Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Ej czyli was zbanowali tu na forum a nie, że SONY zbanowalo wam nicka PSN i musieliscie zakladac nowy? Kurde juz nic nierozumie to mam wywalac was z PSN Friends listy i dawac nowych czy nie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej czyli was zbanowali tu na forum a nie, że SONY zbanowalo wam nicka PSN i musieliscie zakladac nowy? Kurde juz nic nierozumie to mam wywalac was z PSN Friends listy i dawac nowych czy nie;]

Jak "was" ?? Tylko hivonzooo na forum dostał bananem przez łeb Sony nikogo (chyba) z nas nie zbanowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woooooot!! Wiem, ze wiekszosc z Was ma wyzsze rekordy ale dzisiaj pobilem swoj wlasny Aktualnie, moj najlepszy wynik to 577!! Na mapie Oaza grając jako attacker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majorze, rozwieje wątpliwości. To jest po prostu mój nowy nick na PS3site.pl. Na PSN mam ten sam.

Zresztą wystarczyło spojrzeć w info. o mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Woooooot!! Wiem, ze wiekszosc z Was ma wyzsze rekordy ale dzisiaj pobilem swoj wlasny Aktualnie, moj najlepszy wynik to 577!! Na mapie Oaza grając jako attacker

Chcesz punktowac? Obadaj co trzeba zrobic zeby zdobyc rozne achievements i przede wszystkim patches i wildcards. Za nie sa grube punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, na punktach mi tak bardzo nie zalezy aczkolwiek milo jest zdobyc najwieksza ich ilosc sposrod wszystkich graczy Staram sie grac najczesciej dla drużyny. Dzisiaj wiekszosc z tych 577 punktów było za rozwalenie skrzyn. Chyba wszystkie rozwalilem w pojedynke Fajnie jest zaraz na starcie wejsc do jakiegos jeepa i po krancach mapy jechac na tyły wroga, wbic sie w wciane budynku gdzie jest jedna ze skrzyn i juz po minucie od rozpoczecia walk ją rozwalic

Niestety dzisiaj mi znowu dosc czesto zrywalo połączenia Moze najblizszy patch cos na to poradzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, na punktach mi tak bardzo nie zalezy aczkolwiek milo jest zdobyc najwieksza ich ilosc sposrod wszystkich graczy Staram sie grac najczesciej dla drużyny.

Wielki +

Odpuścicie sobie gadanie o tych pkt. Mogę być 200 na świecie a będe grał gorzej od 3000, 800 pkt można zdobyć rozwalając skrzynie i dając apteczki więc, żadne to odzwierciedlenie umiejętności ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam punkty najlepiej to grać zespołowo i cisnąć przeciwników tak, że nie mogą wyjść z bazy hahah fajnie wtedy jest.

Właśnie nie wiecie kiedy ten patch już chyba powinniśmy się go spodziewać w tym/następnym tygodniu hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 dniowym urlopie od ps3 wreszcie sobie pograłem Grałem 2 mapki z maateas i muszę powiedzieć ze gra się gorzej niż zwykle miałem cholerne lagi :/ Mimo kiepskiego początku miałem dobre zakończenie Ale i tak lagi mi dokuczały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po 5 dniowym urlopie od ps3 wreszcie sobie pograłem Grałem 2 mapki z maateas i muszę powiedzieć ze gra się gorzej niż zwykle miałem cholerne lagi :/ Mimo kiepskiego początku miałem dobre zakończenie Ale i tak lagi mi dokuczały

No ja mam podobnie, juz nie mam sily. Celuje idealnie w head`a 4 strzaly z s snajpy (taka co ma 10 naboi i bez przeladowania sypie z tlumikiem ) i nic. 5-6 strzalow zalatwia sprawe, ale to snajpa! Podobnie mam jak gram supportem, laduje na klate jakies z 20-40 nabojow i zazwyczaj 1vsv1 przegrywam, zazwyczaj tez po glowie celuje. A no wlasnie wracajac do glowy, to jak strzelam w kolesia to intuicyjnie przerywam ogien bo napewno tyle jego glowa nie wytrzyma, a tu co... koles biega, skaka i cieszy sie zyciem ;/. Nie podoba mi sie to, czyzby to wina 1mbit lacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej zapraszam na venta, my od kilku dni z fazolem, karczesem i noepl siedzimy i gra jest o wiele lepsza, polecam nawet ze wzgledu na mozliwosc posluchania jak noepl sie denerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No ja mam podobnie, juz nie mam sily. Celuje idealnie w head`a 4 strzaly z s snajpy (taka co ma 10 naboi i bez przeladowania sypie z tlumikiem ) i nic. 5-6 strzalow zalatwia sprawe, ale to snajpa! Podobnie mam jak gram supportem, laduje na klate jakies z 20-40 nabojow i zazwyczaj 1vsv1 przegrywam, zazwyczaj tez po glowie celuje. A no wlasnie wracajac do glowy, to jak strzelam w kolesia to intuicyjnie przerywam ogien bo napewno tyle jego glowa nie wytrzyma, a tu co... koles biega, skaka i cieszy sie zyciem ;/. Nie podoba mi sie to, czyzby to wina 1mbit lacza?
a ja dalej zapraszam na venta, my od kilku dni z fazolem, karczesem i noepl siedzimy i gra jest o wiele lepsza, polecam nawet ze wzgledu na mozliwosc posluchania jak noepl sie denerwuje

No to jutro sie widzimy na Vento 1 mbit lacze to chyba zdecydowanie za malo, jak uwazacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jutro sie widzimy na Vento 1 mbit lacze to chyba zdecydowanie za malo, jak uwazacie?

To zależy jakie łącze, ja na przykład mam 512 w sieci lokalnej dobrze ustawione porty i nigdy nie miałem problemów tak z b:bc jak i z innymi grami, jezeli chodzi o lagi. Ale na oficjalnej stronie battlefield.com jest info ze przy kolejnym patchu ich podstawowym zadaniem bedzie poprawa dziala serwerow, wiec moze to nie wina Twojego lacza, a jakies problemy po tamtej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam siec lokalną i łącze na pewno nie szybsze niz 512. I o dziwo nie mam zadnych ale to zadnych lagów. Niestety sa dni, ze mi zrywa czesto połączenie :/ Co do tej mocy broni to rowniez sie zgodze, ze jest dosc dziwnie zbalansowana. Niekiedy wpakuje caly magazynek z m16 w goscia i nie moge go połozyc a innym razem wystarczy kilka strzalow w korpus i jest trup. No i te nieszczesne granatniki. Sciany burzą a kolesia nim zabic to prawdziwa sztuka. Niekiedy sie widzi taką grupke przeciwnikow blisko siebie i az sie prosi aby jednym strzalem ich wszystkich rozwalic a konczy sie tak, ze nawet jeden nie pada :/

Aha, i po dzis dzien nie mam pojęcia jak sie steruje helikopterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja mam podobnie, juz nie mam sily. Celuje idealnie w head`a 4 strzaly z s snajpy (taka co ma 10 naboi i bez przeladowania sypie z tlumikiem ) i nic. 5-6 strzalow zalatwia sprawe, ale to snajpa! Podobnie mam jak gram supportem, laduje na klate jakies z 20-40 nabojow i zazwyczaj 1vsv1 przegrywam, zazwyczaj tez po glowie celuje. A no wlasnie wracajac do glowy, to jak strzelam w kolesia to intuicyjnie przerywam ogien bo napewno tyle jego glowa nie wytrzyma, a tu co... koles biega, skaka i cieszy sie zyciem ;/. Nie podoba mi sie to, czyzby to wina 1mbit lacza?

Ja wczoraj miałem to samo - wyprułem z m60 magazynek z bliskiej odległości - co prawda w ruchu ale jestem więcej niż pewien, że 2/3 magazynka doszło celu - przeciwnik smarkął z jakiegoś króciaka raz i pozamiatane. Headshoot czasem przy trzecim strzale do stacjonarnego celu.... porażka. Ale fajnie było bo pierwszy raz widziałem tylu z PL - i powiem szczerze cienko widzę swój los w takich rozgrywkach bo gracze zacni i rozgrywka ciężka, bez chwili wytchnienia.

Może dziś będzie lepiej...

Powedzcie mi jedno - czy te trofea zbierane z różnych gier coś dają oprócz satysfakcji (jakieś bonusy?) - szukałem po forach, wszyscy o nich piszą ale nie mogę znaleźć info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta moc broni to chyba jest cały czas taka sama tylko raz jest lag a raz go niema i raz trafia i naprawde trafia a raz trafia ale dzieki lagowi leci obok;] Tez jest to ze jeden ma wiekszy lag a jeden mniejszy noi tak sie dzieje, mam nadzieje ze po updacie bedzie lepiej, a jak chcecie realnosci to Operation Flashpoint, tam jeden strzal jeden trup - przynajmniej w jedynce tak bylo ale mysle ze w 2 niezepsuja i bedzie tak samo "realnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam lagi to wychodze z gry i szukam następnej. Z lagami nie mam problemów. Z zabiciem ze snajpy też tylko ja gram m95 i tylko jak mam pistolet magnum bo on jest genialny 1 shot (head)=1 dead xD jak deagle w csie xD a Supportem to najlepiej m60 lub tą co ma celownik laserowy i też dosyc latwo zabic. A najlpiej na bliskie kontakty ns2000 lub SCAR Choć ja ostatnio bawie sie w kolekcjonowanie dog tagów to z nożem latam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A moze mi ktos powiedziec co zmieniaja opcje pada w ustawieniach PS. Chyba do opcji Game sie wchodzi, w menu glownym PS, przez settings. Sa dwie opcje, jedna cos o wstrzasach do duala i jedna cos o smooth? Co to jest to smooth?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matteas, to co ty wyszukales to sa opcje do gier z PS2

Musisz wejsc w settings, accessory settings i wybrac ressign controllers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak juz jestesmy przy pytaniach to i ja kilka zadam :]

Czemu niektórych przeciwników na mapie mam zaznaczonych czerwonym kwadracikiem a niektórych - mimo, ze np. stoja kilka metrów ode mnie - na mapie nie widac. Co to jest ta opcja, chyba pod zakladką "game difficult" gdzie do wyboru mam znowu chyba "normal" albo "hard". Rozumiem taką opcje miec w singlu ale w multi? Ococho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy są oznaczani przez innych z twojej drużyny jeśli ich zauważą. Ci nie zaznaczeni to są nie wykryci przez nasze oddziały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez mnie interesuje to co marcizello co to jest ten difficult w multi? ze co jak dam hard to mnie wpakuje do serwera na ktorym bede w slabej druzynie a przeciwnicy beda dobzi czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez mnie interesuje to co marcizello co to jest ten difficult w multi? ze co jak dam hard to mnie wpakuje do serwera na ktorym bede w slabej druzynie a przeciwnicy beda dobzi czy jak

Jak wybierzesz difficult to ogrodzenie i budynki bedą cześciowo zniszczone i wtedy się trudniej np schowac... Tak mi sie przynajmniej wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wybierzesz difficult to ogrodzenie i budynki bedą cześciowo zniszczone i wtedy się trudniej np schowac... Tak mi sie przynajmniej wydaje

Sugerowałeś się obrazkiem ?? Nie, po prostu przeciwnicy będą zadawać większe obrażenia, ale będą tak samo głupi jak są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×