Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

A to DICE o ktorym pisales, to pewnie serwer wyszukujacy serwery pod BC, chyba

DICE to studio ktore zrobilo Bad Company...............................

Ty czlowieku nie wiesz chyba co piszesz!!! GDZIE w grze jest opcja stawiania serwera, tworzenia gry, czegokolwiek (oprocz squadu)?????

Zrobze zdjecie i pokaz no to palcem, bo chcialbym uwierzyc ze snie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale ofensywa Narazie jestem zdala od PS3 wiec nie moge zrobic zadnych screenow Ale czy to nie wydaje sie dziwne, ze w ksiazeczce zamiescili taka informacje na temat portow gry? A o tym ze porty nie musze miec odblokowane to ja Noe wiem, zreszta nawet to napisalem wczesniej. Wracajac, skoro porty sa podane, to chyba po cos one musza byc... a nuz sie uda ze wyjdzie genialny patch i umozliwi stawianie serwerow dedykowanych tak, gdzie ma to miejsce w UT3 (wiem, fantazja ale trzeba byc dobrej mysli )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ofensywa Narazie jestem zdala od PS3 wiec nie moge zrobic zadnych screenow

poczekamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to nie wydaje sie dziwne, ze w ksiazeczce zamiescili taka informacje na temat portow gry?

Co mają porty do stawiania serwera ? Port wyznacza usługę z jaką się łączysz wchodząc na serw w tym przypadku BF. Na tym samym ip serwa może być pierdyliant innych usług jak www na 80 czy ftp na 21 przez email na 25. W ksiązece są tylko po to podane aby wiadomo który trzeba odblokowac aby połaczyc sie z serwerem. Dla czystego sumienia zablokuj port 80 w firewallu i spróboj sie dostac na forum to sie przekonasz o co mi biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nuz sie uda ze wyjdzie genialny patch i umozliwi stawianie serwerow dedykowanych tak, gdzie ma to miejsce w UT

Z bykiem ale się chłopina do błędu przyznał... Szkoda też, że nie wprost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matteas, porty do przekierowania są potrzebne tylko jak łączysz się przez kompa. Ja mam router i żadnych portów nie musiałem przekierowywać. I to nie ma nic wspólnego z Serwerem na PS3 !

To co, jak ty wchodzisz na serwer np. do mnie to ja gram na twoim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie troche pieprzyc za przeproszeniem. Blokowac mozna pakiety ze wzgledu zarowno na port docelowy jak i zrodlowy pakietow przychodzacych jak i wychodzacych z urzadzenia, na ktorym uruchomiono filtrowanie.

Pozwole sobie tylko przypomniec cos co pisalem juz wielokrotnie: sony spieprzylo totalnie usluge sieciowa w ps3. Niektore gry dzialaja bez najmniejszych klopotow, inne to jest ruletka, co chwile ktos ma klopoty z logowaniem czy sciaganiem plikow. Do jasnej cholery to jest tylko konsola i powinno to wygladac tak, ze wtykamy kabel sieciowy i samo wszystko dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho się zrobiło ? Dziś chłopki pogramy, tak ok. 18 - 19, a potem o 21 (ponieważ mam naukę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pogram już w full game najlepiej w dni robocze około 14-15 zapraszam dodawać mnie do friend.nick reno725

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moze cie mnie tez dodac ,gram prawie prawie codziennie , forel22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się wk....,grając demolition 3 razy zaminowałem drogi na czołgi i wpadli w nie żołnierze z mojego teamu-teamkill przedtem sam jezdziłem po minach i nic.Miał ktoś coś takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj się wk....,grając demolition 3 razy zaminowałem drogi na czołgi i wpadli w nie żołnierze z mojego teamu-teamkill przedtem sam jezdziłem po minach i nic.Miał ktoś coś takiego??

Miny nie wybuchaja pod pojazdami z twojego teamu chyba ze ktos w nie strzeli.... ja czesto widzac kolesia biegnacego po polu minowym strzelam i gos od niego z teamu ma tk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto zainwestowac w te giere zeby pokatowac online ?

Warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograj w demo jak cie wciagnie to kup pelna wersje ,to to samo tyle ze wiecej map i wiecej rang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam demko ale jeszcze nie gralem. A tak na marginesie to: Battlefield: Bad Company czy Call of Duty 4. tak czy owak mam zamiar zakupic obie ale wacham sie ktora wpierw..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scigany - wzruszyła mnie twoja historia, wchodzisz do tematu o bad company i pytasz czy warto kupić grę? albo czy nie lepiej kupić cod4? w twoim przypadku chyba nie warto bo pewnie zaliczysz same tk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major_Kupricz

hivonzooo

NoePL

MaTeO_44

MrArt-PL

rembix

SlizerPL

wonx

Nemo_PL

cybran06

Martin1214

marcizello

maateas

jabcook

artur_lolo28

helaklata

KucikPL

nowy2141

qgar

KapitanDymano

cwir

sebastian007

Dazidek

fazol18

Karczes

blazej1980

Agryppa

Maras1986

cinek9319

yebaka

gramek81-pl

Bartkowski

Sendo85

RockeeN

Osiah

MartinessPL

Avo92

Haze-PL

krzychvvv

rafauPL

anterith

zasz83

Luban34

AlucardMZ

zdesiu

koosa666

lesny15

kryn3k

GrOoBy_KING

kamilloo

mroczny_zniwiarz

smi3chu

forel22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mam demko ale jeszcze nie gralem. A tak na marginesie to: Battlefield: Bad Company czy Call of Duty 4. tak czy owak mam zamiar zakupic obie ale wacham sie ktora wpierw..

Scigany, jeśli lubisz totalną miazgę na polu bitwy, walące się sciany, chaos, wielkie plansze, to bierz Bad Company.

Jeśli się boisz, że dostaniesz ode mnie kosę w plery, bierz CoD4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yebaka nie sap. Pytam bo nie wiem.

hivo czyli CoD4 wg. twojej opinii lepszy ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy mu popelinę siejecie ? Niech lepiej przeczeka miesiąc i kupi Cod5

Co do BF-a wiadomo juz kiedy patch wyjdzie ? Bo cholera jak lagi były tak są .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagi były są i będą i patch tu nie pomoże.

jeżeli masz lagi to albo to wina twojej sieci albo po prostu zmieniaj serwer do skutku.

u mnie to zawsze działa.

często również zmiana trybu z gold rush na conquest lub odwrotnie daje dobry efekt.

z tego co wiem to patch ma być w ostatnim tygodniu października ale jak to zwykle bywa można spodziewać sie obsuwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lagi były są i będą i patch tu nie pomoże.

z tego co wiem to patch ma być w ostatnim tygodniu października ale jak to zwykle bywa można spodziewać sie obsuwy.

Dziwne ze na oficjalnej stronie jest onfo ze patch ma wlasnie usprawnic dzialanie online... To po pierwsze, a po drugie z tego co wiesz ma wyjsc pod koniec pazdziernika... Napisz skad to wiesz (tzn linka poprosimy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×