Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Ale może zacznijmy pisać o czyś linnym związanym z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

fajnie fajnie tylko nima z kim grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnismy zrobić pare spotkan gdzie zagra sporo dobrych zawodników i wybrać najlepszych i zrobic z 2 klany i miedzy sobą rywalizować.Wam może jest na rekę grać na przykladowych serwerach gdzie są ludzie co z metra nie umieją trafić i wygrywać z nimi a to nie jest sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helaklata dzisiaj właśnie grałem troszkę i widziałem kogoś o takim nicku w BF, potem wchodzę tutaj i patrzę helaklata ale ten świat mały. niewiem czy wam też ale u mnie dzisiaj strasznie lagowało, do tego stopnia że nie dało się pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja firemann grałem dzisiaj prawie cale popoludnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeee...

Nie żeby coś, ale robicie syf w tym temacie. Cofnijcie się o pare stron i poczytajcie. W jaki sposób wyobrażasz sobie grę klanową w

BF:BC skoro dice (puki co) nie zaimplemętowało żadnego wsparcia dla klanów. Pozatym jak już chcesz się w to bawić to ustalaj to z kimś kto też chce przez pm/gg a nie chat 2 osobowy robicie w wątku... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to samo. od poludnia do teraz . oczy mnie juz bola i starczy na dzis.. 3 razy bylem pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś powinna przyjść przesyłka z gierką więc od razu rzucam sie na multi jak wrócę z pracy Do zobaczenia online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnismy zrobić pare spotkan gdzie zagra sporo dobrych zawodników i wybrać najlepszych i zrobic z 2 klany i miedzy sobą rywalizować.Wam może jest na rekę grać na przykladowych serwerach gdzie są ludzie co z metra nie umieją trafić i wygrywać z nimi a to nie jest sztuka.

Generał brygady stawia się do walki Jak ktoś chętny mogę się dołączyć. Problem jest jednak z voicechatem w grze. Pozostaje chyba tylko odpalony PC z TeamSpeakiem?

ps. helaklata chyba mam kawałek aluminium z Twojej szyi?

dsc00239xk3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

A ja od 3 dni nie moge sie polaczyc z serwerami EA....to ciekawe bo moj brat na tej samej konsoli moze grac na swoim profilu...probowalem juz chyba wszystkich mozliwych sposobow..nawet Ea mi na mailanie odpowiada...dupa zbita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja od 3 dni nie moge sie polaczyc z serwerami EA....to ciekawe bo moj brat na tej samej konsoli moze grac na swoim profilu...probowalem juz chyba wszystkich mozliwych sposobow..nawet Ea mi na mailanie odpowiada...dupa zbita

Nowe konto zaloz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja od 3 dni nie moge sie polaczyc z serwerami EA....to ciekawe bo moj brat na tej samej konsoli moze grac na swoim profilu...probowalem juz chyba wszystkich mozliwych sposobow..nawet Ea mi na mailanie odpowiada...dupa zbita

A jak statystyki z poziomu www? Może masz konto zbanowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
A jak statystyki z poziomu www? Może masz konto zbanowane?

tylko qurfa za co? jesli zbananowane to ament w pacierzu....ale na maila mi nic nie przyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko qurfa za co? jesli zbananowane to ament w pacierzu....ale na maila mi nic nie przyszlo

Nie gliczowales ? Bo Dice obiecało się zająć tym ... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
Nie gliczowales ? Bo Dice obiecało się zająć tym ... ;p

gram tylko recon.... ale nawet to powinien przyjsc mail co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem w Team Fortress, tylko tam bardziej olewano graczy

Ps. Aha i ja musiałem robić nowe konto najlepiej na anglię ale poczekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gram tylko recon.... ale nawet to powinien przyjsc mail co i jak...

Maile maja powysylac w ciagu najblizszych 24-72 godzin wiec jeszcze mozliwe ze Cie za gliczowanie sciagneli. A czy slusznie czy nie to juz sam wiesz najlepiej . Tu artykul o tym co i jak. W sumie to sugeruje ze tylko zeruja statsy a nie banuja konto wiec pewnie to nie to....

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...10&Itemid=1

Poszukaj moze po forach zagranicznych czy ludzie cos z tym robili i czy jakas przyczyne wspolna znalezli niemoznosci polaczenia. Ja mialem tak z 2 razy juz (2 dni rozne o jakiejstam porze), ale ostatnio smiga jak zloto nieustannie, nawet wtedy jak ty masz opis ze nie robi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym gliczowaniem bo jakoś nie kumam? Jakieś czitowanie czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha już kumam ale to tylko jeszcze bardzie utwierdza mnie w przekonaniu że w ea pracują idioci bo robią gre która umożliwia oszustwa a puźniej karzą za wykorzystywanie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mają dużo czasu i bardzo sporo grają w BF Proszę o dodawanie mnie do znajmoych.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hej hej Ci którzy mają dużo czasu i bardzo sporo grają w BF Proszę o dodawanie mnie do znajmoych.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaczor ten glitch był nawet w MC na ps2, to nie wina EA że chcą nagradzać uczciwych elektryków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy demo online juz sie skonczylo?

Bo od dwoch dni nie znajduje mi zadnych serwerow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×