moja kasa :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupią Ci, którzy nie zgrali na ps3 albo nie dokończyli gry z rożnych powodów. Ja bylem i wciaz jestem zachwycony wersja na ps3 i troche minie zanim kupie remaster :) pięknie sie prezentuje na ps3 i mi to wystarczy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, gdybym nie dysponował wersją na PS3 to pewnie bym kupił pod PS4. To by było naturalne. 

Jednak dyskusja dotyczy przesiadki z wersji "a" na wersje "a`"  :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszyscy grali na PS3. Dla kogoś kto sięgnie po ten tytuł pierwszy raz na PS4 to nie będzie tylko płacenie 250zł za to by móc sobie jeszcze raz zagrać w lepszej jakości, tylko zupełnie nowa gra a za zupełnie nowe tytuły płaci się pełną pule 

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra która miała premierę kilka(naście?) miesięcy temu, to nie jest nowa gra. Inna platforma nie czyni z niej noweczki ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba, nigdy nie miałem PS3 więc z przyjemnością ogram zremasterowaną wersje. Swoją drogą nie widzę nic złego w wydawaniu najlepszych gier z końcówki poprzedniej generacji w odświeżonej wersji, ale powtarzam tylko prawdziwych perełek takich jak właśnie TLoU czy np. GTAV, na które bardzo czekam. Odświezona trylogia Mass Effect czy przeciętne Beyond to już ewidentnie skok na kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam nic przeciwko ale tutaj chodzi o cenę.

Edytowane przez ezils
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Święte słowa. 

Chodzi o cenę. 

Remaster nie ma prawa być droższy od "podstawki" w dniu premiery. Za pół ceny to rozumiem. 

Bo to już śmierdzi ewidentnym skokiem na kase i tyle. 

Oczywiście to święte prawo producenta, ale moim świętym prawem jest nie dać się rąbać w ...

Jeszcze raz powtórzę, co innego gdybym nie miał wersji na PS3 i była by to moja pierwsza styczność z ta grą, wtedy zgoda - łykam wersje na PS4. 


Założę się o dobrą flaszkę, że miesiąc po premierze remastera, w tym temacie pojawią się oznaki zawodu tych którzy przesiedli się ze starej wersji na tą nową w stylu "eee spodziewałem się czegoś więcej".

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lennox zapominasz, ze to nie jest tylko remaster podstawki. Oprocz podstawki sa wszystkie DLC! :d

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, DLC to duży plus. 

Jednak i tak uważam, że było by w dobrym smaku gdyby remaster kosztował max 150 PLN. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak już ktoś kupił wersję PS3 to zakupienie wersji PS4 będzie wtedy tańsze ( pewnie coś w stylu BF4 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważają taką możliwość, ale nic nie postanowili jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak już ktoś kupił wersję PS3 to zakupienie wersji PS4 będzie wtedy tańsze ( pewnie coś w stylu BF4 )

 

To na bank jest jakieś sensowne rozwiązanie. I zachęta.

Pytanie ile taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego taniego upgrade nie zrobią. Nikt by nie kupił nowej wersji za co najmniej 200 zł, skoro TLoU na ps3 można spokojnie koło 100 nowe wyrwać, nie mówiąc o używkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku był już jeden remaster ( Tomb Raider) cena 199, cena pewnie będzie taka sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiecki MM cena 69 euro kogos chyba walnelo ostro w dekiel. :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale czego wy oczekiwaliście? Ja nie oczekiwałem, żadnych zniżek od tej gry i dlatego nie jestem zaskoczony. Tylko nie mówicie mi, że gdybyście mogli wydać tą samą grę z ulepszonymi teksturami, czyli bardzo małym nakładem pracy to byście dali grę za 100zł mniej? Nigdy, mogę was o to zapewnić :) Zresztą u nas 250zł, a gdzie indzeij tylko 70 euro, ale szkoda się rozpisywać nad tym iż wszystkie produkty są x razy droższe, a przychody te same :)

 

Ja nie grałem w TLoU na ps3, ponieważ nie miałem okazji, ale z opinii większości użytkowników myślałem nawet nad zakupem ps3 tylko po to by zagrać. Poczekałem i pewnie poczekam jeszcze jakiś czas aż stanieje do 100-150zł lub kupię za 250 i przejdę w klika dni oraz od razu sprzedam za 200zł by nie tracić dużo.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozumiesz, że to jest roczna gra? To nie jest w porządku.

 

Wyobrażasz sobie aby twórcy gier na przykład na PC po roku dodawali z grą texture packa i na przykład opcję umożliwiającą podbicie rozdzielczości za równowartość nowej gry?

Ciekawa byłaby sytuacja gdyby jakaś gra wychodziła tylko z low detalami za 100zł na PC. Potem za pół roku na medium detalach za 100zł... itd.

 

Kto chce kupić, ten kupi, ale na pewno nie jest to w porządku. :biggrin:

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS3 wygląda fenomenalnie i nie wiem co oni chcą poprawiać na PS4.

Zresztą nawet na tych wszystkich screenach z porównaniami trzeba się na siłę doszukiwać "poprawek".

Gdyby nie oznaczenia, z której wersji pochodzi screen, to wielu by nie zauważyło różnicy.

 

Gra wygląda świetnie na PS3 i jedynce co mogą poprawić na PS4 to kilka tekstur + 60 klatek i 1080p, które w singlu nie są praktycznie do niczego potrzebne, a już tym bardziej nie za 250 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×