Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej razi mnie to słowo gdy deweloperzy tuszują swoją nieudolność w optymalizacji gry, i wmawiają, że 30 jest lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej razi mnie to słowo gdy deweloperzy tuszują swoją nieudolność w optymalizacji gry, i wmawiają, że 30 jest lepsze.

To jest fakt. Wiele obietnic pozostało bez pokrycia, ale produkt sam w sobie nie jest zły. Było zapotrzebowanie społeczne na tą grę na platformę PS4, więc byliby frajerami gdyby z niej nie skorzystali (zresztą plotki o remasterze były od dawna, tylko nikt tego jawnie nie przyznawał przez długi okres czasu). Tak samo nikogo nie zdziwi fakt reedycji serii Uncharted (moim zdaniem to tylko kwestia czasu). Jest popyt to trzeba stworzyć podaż. 

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było zapotrzebowanie społeczne na tą grę na platformę PS4, więc byliby frajerami gdyby z niej nie skorzystali.

 

Nie było żadnego zapotrzebowania, tylko oni sami je stworzyli :) To się nazywa marketing.

Dobrze, że jest reedycja, kto chce to kupi, a kto nie to nie, ale nie róbmy z tego kotleta objawienia, bo nim nigdy nie będzie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnego zapotrzebowania, tylko oni sami je stworzyli :) To się nazywa marketing.

Dobrze, że jest reedycja, kto chce to kupi, a kto nie to nie, ale nie róbmy z tego kotleta objawienia, bo nim nigdy nie będzie :)

Na jakiej postawie wyciągasz takie wnioski? Sam znam osoby, które miały x-kloca, przeniosły się na PS4 i chciały TLoU. Nie musisz mi tłumaczyć czym jest marketing. Zresztą, kto chce ten kupi. Wyniki sprzedaży pewno pokażą (czy w ogóle lub) jak duże było zapotrzebowanie na tą grę ;) Ja kupiłem, bo chciałem. Sprzedałem wersje ps3 i trochę dołożyłem do tego interesu (odejmując od tej kwoty 62 PLN, które musiałbym wydać na "Left Behind" to wcale tak źle nie wyszło), ale produkt w głównym stopniu mnie satysfakcjonuje (chociaż wiadomo, że parę rzeczy muszą załatać). 

Jak zrobię survival, to sprawdzę czy załatali "Grounded reverse glitch"

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem zawsze xboxy, ps4 to moja 1 konsola od Sony i od początku miałem nadzieję, że TLOU wyjdzie na PS4 bo wiele dobrego o tej grze słyszałem. To dobrze, że w Sony pracują mądrzy ludzie a nie pół główki z tego forum narzekający na wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam czy aby na pewno dwa przejścia wystarczą... czy za przejście gry na NG+ wpadną także trofki za normalne przejście gry ... ?

Wyszperałem w sieci że jak najbardziej wpadają :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,ze posiadacze ps3 sa juz przyzwyczajeni do tej ,"filmowosci "

Dużo multiplatform trzyma 24-30 FPS na maszynce Sony:D

Dobrze,ze ps4 daje rade i narazie ciężko o gre z takim badziewnym framerejtem spadającym poniżej 30.

A ja myślę że podobnie jak reszta hejtujących totalnie nie zrozumiałeś słowa "filmowość" - tylko tyle i aż tyle :P Wiec dla jasności - nie chodzi o FPS, a o to jak ta gra wygląda. Możesz tego nie widzieć, możesz to lubić .. jest mi to szczerze mówiąc obojętne ;)

 

 

PS. Gdybyś chciał zgłębić temat to "filmowy" jest np. Heavy Rain, Uncharted oraz TLoU ale w wersji na PS3 .. :P Nie, nie ze względu na słabe tekstury czy fps .. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca sie dla samego multi kupić ta grę? (Sorry za znaki pisze z koma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To multi albo pokochasz, albo znienawidzisz, ja zdecydowanie jestem w tej drugiej grupie.

Obejrzyj sobie coś na YT i zobacz jak to wygląda, bo jest to multi inne niż wszystkie. Bez zgranej ekipy nic tutaj nie zrobisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest super - jesli bedziesz mial zgrana ekipe to jasne ze warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrana ekipa to trochę za dużo powiedziane. Zgrany duet wystarczy. Gram ze znajomym, bawimy się przednio, lepiej niż na PS3, bo w 60fps. Z ust wydobywają się głównie ochy i achy, a dostawać w kość nie dostajemy. Choć trzeba przyznać komunikacja jest bardzo ważna w tym multi, choć niekonieczna.

Edytowane przez SmaleC
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca sie dla samego multi kupić ta grę? (Sorry za znaki pisze z koma)

Imho TAK

Multi jest niezwykle taktyczne. Jestem zaskoczony jak jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co zamawiali na gametrade.pl kody będą później rozsyłane. Jeszcze nie dostali od dystrybutora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wpisałem kod i tak na prawdę nie mam zielonego pojęcia gdzie te dodatki są. W singlu nie zauważyłem żadnej zmiany ale to może dlatego, że gram na Hard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wpisałem kod i tak na prawdę nie mam zielonego pojęcia gdzie te dodatki są. W singlu nie zauważyłem żadnej zmiany ale to może dlatego, że gram na Hard.

A to nie jest przypadkiem do multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest zajebiste, gra jest zajebista, kody które dostaniecie są zajebiste,60 klatek wypala oczy, okładka jest piękna i pachnąca, tak ps4 się też grzeje przy tej grze... Przestańcie z tą wazeliną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest zajebiste, gra jest zajebista, kody które dostaniecie są zajebiste,60 klatek wypala oczy, okładka jest piękna i pachnąca, tak ps4 się też grzeje przy tej grze... Przestańcie z tą wazeliną

Masz jakiś problem ze sobą, na 100% : >

Zajebista gra  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwus

jeśli ktoś z forum kupił wersje cyfrowa gry TLoU a chciałby na półce mieć pudełko, to proszę o adres na priv.

wyślę gratisowo w przyszłym tygodniu.

 

pozdr.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem do multi?

Część bonusów jest do singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was Panowie i Panie ale wlasnie z takiego powodu nie ukonczylem tej gry na ps3 a tutaj juz sie zmuszam.Takie cos zdarza sie dosyc czesto i nie rozumiem dlaczego ta gra otrzymala tak wysokie noty.To co widac na filmiku poprostu odpycha :/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdarza sie to sporadycznie, nasi towarzysze w TLoU sa niewidoczni dla wrogiego AI, inaczej pewnie doprowadzaloby to do wielu frustracji. Podczas otwartej walki z kolei wszystko jest jak byc powinno.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was Panowie i Panie ale wlasnie z takiego powodu nie ukonczylem tej gry na ps3 a tutaj juz sie zmuszam.Takie cos zdarza sie dosyc czesto i nie rozumiem dlaczego ta gra otrzymala tak wysokie noty.To co widac na filmiku poprostu odpycha :/

 

 

A jak Ty byś rozwiązał ten problem? Gdyby Ellie była zauważana przez AI to wszelkie opcje stealth by odpadały. Gra nie może Cie karać, za to że nie możesz sterować towarzyszem :P Opcja z kompanem chowającym się i czekającym aż wyczyścisz pomieszczenie też by nie była odpowiednia, ponieważ (przynajmniej w moim przypadku), czasami można po prostu uniknąć potyczki ratując się ucieczką :P np.

ratusz, miasteczko Billa, księgarnia w pittsburgu, etc.

 

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Ty byś rozwiązał ten problem? Gdyby Ellie była zauważana przez AI to wszelkie opcje stealth by odpadały. Gra nie może Cie karać, za to że nie możesz sterować towarzyszem :P Opcja z kompanem chowającym się i czekającym aż wyczyścisz pomieszczenie też by nie była odpowiednia, ponieważ (przynajmniej w moim przypadku), czasami można po prostu uniknąć potyczki ratując się ucieczką :P np.

ratusz, miasteczko Billa, księgarnia w pittsburgu, etc.

 

Rozumiem i dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz :) Bede mial to na uwadze ale ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz :) Bede mial to na uwadze ale ... :biggrin:

Ale? Kolega wyżej ma rację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale? Kolega wyżej ma rację...

 

Ale? W takim wielkim tytule takie bledy nie powinny miec miejsca (moje zdanie). Kazdy inny tytul jest jechany za to ale nie ten.Chyba ze cos przeoczylem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×