Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie ma w policyjnym garażu ani w miejscu, w którym zostawiłeś przed lub w trakcie misji to możesz się pożegnać i zgarnąć następny. Tak to działa w singlu i jest totalnie do kitu w porównaniu do online. Jedyne pewne wozy to te domyślne każdej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Online wielu rzeczy nie da sie zrobic kradzionym autem. Chcesz miec samochod na stale - kup go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno taki samochód jakoś można "przeonaczyć" na swój, warsztat + ubezpieczenie.

Chyba, że się mylę ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te słabsze auta - najlepsze fury musisz kupić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko w online i tylko w przypadku zwykłych samochodów z ulicy. Auta premium trzeba kupić ze stronki żeby były na własność. Właśnie tego brakuje w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo: czy te samochody, które trzeba znaleźć dla Simeone w online (przysyła nam listę smsem) trzeba szukać na własną rękę czy da się jakoś zlokalizować ich położenie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku kupiłem sobie zwykły garaż na dwa auta, później uzbierałem na normalne mieszkanie za trochę ponad 200k$ i teraz mam i garaż i mieszkanie ale problem w tym że nieważne gdzie skończę grać, nawet w mieszkaniu to i tak zawsze jak wchodzę na jakiś serwer to jestem w tym garażu na dwa auta co kupiłem na początku. Można sobie jakoś ustawić domyślne mieszkanie?

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko w online i tylko w przypadku zwykłych samochodów z ulicy. Auta premium trzeba kupić ze stronki żeby były na własność. Właśnie tego brakuje w singlu.

Moje zdziwienie było ogromne, po wydaniu kilkuset tysięcy na brykę, byłem pewien że zresetuje mi się w garażu, specjalnie dlatego ją kupiłem. Tak się dzieje z samolotami, śmigłowcami, jachtami, więc dlaczego by nie z samochodem? Otóż nie, garaż pusty, kasa przepadła wraz z autem... bez sensu to zrobili, dodać tyle fajnych rzeczy i usprawnień i zawalić na takiej pierdółce właściwie.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo: czy te samochody, które trzeba znaleźć dla Simeone w online (przysyła nam listę smsem) trzeba szukać na własną rękę czy da się jakoś zlokalizować ich położenie? :P

Jak będziesz w okolicy takiego auta, to dostaniesz powiadomienie i zostanie oznaczone ono na mapie. Jak przejmiesz auto musisz zgubic gliny, wykonac chocby kosmetyczna zmiane (wizyta w LS Customs) i zawiezc do dokow. Często zdarza się tak, że przypadkiem wejdziesz po prostu do takiego auta i z miejsca masz 2 gwiazdki i juz wiesz ze to auto z listy Simeona - jest to pozniej (jak juz sie dorobisz) bardzo irytujace, nie bez powodu, Simeone jest bardzo nielubiana postacia i irytujaca dla graczy GTA V Online :D

Moje zdziwienie było ogromne, po wydaniu kilkuset tysięcy na brykę, byłem pewien że zresetuje mi się w garażu, specjalnie dlatego ją kupiłem. Tak się dzieje z samolotami, śmigłowcami, jachtami, więc dlaczego by nie z samochodem? Otóż nie, garaż pusty, kasa przepadła wraz z autem... bez sensu to zrobili, dodać tyle fajnych rzeczy i usprawnień i zawalić na takiej pierdółce właściwie.

Czy ja dobrze rozumuje: kupiles w singlu i tak sie stalo? To masz buga, ja normalnie kupilem w singlu garaż, kupilem auta z neta (Zentorno itp) i mam w tym wlasnie garazu.

Na początku kupiłem sobie zwykły garaż na dwa auta, później uzbierałem na normalne mieszkanie za trochę ponad 200k$ i teraz mam i garaż i mieszkanie ale problem w tym że nieważne gdzie skończę grać, nawet w mieszkaniu to i tak zawsze jak wchodzę na jakiś serwer to jestem w tym garażu na dwa auta co kupiłem na początku. Można sobie jakoś ustawić domyślne mieszkanie?

Tak, jak najbardziej, przytrzymaj panel dotykowy by otworzyc menu interakcji i tam pod koniec jakos masz opcje miejsca gdzie sie odrodzisz.

Edytowane przez cormack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cormack, nie do końca. Chodzi o to że garaż miał zapobiec zgubieniu pojazdu, dopóki stał w środku to było ok, w czasie gry gdy podróżowałem tym pojazdem przestawiłem się na inną postać a po czasie wróciłem do Michaela, auta już nigdzie nie było, nawet w policyjnym garażu. Myślałem że auto "odrodzi się" w zakupionym garażu.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to mimo wszystko masz chyba jakis blad, bo u mnie auto albo respi się w garażu, albo stoi na parkingu policyjnym. W online natomiast mialem problem ze auto zniknelo ale tutaj musze pochwalic support Rockstar bo po 24 godzinach odzyskalem moje full ulepszone Zentorno w GTA V Online

 

PS.: Sory jak sie myle, ale moze po prostu na parkingu policyjnym nie wiesz gdzie szukac, bo musisz podejsc pod drzwi garazu i pokaze ci sie zeby wcisnac krzyzak w prawo bodajze zeby odzyskac auto, takie info w lewym gornym rogu, bo na samym parkingu jako tako nie ujrzysz go,

Edytowane przez cormack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że faktycznie mam jakiś błąd, samochody w garażu były, niestety nie ten co kupiłem, sprawdziłem to wcześniej.
W Online jeszcze nie grałem, to nie wiem jak tam jest, może w święta się za to zabiorę, jak mnie singel znuży ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kupowaniem posiadłości? Jak kupuje Trevorem, daną posiadłość to innymi już nie migę jej kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre nieruchomości może kupić tylko konkretna postać, np. firmę holowniczą lub taxi - Franklin, kina - Michael. Tylko 2 z 3 barów i złomowisko można wybrać, którą postacią kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja sie tez pojawic nowe pojazdy i snieg. Poczekamy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czapeczki mikołaja beda?

Cos czytalem o wyrzutni kulek snieznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo, to sie szykuje cos konkretnego. Czyzbysmy mieli powrot samolotu hydra i nowy smiglowiec szturmowy? (Hunter?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super.. Szkoda ze online przy dużej liczbie graczy jest niegrywalbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super.. Szkoda ze online przy dużej liczbie graczy jest niegrywalbe

Niby czemu? Tylko nie mów mi o spadku 1-2 FPSów by wyśmieje Cię w twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-2? Tyle mnie nie rusza ale jak mam pokaz slajdów jak jest dużo akcji to co za frajda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×