Skocz do zawartości
ONE

Oddworld: New ‘n’ Tasty

Rekomendowane odpowiedzi

Abe powraca na PS Vite, PS3 i PS4. Oczywiście wersja na PS4 będzie najładniejsza i najbardziej dopieszczona. Dokładna premiera nie jest znana, gra trafi prawdopodobnie tylko a PSS i przy okazji wygląda prześlicznie. Dla mnie zakup obowiązkowy, zapachniało czasami PSX.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotlet of The Year 2014! Oby się sprzedał i oby poszli za ciosem i odgrzali drugą część bo była jeszcze lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przypominam sobie pierwotną wersję katowaną na psx to uswiadamiam sobie jaki jestem stary :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh to była gra dzieciństwa :D ale jak ktoś wyżej napisał.

 

KOTLET OF THE YEAR.

 

Nie wiem czy to nastała era na powrót do klasyków tylko, że pod inną nazwą czy jej kontynuacją..

Teraz oddworld, na czasie już jest Mercenary Kings, które jest jak biczem strzelił Metal Slug...

 

O mnie za mnie niech robią takie przypomnienia klasyków, ale gdyby wychodziło miesięcznie 3-4 tytuły AAA to między takimi tytułami mogły by znaleźć się takie klasyki.

 

Ale prawdopodobnie "twórcy" znaleźli biznes w PS4 póki nie ma wysoko budżetowych gier, ogólnie mało gier jest do ogrania to wrzucają jakie tylko indyki się da.

 

Są plusy i minusy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo i jest coś dla mojej żony na konsolę ;) do ps3 zachęcił ją Shank 2, a do 4 to Abe ( ale podrzuca jej jeszcze Mercenary Kings)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie dostępna z opcją cross buy, cena około 105zł, data premiery zostanie podana przed E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoczko wizualnie ale muzyka z trailera to dno kompletne. Jakiś Within Tęptejszyn czy coś. Tandeta po całości...

Edytowane przez Alpaczino
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore w ciemno ! Ktos wie kiedy premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E3 będzie podana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też b. czekam na ten tytuł. Abe`s Exodus to był 1szy szpil (i jeden z niewielu :P ) w jaki zagrałem na 1szym PC w 2000 r. Oprócz tego, że to świetna gra to mam też do niej sentyment. Na pewno kupię. Liczę na oprawę i optymalizację na poziomie np. Trine 2. Świetnie by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi nawet że Abe powraca ;)

Wielki sentyment do tej gry, jedna z pierwszych gier jakie miałem na przerobionym jeszcze wtedy PSX oprócz Resident Evil: Nemesis.

Że ja wcześniej tego nie zauważyłem, super sprawa, czekam ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddworld: New 'n' Tasty (PS4) zawita do sklepiku Sony 24 lipca w wersji na PlayStation 4 (edycje na PS Vitę i PS3 pojawią się później). Gra będzie wyposażona w opcję cross buy, dlatego każdy kto kupi ją na PS4 otrzyma również kody do wykorzystania na pozostałych konsolach.

New 'n' Tasty ma kosztować 20,99 euro, czyli w Polsce zapewne nieco powyżej 85 zł (względem Stanów Zjednoczonych jest to całkiem adekwatna kwota - na tamtejszym rynku pozycja ta została wyceniona na niespełna 30 dolarów).

Osoby, które zakupią nowego Oddworlda w przeciągu dwóch tygodni od premiery na PS4 otrzymają również za darmo dwa dodatki. Pierwszy z nich to Alf's Escape. Pokierujemy w nim innym znanym przedstawicielem rasy, którą reprezentuje Abe - tytułowym Alfem (pojawił się on wcześniej w Abe's Exoddus). Alf's Escape zaoferuje nam nowe plansze i wyzwania, a także osobny ranking. Drugie DLC to coś mniejszego - chodzi o unikatowy strój dla Abe'a.

http://www.pssite.com/news-34672-znamy_cene_i_inne_szczegoly_dotyczace_europejskiego_wydania_oddworld__new_n_tasty_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premierowy trailer, premiera już jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech... niby postęp niesamowity w grach, a przez tyle lat lepszej platformówki nie zrobili :) dopiero remaster.... nie mogę się doczekać kiedy zagram znowu Abe'em. Może kiedyś też wrzucą do PS+

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×