Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Ale? W takim wielkim tytule takie bledy nie powinny miec miejsca (moje zdanie). Kazdy inny tytul jest jechany za to ale nie ten.Chyba ze cos przeoczylem.

Ale to nie jest błąd. To bardziej ograniczenie techniczne i ułatwienie życia graczom. Gdyby Ellie czy tam Tess były widoczne i śmiertelne, to większość czasu w grze spędzałbyś albo na ratowaniu ich, albo ciągłym wczytywaniu gry - bo Ty się schowałeś, ale któraś z postaci dodatkowych została zauwazona i zabita, bo wystawał jej milimetr tyłka. Poza tym, skąd SI ma wiedzieć jak w danym momencie zareagujesz - czy chcesz przejśc po cichu, czy zabawić się w Rambo i wyrżnąć pokój pełen Klikaczy. Podobna sytuacja była w Bioshock Infinite - Elizabeth też była nietykalna...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale? W takim wielkim tytule takie bledy nie powinny miec miejsca (moje zdanie). Kazdy inny tytul jest jechany za to ale nie ten.Chyba ze cos przeoczylem.

Musiałbyś przewałkować temat w dziale ps3 ;) tam już były gorzkie żale na ten temat :P zauważyliście już z jaką dokładnością zostały wykonane zęby Joel'a :P

 

22648290_foaxkypqkq8hhqdo9dzk.jpg

 

Najbardziej żałuję, że nie zacząłem grać po angielsku, bo przyzwyczaiłem się do polskiego dubbingu a w grze są srogie wpadki, które mnie irytują. Nie wiem czy to jakiś debil im to tak przetłumaczył, czy to była radosna twórczość aktorów. Dlatego w seriach Uncharted dubbing dla mnie nie istnieje :P (ale chwała im za to, że Joel'a nie podkłada Boberek :P)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest błąd. To bardziej ograniczenie techniczne i ułatwienie życia graczom. Gdyby Ellie czy tam Tess były widoczne i śmiertelne, to większość czasu w grze spędzałbyś albo na ratowaniu ich, albo ciągłym wczytywaniu gry - bo Ty się schowałeś, ale któraś z postaci dodatkowych została zauwazona i zabita, bo wystawał jej milimetr tyłka. Poza tym, skąd SI ma wiedzieć jak w danym momencie zareagujesz - czy chcesz przejśc po cichu, czy zabawić się w Rambo i wyrżnąć pokój pełen Klikaczy. Podobna sytuacja była w Bioshock Infinite - Elizabeth też była nietykalna...

To niedopracowanie AI i faktem jest że to wkurza i niszczy momentami odbiór gry. Ciężko się wczuć w skradanie gdy nagle nasz kompan maszeruje obok wroga i oboje totalnie nie zwracają na siebie uwagi.. bug i to cholerny. I nie chodzi o nietykalność tylko o sposób w jaki to robią - niech Ellie siedzi schowana za skrzynią albo zostanie w korytarzu a nie paraduje sobie między wrogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niedopracowanie AI i faktem jest że to wkurza i niszczy momentami odbiór gry. Ciężko się wczuć w skradanie gdy nagle nasz kompan maszeruje obok wroga i oboje totalnie nie zwracają na siebie uwagi.. bug i to cholerny. I nie chodzi o nietykalność tylko o sposób w jaki to robią - niech Ellie siedzi schowana za skrzynią albo zostanie w korytarzu a nie paraduje sobie między wrogami.

To jest nic :P jak ostatnio ogrywałem survival to w misji po tym jak poznaliśmy

Henry'ego i Sam'a

chowałem się czekając z nelsonem, a tu łowca z tekstem: "Gdzie się ukrywasz?". I nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby w momencie wypowiadania tych słów nie przeleciała mu przed nosem cała trójka moich towarzyszy. Polewke miałem nieziemską ;) mam nadzieje, że na PS4 też się uda wymusić tą akcję i uda mi się to nagrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard jeśli chodzi o tryb fabularny w tej grze  :biggrin:

No ale nie ma gry idealnej i trzeba się z tym pogodzić. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać w TLoU z polskim dubbingiem.

:shok:

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać w TLoU z polskim dubbingiem.

:shok:

Nie zaczynaj...

Nie chcesz grać z polskim dubbingiem, to nie graj. Ale nie zabraniaj tego innym...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać w TLoU z polskim dubbingiem.

:shok:

Głos Joel'a bardziej mi odpowiada w polskiej wersji, niż w oryginale. Jak widać gusta są różne.

 

Joel nie zostanie "mistrzem miotania cegieł" :P moja wpadka w "bloater run" z dzisiejszego poranka :P Tutaj i tak poszło nie najgorzej, bo za pierwszym razem nie zmacałem klamki i zginałem przechodząc przez drzwi :P 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj, czepiasz się Tomo - ja od dawna mam już teorię, że ONE to inteligentnie zaprogramowany bot, generujący wyłącznie posty z linkami do twittera ND oraz do zdjęć, filmów, gifów i newsów związanych z TLoU. Cały czas czekam aż napisze porządnego posta od siebie, nie związanego z The Last of Us. Do póki to nie nastąpi, to nie przyjmuję innego rozwiązania :biggrin:.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:sweat:

 

Hahaha dobre a teraz czas troche popykac i moze cos nagrac fajowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w TLOU Multi da się tworzyć klany coś jak w COD'ach itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oglądać dvd na blu rej" :shok:

 

O co ci chodzi, o pisownie blu rej?

Czy w TLOU Multi da się tworzyć klany coś jak w COD'ach itd ?

Nie, nie ma możliwości tworzenia klanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To metafora, w sumie to nawet Twoja, rozszyfruj ją sobie :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w TLOU Multi da się tworzyć klany coś jak w COD'ach itd ?

Nie, ale można sobie zrobić wspólny emblemat.

A mówiąc jeszcze o multi. Jak dla mnie multi rządzi. Pozwala na wiele i jest jedyną grą po MGO, która w pełni przenosi skradankowy gameplay z singleplayera do multi. Wiele zależy od taktyki i umiejętności gracza, dzięki czemu można indywidualnie robić skuteczne akcje, jak i zespołowo osaczać wroga. Gra nie tworzy przypadków i wszystko się sprowadza do tego jak gramy. Można tworzyć dywersje, jak i iść na otwartą wymianę. Multi wg mnie jest kompletne, jedyne czego oczekuję to rozwinięcie go o nowe opcje społeczne jak właśnie klany i tworzenie własnego avatara jak to było w MGO.

 

Na dokładkę wczorajszy meczyk z trybu survivors grany w party dwuosobowym. Robiłem solo mission ze wsparciem ze strony kolegi, który mi podawał namiary na wroga.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, aż bym se pograł znów w ten multik ;/ Ech chyba wiem na co pójdzie wypłata w tym miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smalec, dobre dwie identyczne akcje z koktajlem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta :biggrin: Aż ciężko uwierzyć, że nikt nie wyciągnął wniosków z tej pierwszej rundy i popełnili znowu kardynalny błąd czyli poruszanie się w ciasnej grupie. Szkoda, że nie przyłożyłem się do celowania bo bym zaliczył squad wipe :P

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki mój błąd... Niech ludzie piszą w dziale multi, a nie zaśmiecać główny wątek wpisami typu : multi jest zajebiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście jakiś błąd w grze? Mi wyskoczył podczas singla i gra zostala zamknieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście jakiś błąd w grze? Mi wyskoczył podczas singla i gra zostala zamknieta

Mam za soba tak 75% fabuly i jeszcze zadnego bledu na szczescie nie uswiadczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×