Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chciałem się schapalić na te konta z np TLOU + możliwe że inne gry na kontach. Jak to oglądałem to nawet do głowy mi nie przyszło że to kradzione może być. I byłby to mój pierwszy slot i mógłby się skończyć banem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusek odpisał, że sprzedał 20 000 kont i tylko ja mam taką sprawę, ale jestem ciekaw czy prawdę mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusek odpisał, że sprzedał 20 000 kont i tylko ja mam taką sprawę, ale jestem ciekaw czy prawdę mówi.

Stary ruskiemu się nie wierzy, no zmiłuj się ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ukrainiec ;)

Ukrainiec, Rusek - jedno i to samo. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukrainiec, Rusek - jedno i to samo. 

Myślę, że on może być odmiennego zdania :P 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że on może być odmiennego zdania :P

Nasz taki sam wróg jak Rus :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem pewna gre dla siebie na nowym koncie i z ciekawości zrobiłem sobie martwego slota na tym koncie na PS4, po 5 dniach na grze pojawiła się kłódka, więc na 100% w 2.50 była ukryta opcja załatania martwych slotów. Dane do konta mam więc musiałem odnowić licencję tylko gdyby to był zombiak np. z allegro to bym stracił kase.

Edytowane przez Mapi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem padną sloty, których gry użyte były na więcej niż dwóch konsolach. To znaczy od handlarzy kontem na 10-14 dni. Sprzedają oni komuś konto główne, potem jeszcze kilka razy sprzedają podstawowe na określony czas a gdy zainteresowanie spadnie to sprzedają tzw podstawowe na własność. Myślę ,że te sloty głównie dostały kłódkę. Podział na 2 konta jest zbyt ryzykowny dla sony bo mogło by na tym ucierpiec wielu w 100% legalnych klientów. Np mam konsolę w domu i w domku letniskowym wiec dlaczego mam kupować grę 2 razy? Zapytacie dlaczego używam innego konta psn? Bo mam dzieci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka kont US, EU-PL martwe i niemartwe sloty. Wszystko dziala. Blad mogl odbyc sie podczas aktualizacji softu polegajacy, na usunieciu/nadpisaniu informacji o licencji. Natomiast ban leci na 100% za zakupy z kradzionych danych(kart). 

Hipoteza na utrate licencji moze byc jeszcze taka, ze wszystkie sloty ktore zostaly deaktywowane jako pierwsze sa wlasnie pechowcami,

inna hipoteza to taka, ze utrata licencji nastapila u wszystkich gdzie platnosc byla ta sama karta platnicza (a nie Prepaidami), a z racji ostatniego zlodziejstwa na PSN (placenie lewa karta), Sony z automatu moglo to zrobic (Ci ktorzy maja zablokowane gry nie dowiedza sie przeciez czy samo konto z gra zostalo zablokowane i dlatego slot nie dziala).

Tak jak ktos napisal, gdyby Sony chcialo skonczyc z procederem slotow zrobilo by To w tempie ekspresowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ............., jak byśmy mieli jakiś wpływ w tym sklepie na ceny - zastanów sie matole zanim coś napiszesz

dokładnie zastanów się matole co piszesz, bo wg ciebie polska bogaty kraj utrzymuje cały świat ... Tyle kosztuje bo tyle wynosi sugerowana cena gier, tylko przelicznik jest dla nas niekorzystny, gry w pudłach kosztują mniej bo nie ma blokady cenowej i uczciwi sprzedawcy zmniejszają swoja marże, byś kupił właśnie u nich i oni zarobili,... Jakbys matole skończył jakąś szkole, to byś wiedział ze na świecie są kraje w których tak się zarabia ze kupic grę to jak pierdnac, w uk na najniższej krajowej możesz kupic grę za dniówkę, u nas za tygodniówkę, ale są też takie gdzie i tygodniówka nie wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka kont US, EU-PL martwe i niemartwe sloty. Wszystko dziala. Blad mogl odbyc sie podczas aktualizacji softu polegajacy, na usunieciu/nadpisaniu informacji o licencji. Natomiast ban leci na 100% za zakupy z kradzionych danych(kart).

Hipoteza na utrate licencji moze byc jeszcze taka, ze wszystkie sloty ktore zostaly deaktywowane jako pierwsze sa wlasnie pechowcami,

inna hipoteza to taka, ze utrata licencji nastapila u wszystkich gdzie platnosc byla ta sama karta platnicza (a nie Prepaidami), a z racji ostatniego zlodziejstwa na PSN (placenie lewa karta), Sony z automatu moglo to zrobic (Ci ktorzy maja zablokowane gry nie dowiedza sie przeciez czy samo konto z gra zostalo zablokowane i dlatego slot nie dziala).

Tak jak ktos napisal, gdyby Sony chcialo skonczyc z procederem slotow zrobilo by To w tempie ekspresowym.

Zombie oraz zablokowane konta po zombie działają.

Miałem GTA które cały czas działało pomimo że było zawieszone dawno temu.

Bloodborne zombie u kolegi dalej działa pomimo że konto zablokowane.

Najzabawniejsze jest to że pomimo bana na PSN wszystkie gry działają. Żadna nie ma kłódki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście dziwne że wszystko działa mimo bana, ciekawie jest to wszystko zrobione..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko wskazuje na fakt, że jedno z drugim nie ma związku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe co by trzeba wymienić aby konsola nie miała juz bana. Bo myślę ze wymiana dysku i przeinstalowanie systemu na pewno nie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 kont na konsoli wszystko zaaktywowane jako podstawowe bana nie dostałem (wszystko kupowalem sam)

 

Natomiast zdechła częśc slotów kupiona u siebie i zrobiona jako martwiaki.

 

Lecz te które kupowałem na innej konsoli i robiłem deaktywacje po czym aktywowałem u siebie działają bez zarzutu.

 

Wiec dzielenie na 1 konto podstawowe i 1 z grą dalej aktywne  ale Martwiaki juz przepadly?

Edytowane przez dziezak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może problem dotyczy konkretnych tytułów. Może każdy napisze co padło a co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe co by trzeba wymienić aby konsola nie miała juz bana. Bo myślę ze wymiana dysku i przeinstalowanie systemu na pewno nie wystarczy.

płytę główną musisz wymienić, prawdopodobnie zablokowali mac adres lub jakiś wewnętrzny, tylko im znany id.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi padły tylko te tytuły które robilem jako martwiaki

 

 

Spróbuje zrobić tak jeszcze z MK10 i dam znac czy zablokowali na stałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że więcej niż płytę główną trzeba wymienić bo w takim przypadku mając dwie zbanowany konsole i zamieniając im płyty miałbyś dwie sprawne:)

płytę główną musisz wymienić, prawdopodobnie zablokowali mac adres lub jakiś wewnętrzny, tylko im znany id.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że więcej niż płytę główną trzeba wymienić bo w takim przypadku mając dwie zbanowany konsole i zamieniając im płyty miałbyś dwie sprawne:)

mialbys dwie zbanowane konsole, twoim tokiem myślenia wystarczyło by zmienić gniazdko elektryczne by się naprawiły

Konsola sklada się z płyty głównej, zasilacza, dysku twardego, napędu, chłodzenia i obudowy, płyty główne są zbanowane, trzeba wymienić je na nowe. Wpisz w google ps4 dissasembly

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest tak jak na PS3 to plyta glowna byla parowana z napedem blueray wiec nie da rady wymienic samej plyty zeby wszystko dzialalo chiba...

Ale na PS3 wystarczylo wgrac odpowiednie pliki ktore zmieniaja PSID (numerek konsoli) i juz czlowiek byl odbanowany. Nawet MAC adresa nie trzeba bylo zmieniac.

Ja szwagrowi zrobilem martwiaka jakis tydzien temu i od weekendu poki co gra w moje (wspolnie kupione)gry. Zobaczymy czy cos sie stanie jak dolacze do spolki jeszcze kumpla bo chcemy we trojke kupowac...

Edytowane przez Frog_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×