Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od rana mi ta piosenka chodzi po głowie Chyba jedna z najlepszych z TLOU

 

 

 

Mi się bardziej TLoU kojarzy z tym: 

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu miałem czas odpalić swoją kopię. Oczywiście na pierwszy ogień multiplayer i tak skończyłem po 2 w nocy :) 60fps i full hd robi robotę. Sam multiplayer wiadomo, litry miodu zalewające pokój. Destiny + TLoU starczą na baaaardzo długo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia języków ? zamówiłem grę z Polskiej dystrybucji, jednak zastanawiam się teraz czy w grze jest tylko PL ? ponieważ wolałbym grać w języku Angielskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia języków ? zamówiłem grę z Polskiej dystrybucji, jednak zastanawiam się teraz czy w grze jest tylko PL ? ponieważ wolałbym grać w języku Angielskim

Możesz spokojnie ustawić j. angielski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie niestety mam duży problem - Błąd 34878-0. Wywala mi zawsze jak ginę. Robiłem wszystko co piszą na oficjalnych forach PS- inicjalizacja systemu,backup savów i dalej ten sam błąd. Czy ktoś z Was już się z tym spotkał ? Nie wiem co mam robić, czekać na fixa ze strony Naughty Dog czy wymienić konsolę na gwarancji jak piszą co niektórzy....Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA miałem coś takiego w BF4 i musiałem od początki śmigać singla(usuniecie gry i save)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na infolinie i chłopak mi powiedział, że dzwoni milion osób z tym problemem i jeśli chodzi o TloU ma wyjść niebawem łatka,która to naprawi....sry za offtop ale człowieka szlak trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś wersja pro, żeby ludzie nie narzekali, że za łatwo jest. Giniesz - koniec gry. Nooby od razu by konsolę na gwarancję oddawały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale człowiek nie po to wydaje ciężko zarobione pieniądze żeby teraz czekać na update, który wyjdzie jak wyjdzie...paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem fabułę jeszcze nie miałem stycznosci z ta gra do teraz. Niesamowite przeżycie tyle co moge powiedzieć bez rozpisywania sie na kilka stron ;-) dzieki naughty dog!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laska, w oczekiwaniu na rozwiązanie problemu zapraszam do multi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu wpadło trofeum za rozmowy. Chyba problem był z

rysunkiem świetlika w rozdziale "Go Big Horns!"

. Do platyny zostały tylko podróże łowcy i świetlika, czyli multi-grind. Po katowaniu singla chyba muszę na razie odpocząć od tej gry :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jak ta gra mnie wnerwia. Czekam już 30 min żeby zagrać multi. Dzień w dzień to samo nie może wyszukać gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj szukać na tym 2gim trybie z dozwolonymi drużynami, mi tam chwila moment znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś się przytrafi ten nieszczęsny błąd to znalazłem rozwiązanie.

 

1.Inicjalizacja systemu, trwa ok 2h (wcześniej oczywiście robimy backup savów na usb)

2.Instalacja na nowo gry

3.Skopiowanie savów z usb

4.Odpalenie gry z ost.zapisanego save'a

5.Pogranie kilkanaście minut bez zgonu, po czym zapisanie gry na całkiem nowym pliku zapisu ( wcześniej nadpisywałem )

 

Nie powinniście zobaczyć błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sciany.. jest sciana .. nie ma sciany.. jest sciana.. :biggrin:

 

 

 

PS. Te jęki to nie moje :P :P :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czacha, zaraz wywołasz jakiegoś pececiarza, który wytłumaczy nam czym naprawdę jest PS4 ;) 

Wracając do tematu, mimo że grałem na PS3 to na PS4 ponownie gra się świetnie jednak wciąż jeszcze pamiętam wiele scen przez co gra już takich emocji nie wywołuje we mnie. Jeśli ktoś jeszcze myśli czy kupić grę a miał już na PS3 to polecam zakupić tylko dla multi i poczekać aż umysł zatrze to co pamięta z historii Joela i Ellie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czacha, zaraz wywołasz jakiegoś pececiarza, który wytłumaczy nam czym naprawdę jest PS4 ;)

No i jestem. Stwierdzam że to co tam widać to nieprawda. No i PS4 jest fajne :biggrin:

Uwielbiam to multi, grajac w pelnym party dosyc ciekawa akcja nam wyszla z deskami w roli glownej:

 

Tak kiedyś skończyłem jak zatańczyłem na wiejskiej dyskotece z ich miejscową dziewuchą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dopiero obejrzałem, 25 minut prawdy o TLoU, a w 10:25 największa bomba prawdy. ;)

Ogólnie świetna recenzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby się wyrobili do premiery TLoU2. Czekając na wyszukanie gry, można spokojnie zaliczyć kilka DM w CoDzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×