Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje na tym portalu są wiarygodne jak woda w sedesie ...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki się nie potwierdziły ! oficjalnie potwierdzone GTA V w 2014 roku :) http://www.ppe.pl/news-30663-grand_theft_auto_v_na_pewno_zadebiutuje_w_2014_roku.html

 

W końcu jakiś dobry news! :) Mam jednak nadzieję, że nie będą czekać do grudnia i szybciej wyplują gierę na półki ;) Dawać mi tego kotlecika! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie info zawarte na tamtym portalu wielokrotnie pozostawia wiele do życzenia, ale jednak fajnie by było gdyby to była prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek czeka z wytęsknieniem na taką perełeczkę to każdy taki news strasznie raduje serce :P Są dni, że mam ponownie ochotę kupić PS3 tylko ze względu na GTA V... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam z dostawą wychodzi chyba ponad 240 jak kiedyś patrzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee to chyba odpuszczę :) myślałem że cena będzie mniej więcej jak TLOU a tu taki zonk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee to chyba odpuszczę :) myślałem że cena będzie mniej więcej jak TLOU a tu taki zonk :biggrin:

GTA jest jednak trochę większą produkcją niż "Noszenie Drabiny". Zresztą nie ma nawet daty wydania, więc ceny jeszcze mogą się zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA jest jednak trochę większą produkcją niż "Noszenie Drabiny". Zresztą nie ma nawet daty wydania, więc ceny jeszcze mogą się zmienić...

 

 

Oki zgodzę się ale żeby walić cenę 250 zl :) ? bez przesady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami jest różnie. Ja za wersje na PS3 w MM zapłaciłem 199zł (zamówione dzień przed premierą). 17.09 na półkach była po 219zł.

Najlepiej teraz zrobili w Saturnie. GTA V na PS3 jest przecenione z 249zł :D na 169zł. Najdziwniejsze w tym jest to że nigdy tam takiej ceny nie było a 169zł to cena normalna od kilku miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA jest jednak trochę większą produkcją niż "Noszenie Drabiny". Zresztą nie ma nawet daty wydania, więc ceny jeszcze mogą się zmienić...

To że jest lepsza/bardziej rozbudowana od TLoU nie oznacza że musi być droższa. Kotlet to kotlet, cena powinna być odpowiednia. 

Edytowane przez Garru
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na PS3 i dam spokojnie 250zł , a takich jak ja jest więcej Prosta sprawa nie chcesz, nie kupuj :)

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co maglujecie temat, który był omawiany 1000 razy. 

Jak ktoś nie chce i tego "kotleta" nie akceptuje to zapraszam do działu PS3 :) - tam też jest wątek o GTAV ;) 

I bez spinki :) 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek czeka z wytęsknieniem na taką perełeczkę to każdy taki news strasznie raduje serce :P Są dni, że mam ponownie ochotę kupić PS3 tylko ze względu na GTA V... :)

 

To proszę kolejne dobre info :) 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daty podawane przez sklepy nie są  warte uwagi. Równie dobrze jakiś sklep może podać datę 2016 rok i znowu będzie fala newsów o obsuwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marko - tego typu info jest nic nie warte.

Dla mnie wiążące jest tylko oficjalne stanowisko R* i dystrybutora.

Przeczytaj tweeta, którego wkleiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski dystrybutor ustalił datę premiery na 14.11. Następnie data została zmieniona na TBA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się nie dziwię :biggrin:

Za dużo tych pseudo informacji nie wiadomo skąd :)

R* trzyma się listopada wiec póki co to jedyna wiarygodna wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawostek z pokazu które miało miejsce za zamkniętymi drzwiami :)

 

http://www.gamepur.com/news/16194-gta-v-ps4-runs-1080p-looks-insane-ton-new-details-leaked-behind-closed-door.html

 

 

1. I saw this at the GameStop managers conference in Anehiem. Rockstar gave a 45 minute closed doors presentation.

 

2. They showed us multiple locals. The city, underwater areas, country side etc.

 

3. Foliage has been completely reworked. Tree barks been redone, individual grass blades, wild flowers etc. This applies to underwater areas as well. Completely reworked coral reefs and underwater plants.

 

4. Draw distance now is INSANE. One example they showed us was the main city at night. They showed it on PS3 first amd showed us how all lighting at a distance was pre baked. In the remaster its all pre loaded in real time and is dynamic. You can see lights and traffic flow from massive distances.

 

5. Water rendering system has been completely redone. Rivers / Ocean / rain are gorgeous

 

6. No release date given. They simply said soon.

 

7. Animal texture work has been 100 % re done.

 

8. Anti Aliasing looked great with little to no jaggies. Looked 1080p to me. It was demoed on PS4.

 

9. Promised "new" content. One example was new songs / soundtrack / radio stations.

 

10. Best remaster Ive seen by far. I literally gasped at the differences.

 

1. Character models have been improved for sure.

 

2. Street detail is massively improved. Rain water now pools up on the road and honestly reminded me of Infamous Second Sons wet roads.

 

3. Animal and Wildlife count has been upped. They specifically mentioned how much they learned from Red Dead Remption and the original GTA5 and wanted to improve animal interactions even more.

 

4. Animals now sport actual fur. As in strands of hair that stick out from the actual body not just flat textures like in the original release.

 

 

5. I believe this has been in development since before GTA5s actual release as they said its been heavily worked on for over a year. Believe me you can te

Zapożyczone z NeoGaf.

 

Zapowiada się smakowicie ale dalej jest "Coming Soon" :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

6. No release date given. They simply said soon.

Oby to soon, było jeszcze w tym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×