Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Po pierwsze jak prosisz o ocenienie to ci oceniłem, trzeba było napisać 'zrobiłem fajne logo. Jak się komuś podoba to napisać, jak nie to sp******aj" . A i radził bym zmienić nazwę na coś innego, bo tego typu nazwy to odgrzewane kotlety używane po stokroć rady . Żeby nie było, że tylko krytykuje to powiem,że rozłożenie w ten sposób tekstu i grafiki wygląda ok ;p.

Proponuj nazwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura

Tak przy okazji pamiętajcie o patriotyzmie i nie dajmy się pokonać na polach walki w Call of duty4 i Battlefield:Bad Company.

Niechaj zagraniczni gracze wiedzą że Polska też należy do europy i reszty świata.

Pozdrawiam wszystkich "Nieustraszonych Wojowników".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak przy okazji pamiętajcie o patryjotyźmie

rofl, w jednym słowie 3 błędy Szacun Dzisiaj jestem po 10 godzinnej sesji w bf. pierwszy raz od niepamietnych czasow zdarzylo mi sie tak dlugo spedzic czas przy ps3. to cieszy Z assaulta przeszedłem na suport. Jednak ta klasa wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuj nazwe

Nie wiem . Pokombinuj trochę, pomyśl nad nią, poszukaj w słownikach, encyklopediach . Niech nie będzie banalna jakby założycielem klanu był 10 latek, a niech za to wpada w ucho ;p. Skoro piszesz się na zakładanie klanu to musisz mieć na uwadze, że nikt cię wyręczać nie będzie (coś o tym wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem . Pokombinuj trochę, pomyśl nad nią, poszukaj w słownikach, encyklopediach . Niech nie będzie banalna jakby założycielem klanu był 10 latek, a niech za to wpada w ucho ;p. Skoro piszesz się na zakładanie klanu to musisz mieć na uwadze, że nikt cię wyręczać nie będzie (coś o tym wiem)

witam

może takie coś:

{B[G]F} Brutal Ground Force - wstawić przed każdym nikiem i masz sprawe załatwioną,nazwa klanu ze Szwecji w którym grałem za czasów pierwszego xbox w rainbow six i ghosta,przekazał mi ją założyciel klanu po rozpadzie wiec możesz ją smiało użyć jak tobie przypasuje !! Chetnie dołącze jak jest miejsce.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakoś bardziej podpasowuje mi terror squad ale brutal ground force teżfajne A tak przy okazji - jaki macie level? ja dopiero 16 400 pkt do 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakoś bardziej podpasowuje mi terror squad ale brutal ground force teżfajne A tak przy okazji - jaki macie level? ja dopiero 16 400 pkt do 17

Jakos ani razu sie nie spotkalem z ta nazwa i wydaje mi sie w miare orginalna. Raz tylko, jedna druzna painballowa tak sie nazywala.

Mi brakuje teraz jakies 18000 exp do takiej srebnej gwiazdy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to pipki jesteście Ja mam 150tys. pkt (około) i już dawno 25lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam 48tys punktów i 25lvl

Dzis zdobylem pierwszy raz lekko ponad 600 pkt, co az mnie zamurowało, bo niby z kad tyle?

Byl koles co mial 1100 exp, chyba na padzie tyle nie wyciagnal, bo norma jest 350-500!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matteas, to jest normalne. Przyjrzyj sie mi jak gram - moja srednia to ok +/- 500pkt. Kiedys mialem 1004pkt.

ps. musze sie z wami pozegnac, poniewaz nie wiem jak dlugo na tym forum pozyje...

Jak co pisac na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiem, ze przesadziles, czytalem watek na ten temat ale jeszcze nikt Cie chyba nie linczuje, pozatym przyznales sie, a to juz dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chętny na wspólne granie, to PSN ID: Sendo85 lub RockeeN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako że to mój pierwszy post.

Mogę z Wami pograć? nie mam takich wyników jak co niektórzy, ale wolałbym sobie pograć ze swoimi zamiast z jakimiś mongołami.

Trochę już w BC pykam - mam jakieś 40tys pkt. Nie wiem co prawda jak dodawać do listy, ale się dowiem.

PSNid: Osiah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto lista grających w Bf: Bad Company... Jeżeli nie ma Cię w tej liście, to po prostu dopisz się do niej na końcu...

Major_Kupricz

hivonzooo

NoePL

MaTeO_44

MrArt-PL

rembix

SlizerPL

wonx

Nemo_PL

cybran06

Martin1214

marcizello

maateas

jabcook

artur_lolo28

helaklata

KucikPL

nowy2141

qgar

KapitanDymano

cwir

sebastian007

Dazidek

fazol18

Karczes

blazej1980

Agryppa

Maras1986

cinek9319

yebaka

gramek81-pl

Bartkowski

Sendo85

RockeeN

Osiah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nick, ale to ja, wasz stary mistrz hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmieniłem nicka . Prosiłbym wszystkich znajomych o dodawanie "liqu_" . Nie rozumiem psn, teraz jak usiadłem mogłem zrobić takiego nicka, a jak tworzyłem po kupnie, nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem założyć nowe konto :<. Dlatego piszę, żeby wszyscy z którymi grałem wysłali mi invejta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura

Reklama (Bez komentarza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój nowy nick, ale to ja, wasz stary mistrz hivonzooo

To ci zbanowali konto plagiatorze

Co do gry sorry ze nie grałem ale cały weekend byłem poza domem. Dziś też nie pogram bo jestem padnięty po robocie ale jutro godzina 20 jestem gotów do spotkania na polu walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ci zbanowali konto plagiatorze

Co do gry sorry ze nie grałem ale cały weekend byłem poza domem. Dziś też nie pogram bo jestem padnięty po robocie ale jutro godzina 20 jestem gotów do spotkania na polu walki

Jak zbanowali stare to i nowe zbanują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanowali was a za co?

czyli hivonzooo mam tamto konto deletnonc ze znajomych i dac to nowe? a ciebie liquid niemialem ale dodam;] albo moze mam sam juz niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×