Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moze poki nie zrobisz martwego slota tzn deaktywujesz przez stronke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma u siebie moje konto jako podstawowe. Jak ja kupuje gry u siebie z PSS to on u siebie moze dostac klodke na nie? Bo to chyna nie jest zombiak?

Ty używasz tego legalnego sposobu do którego nikt się nie przyczepi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do demz. Zacznij sie bac. Pisałem wczoraj do craankyiego i specjalnie napisałem ze mam problem bo ma ruskie konta i poblokowali mi wszystko. O dziwno do tej pory nic nie odp a jak sam wiesz jak z 5 razy pisałem z zapytaniem o owa gre to odpisywał w ciagu kilku min..

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupować z pss to tylko na promocjach;) sam z początku leciutko spanikowałem ale osobiście nie mam się czym się martwic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupować z pss to tylko na promocjach;) sam z początku leciutko spanikowałem ale osobiście nie mam się czym się martwic:)

 

Dokadnie, na Ps4 zakupy robię tylko w US PSN. Tam to mają promocję. Kupiłem UFC za ok 40 zł, costume quest 2 + shadow warrior za ok 30 zł i jeszcze 3 $ zostały. Kupujesz przechodzisz a później sprzedajesz całe konto + mail. Ja w inny sposób w cyfrówki się nie bawie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a akurat dzisiaj się jakiś koleś odezwał na FB, który kupił grę u tech-loga i ją stracił (kłódka). Zobaczcie w jaki sposób tłumaczy się nasz "miszcz".

 

vq0aoy.jpg

 

To ten sam (a raczej ta sama, bo to niby kobieta), który sprzedał mi FIFĘ, która potem dostała kłódkę. Identycznie napisane maile, to samo tłumaczenie, kopiuj-wklej. :)

 

 

Do demz. Zacznij sie bac. Pisałem wczoraj do craankyiego i specjalnie napisałem ze mam problem bo ma ruskie konta i poblokowali mi wszystko. O dziwno do tej pory nic nie odp a jak sam wiesz jak z 5 razy pisałem z zapytaniem o owa gre to odpisywał w ciagu kilku min..

 
Ale czego mam się bać? Że poblokują mi się gry? Już mi na nich nie zależy, bo Dragon Age zrobiłem platynę, więc mogą blokować.
Edytowane przez DeMz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jak to rusek załatwiał mogą byc podpięte karty a wtedy nie bedzie kłódki ale banicjusz. Kłódka to najmniejszy problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jak to rusek załatwiał mogą byc podpięte karty a wtedy nie bedzie kłódki ale banicjusz. Kłódka to najmniejszy problem

 

Na to konto się nie loguję, a mail był w domenie dodsi.com, więc jak ban? Wyjaśnij mi, bo nie mam pojęcia o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze aktywowałeś konto jako podstawowe bo musiałeś jesli gry kupowałes od niego/jej. Dzieki Bogu ze ja jednak nie kupiłem tam kont choć miałem zamiar. Sepi ci tez mowil ze te konta sa jumane i rusek jej zalatwiA. Jak jej pisałem to juz nie odp a pisała do mnie co chwile jak miałem pytania o gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze aktywowałeś konto jako podstawowe bo musiałeś jesli gry kupowałes od niego/jej. Dzieki Bogu ze ja jednak nie kupiłem tam kont choć miałem zamiar. Sepi ci tez mowil ze te konta sa jumane i rusek jej zalatwiA. Jak jej pisałem to juz nie odp a pisała do mnie co chwile jak miałem pytania o gry

 

Trudno. Zacznę już odkładać na nową konsolę. Pytanie tylko czy moje konto PSN też zbanują i stracę wszystkie trofea? Jeśli tak, to już nawet nie kupuję nowego sprzętu, zbyt dużo czasu poświęciłem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Zacznę już odkładać na nową konsolę. Pytanie tylko czy moje konto PSN też zbanują i stracę wszystkie trofea? Jeśli tak, to już nawet nie kupuję nowego sprzętu, zbyt dużo czasu poświęciłem. ;)

Tylko konsola, konto nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sepirot ma bana na PSN w konsoli. Czyli musiałbyś kupic nowa konsole bo ze swojej juz nikt sie do neta nie zaloguje. Wiesz nie moge ci powiedziec na 100% ze miałeś tam karty podpięte ale jest duze prawdopodobieństwo. Sprawdź komentarze. "Ogromna ilośc dodatkowych gier" " dostałem gratis gta v, coda z DLC, Destiny".. Im większa korzyść tym bardziej śmierdzi. Sprzedawca pisał ze mogą byc gry ale nie musza czyli sam nie wie jakie konta sprzedaje wiec ewidenttnie ktos mu/jej załatwia to i to za bardzo tanio skoro sprzedaje na Allegro za taka kwotę i mu sie to opłaca. Pewnie russek:) napisałem mu wczoraj, do tej pory nie otrzymałem odp. Baaa aukcje zniknęły z tego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za jakiś czas znów wrzuci. Był moment, w którym nie miał żadnych aukcji, po paru dniach pojawiło się kilka nowych.

Czyli ban w konsoli jest na PSN, można grać offline? Czy konsola jest kompletnie bezużyteczna i do kosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offline da rade grac. Tylko nie podłączysz juz jej do psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, to i tak bez sensu jak dla mnie, bo trofeów nie zsynchronizuję. :) Dzięki za rozjaśnienie sytuacji. Jestem gotów na to, co ma nadejść. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla zainteresowanych:

- Aktualizacje do gier się pobierają.

- Komunikaty systemowe i aktualizacja softu też będzie się pobierać.

- przeglądarka WWW działa.

- Gry z dysku i z płyt działają.

 

Z trofeami nie wiem jak bedzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak PSN - brak trofeów. Myślałem że to logiczne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze aktywowałeś konto jako podstawowe bo musiałeś jesli gry kupowałes od niego/jej. Dzieki Bogu ze ja jednak nie kupiłem tam kont choć miałem zamiar. Sepi ci tez mowil ze te konta sa jumane i rusek jej zalatwiA. Jak jej pisałem to juz nie odp a pisała do mnie co chwile jak miałem pytania o gry

o kim piszecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kim piszecie?

 

O użytkowniku z Allegro o nicku CraankyWeeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za jakis czas pojawia sie i na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy fala banow, klodek juz przeszla i to swoiste "ostrzezenie" wystosowane przez sony juz minelo, czy liczba osob zbanowanych i z klodkami bedzie sie pojawiac nie wiadomo kiedy i gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×