Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz Stary, cały ambaras polega na subiektywnym poczuciu bycia konsumentem. 

 

 

100% racji, każdy inaczej podchodzi do sprawy.

 

 Nie uważasz, że to dużo za mało niż to co było zapowiadane ?

 

 

Pewnie, że uważam, właśnie dlatego nie mam zamiaru popierać Sony swoimi pieniędzmi.

 

 

 

Gry były zapowiedziane. I gdzie są ? Mija wspomniane 6 miesięcy i co mamy ? Zapowiedzi dobrych tytułów ale za 6 miesięcy.

 

 

 No zgadza się, ale przecież chyba nie wierzyłeś w to, że faktycznie te wszystkie zapowiadane gry wyjdą zaraz po premierze PS4?

 

 

 

Można to odebrać na zasadzie bulu dupy, że ktoś ma PS4 a drugi nie ma. To jest żałosne i kompletnie nie ta półka do rozmowy. Przynajmniej nie ze mną.

 

Cóż, jeśli serio uważasz, że jeśli ktoś uważa, że kupowanie PS4 jest bezsensem ma ból dupy, bo nie ma konsoli, to faktycznie chyba nie ta półka;)

 

 

 

 że i tak kupią dając przyzwolenie na stawianie konsumenta w charakterze dojnej krowy z kasą.

 

Przecież to jest właśnie to o czym pisałem - kupując remastery popierasz producentów remasterów, kupując konsole, na które nie ma gier popierasz producentów wydających konsole, na które nie ma gier, kupując tasiemcowe FIFY co rok, popierasz producentów tasiemcowej FIFY. Przecież Sony ma głęboko w dupie co myślisz Ty, ja, Zdzisiek z Wodzisławia czy ktokolwiek inny - jeśli konsola bez gier daje zyski (czyli jedyne co na dłuższą metę przemawia do korporacji) to takie konsole warto wydawać. A płacz na forach? A to, że obiecali i nie dotrzymują słowa? Skoro konsument się na to zgadza (a robi to kupując produkt) to nie ma problemu. Można się zżymać, denerwować, ale właśnie tak to działa - w takich wypadkach skuteczne jest tylko głosowanie portfelem, jeśli zagłosowałeś portfelem na tak, to Sony nie będzie patrzyło na Twoje posty na forach, bo (poniekąd słusznie) wychodzi z założenia, że Ci towar odpowiada.

 

I żeby nie było: ja naprawdę nie mam, jak to się teraz modnie mówi, bólu dupy, a wszystkim posiadaczom PS4 życzę jak najlepiej, zwłaszcza, że prędzej czy później sam do nich dołączę. Tylko chciałem zaznaczyć, że jeśli chcemy jako konsumenci mieć swoje prawa to powinniśmy je egzekwować, a jedynym skutecznym sposobem jest uderzenie po kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet terminu odgrzewanego kotleta nie potrafią dotrzymać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące akcji "anty-remastered" jasno wskazuje że takiej akcji nie było, nie ma i nie będzie i "żale" ograniczają sie li tylko do forum PSSite.

Dlaczego mnie to nie dziwi

W czasie jakże krótkiego czasu od mojego poprzedniego posta, okazało się że wersje remastered to wcale nie takie ZUOO, tylko to że nie ma w co grać???

Bo miały byc gry , "wywiady miały być", a tu "kobieta mnie bije" :biggrin:

Może zatem podzielicie się ze mną tymi zapowiedziami hitów na PS4 na pierwszą połowę roku 2014, jakieś linki z wypowiedziami wydawców, dewsów, pana Heńka spod budki z piwem?

Bo może ja o czymś nie wiem.

Może ND miało w planach wydanie U4 bądź TLOU2 w pierwszej połowie tego roku?

Może nowy GOW od SSM?

 

Przypominam co ważne dla tematu, że minęło 6 miesięcy od premiery i co ? ano ni nic.

Tak więc prosiłbym użytkownika lennoxa o zapodanie linków z tymi zapowiedziami Bo skoro spodziewałes sie chłopie jakis super bliżej nieznanych mi tytułów na pierwsze 6 miesięcy, to pewnie tytuły te były zapowiedziane.

No chyba że oczekujesz "królika z kapelusza" jak PCtowcy GTAV.

 

I na sam koniec po raz kolejny dla wszystkich malkontentów którzy to "nie maja w co grać" rozpiska tytułów na najbliższe pół roku, zapoznajcie się: http://www.gry-online.pl/daty-premier-gier.asp?PLA=15&CZA=3

PS, jak dalej nie będziecie mieli w co grać - moja rada- sprzedaj PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak rozumiem brak odpowiedzi na moje pytanie dotyczące akcji "anty-remastered" jasno wskazuje że takiej akcji nie było, nie ma i nie będzie i "żale" ograniczają sie li tylko do forum PSSite.

Wystarczy wpisać w angielskich googlach temat pierwszego lepszego newsa związanego z wydaniem na PS4 TLoU, czy chociażby z plotką o reedycji GoW: Ascension. Shitstorm w komentarzach i na forach jest jeszcze większy niż tu. Zresztą to i tak złe porównanie, bo tutaj shitstormu właściwie nie ma - ludzie po prostu piszą co sądzą.

Na zagranicznych serwisach zaś PS4 jest nazywane... "PortStation 4".

 

Już tylko pod tym newsem jest kilka stron komentarzy, o identycznej treści, jak posty na tym forum, a to ledwie pierwszy wynik:

http://n4g.com/news/1504589/rumor-ps4-version-of-god-of-war-ascension-incoming

 

Ludzie piszą wprost - nie chcą portów, chcą nowych gier. Krótko.

 

Zalinkowana przez Ciebie lista robi wrażenie, ale 90% tytułów stanowią popierdółki indie i kolejne porty (w tym AC: Unity i Diablo 3).

 

Poza tym, Mori, warto jednak czytać dokładnie czyjeś posty, zamiast się oburzać, bo sednem całej debaty nie jest problem, że "nie ma w co grać". W końcu na obecnej generacji (psykro mi, ale w tej chwili nie uznaję końca żywota PS3 i X360) też nie dostawaliśmy po dwóch exów na miesiąc. Po prostu nadal nie zostało zapowiedziane nic, co przyprawiłoby ludzi o szybsze bicie serca. Jedynym pocieszeniem jest świadomość, ze gdzieś tam w studiach ND powoli powstaje sobie Uncharted 4 (które już w wypadku "trójki" niektórzy nazywali powtarzalnym tasiemcem ;) ).

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Numinex

Super, czyli w dalszym ciągu nic nie wnoszące żale na forach, bez żadnej konkretnej akcji wyrażającej sprzeciw.

Gównoburza - adekwatnego słowa użyłeś. Kolejna żałosna gównoburza jak w przypadku kolejnego CODa, żale na forach a potem miliony sprzedanych egzemplarzy

Ludzie piszą wprost - nie chcą portów, chcą nowych gier. Krótko.

 

Więc niech NIE KUPUJĄ  - krótko.

Po raz kolejny powtórzę - czy są jakieś osoby "szczególnie poszkodowane" edycjami remastered? 

Czy zrobiły coś w kierunku aby produkcje tych edycji ukrócić - poza pier..m na forach?

Wiem że nie, pytanie było retoryczne.

 

 

 

Zalinkowana przez Ciebie lista robi wrażenie, ale 90% tytułów stanowią popierdółki indie i kolejne porty (w tym AC: Unity i Diablo 3).

 

Ale jest lista. Każdy chcący kupić PS4 powinien się zapoznać co będzie i decydować czy chce kupić PS4 w tym roku czy nie. A nie kupić i pitolć że nie ma w co grać.

Jeżeli ktoś JUŻ kupił i nie widzi tytułów wartych uwagi to niech schowa konsole do szafy w oczekiwaniu na bardziej tłuste lata. Albo niech sprzeda. 

 

Najpierw ból d...y że kolejna wersja "remastered" , potem że deweloperzy zamiast robić nowe gry to robią remasteredy, a dalej że w związku z tym nie ma w co grać.

A teraz znowu żale że mija 3 miesiące od InFamousa i nie ma żadnego eksa?

A moje pytanie brzmi - miał jakis być?

Link z informacja/zapowiedzią pliz!

 

I na koniec.

Od stycznia kiedy kupiłem PS4 główna gra męczona przeze mnie jest BF4 - ponad 100h, potem KZ:SF tez cos koło tego.Do tego zaliczyłem InFamousa i TR:DF.

W tym roku oczekuje jedynie na The Order  i Destiny.

W oczekiwaniu na owe tytuły mam w co grać.

 

PS. Jeśli ktoś ma problem z nadchodzącym, być może U4, niech nie kupuje.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... Po prostu nadal nie zostało zapowiedziane nic, co przyprawiłoby ludzi o szybsze bicie serca. Jedynym pocieszeniem jest świadomość, ze gdzieś tam w studiach ND powoli powstaje sobie Uncharted 4 (które już w wypadku "trójki" niektórzy nazywali powtarzalnym tasiemcem ;) ).

 

I to jest pocieszające :)

Rzeczywistośc jest jaka jest, wiec trzeba poczekać na Destiny do września :) a potem może jakoś zleci do U4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes nienormalny czy co? Nowe gry sa w produkcji, a remastery to zapchaj dziury oraz nowosc dla ludzi, ktorzy nie ograli pierwotnych wersji na ps3. Zapierdzielaja niektorzy w pocie czola aby zrobic nowe, swietne gry ale to wymaga czasu. Chill out... Nikt Ci nie kazal kupowac ps4 teraaz, chcialbys wszystko Juz. Zobacz ile nowych gier ma wyjsc w przyszlosci. Lineup ps4 na start i tak byl dobry w porownaniu do poprzednich konsol - albo mi sie wydaje. Sam nie kupilem jeszcze ps4, czekam na pewne tytuly.

Przynajmniej jeden trzeźwo myślący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przynajmniej jeden trzeźwo myślący.

 

....rzekł największy wyznawca TloU na forum. Po co w ten sposób ? .... "pokrytysniegiem" ?

4505 postów na forum zobowiązuje ..... jak widać nie wszystkich. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Jeśli ktoś ma problem z nadchodzącym, być może U4, niech nie kupuje.

Ok, to dyskwalifikuje imo całą dyskusję. Nie czytasz, przeinaczasz, czepiasz się słówek - pisanie o czymkolwiek nie ma sensu w takim wypadku. Okej, w porządku. Jedźcie po ludziach, którzy normalnie dyskutują, a potem płaczcie że na forum zostają same trolle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz swoje powiedzialem w tym temacie pare stron wczesniej. 

 

Panowie dyskusja robi sie goraca. Mam dla Wszystkich propozycje - podajcie sobie wirtualna lapke i po dzentelmensku wypada sie zgodzic w tym ze sie nie zgadzacie i macie odmienne opinie. 

 

Dodatkowo jakis wirtualny zimny browarek na ostudzenie nastrojow i bedzie git. 

 

(Tak wiem ze post nie na temat)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS. Jeśli ktoś ma problem z nadchodzącym, być może U4, niech nie kupuje.

Przeczytaj wszystkie posty raz jeszcze, weź głęboki wdech i przeczytaj je raz jeszcze - nigdzie nie ma słowa o kolejnych częściach serii, tylko o tej samej produkcji "przepakowanej" z pudełka z logiem PS3, do pudełka z logiem PS4...

 

Ja juz swoje powiedzialem w tym temacie pare stron wczesniej. 

 

Panowie dyskusja robi sie goraca. Mam dla Wszystkich propozycje - podajcie sobie wirtualna lapke i po dzentelmensku wypada sie zgodzic w tym ze sie nie zgadzacie i macie odmienne opinie. 

 

Dodatkowo jakis wirtualny zimny browarek na ostudzenie nastrojow i bedzie git. 

 

(Tak wiem ze post nie na temat)

Bardzo dobry pomysł, chociaż patrząc na inne dyskusje (bardziej pyskówki) na temat remasterów (głównie zagraniczne fora), to tutaj jest bardzo spokojnie i kulturalnie :)

 

39383ebeff7e842ef996aa251f95d591.jpg

 

@update

 

Jestem trollem, nie potrafię czytać ze zrozumieniem - ogólnie buc, cham i woda na młyn odwetowców z Bonn.

Nie przesadzaj :) Już lepiej napijmy się tego Bojana - chociaż mi bardziej smakuje Black Ipa :P

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to w takim razie, kto w końcu kupuje TLOU na PS4? Szukam powoli ekipy do multi :D

Edytowane przez KOMARZYSKO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.

Jestem trollem, nie potrafię czytać ze zrozumieniem - ogólnie buc, cham i woda na młyn odwetowców z Bonn.

Więc jeszcze raz z podkreśleniem adekwatnych wypowiedzi.

 

Jedynym pocieszeniem jest świadomość, ze gdzieś tam w studiach ND powoli powstaje sobie Uncharted 4 (które już w wypadku "trójki" niektórzy nazywali powtarzalnym tasiemcem ).

I moja riposta:

 

PS. Jeśli ktoś ma problem z nadchodzącym, być może U4, niech nie kupuje.

 

 

I na koniec jeszcze raz powtórzę:

Jeśli nie podobają wam się wersje "remastered, itp" to ich nie kupujcie.

Jeśli wersje remastered sa dla was jakimś rodzajem "zamachu na gry" to zorganizujcie akcje bojkotującę.

Wszystko ode mnie.

TLOU RV kupie jak będzie w cenie poniżej 130 zeta.

 

PS. Polecam Bojan Toporek - najlepszy lager :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie, kto w końcu kupuje TLOU na PS4? Szukam powoli ekipy do multi :biggrin:

 

Ja biorę na 100%  :) w dzień premiery (oby w czerwcu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem "oby w czerwcu" bo jak na razie info jest tylko z Nowej Zelandii , że premiera jest opóźniona do sierpnia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy ... bo ich jeszcze nie ma rynku ? :biggrin:

gdybyś nie zauważył :biggrin:

 

I na koniec propozycja. Kup sobie kota i do niego możesz mówić coś o piszczeniu. Tyle ode mnie do Ciebie.

Gdybyś nie zrozumiał postu, to wróć do niego jeszcze pare razy aż zaskoczysz.. bez urazy oczywiście  :D 

A kota kupować nie muszę - wchodzę na forum i piszczycie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 12 sierpnia?

EhztJZI.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że to sierpień? Oby nie, bo 18 z tego co wiem wychodzi Diablo 3. Nie widzi mi się 500zł jednego miesiąca wydać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że to sierpień? Oby nie, bo 18 z tego co wiem wychodzi Diablo 3. Nie widzi mi się 500zł jednego miesiąca wydać :P

 

Jest tam napisane że zamówienia można składać od 12 sierpnia. "Despachos a partir del 12 de agosto"

Edit: Chyba że coś źle przetłumaczyłem i chodzi w tym zdaniu o coś innego, dawno nie miałem już kontaktu z j.hiszpańskim :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z forum psxe.

 

 

Wersja na PS4 może wyjść szybciej niż myśleliśmy:

 

wtEjsNw.png

 

0JCVRpb.jpg

 

Dodatkowo dwie osoby na gafie to potwierdziły. Wkrótce się przekonamy czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to będzie niezła niespodzianka.

 

Zdjęcie z  twittera juz skasowane i info:

 

"Apologises everyone about #TheLastOfUs Release Date! #MissPrint #OverEagerStaffMember We will update you when we get an official date sorry!"

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to będzie niezła niespodzianka.

 

Zdjęcie z  twittera juz skasowane i info:

 

"Apologises everyone about #TheLastOfUs Release Date! #MissPrint #OverEagerStaffMember We will update you when we get an official date sorry!"

Albo pomyłka albo reakcja Sony, możliwe, że chcieli to zachować jako niespodziankę na e3. Za kilka dni będzie wszystko jasne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×