Skocz do zawartości
Strife

Tales of Xillia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej wygląda mi to na preview .

W zasadzie nic się nie dowiedziałem o zmianach .

Niepokoi mnie minus, ja rozumiem że akcja toczy się rok po jedynce ale na tym Review ja nie widziałem nowej lokacji ....

Chyba jednak bardziej czekam na Zestirię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bedzie tak samo jak z FFX i X-2, FFXIII,XIII-2 i Lightning Returns. ToX2 dzieje się rok po ToX ale trzeba pamiętać że to dalej ten sam świat. Nie mogą nagle zmienić jego wyglądu, miejscówek itp itd. Nie martwiłbym się o nowe lokacje ponieważ one bedą. Jednak tak jak już wspominałem, będzie to jak w grach wymienionych wyżej. Będą nowe i masę starych żeby ludzie pamiętali że to dalej ten sam świat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie podobnie jak w obu

symphoniach, tyle że Xillie przelazłem jakis czas temu, to nie będzie tak waliło po oczach jak w przypadku ToS którego drugą część zacząłem po skończeniu pierwszej.(nuda, nuda, nuda, były może ze 3 nowe tylko)

Z tego co mi wiadomo to nowych lokacji w X2 jest z ok 30%(mam nadzieje że się nie mylę), więc może nie będzie tak źle. Reszta to wszystkie z pierwszej części.(jest pociąg, a takie lokacje uwielbiam, FF6, FF8, naprawdę miło wspominam szczególnie z FF8, bo tam był opad szczeny, jak się po dachu biegło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30% tylko? Lipa trochę, bo niedawno Xillie kończyłem. Nie wiem w takim razie czy nie lepiej będzie zagrać najpierw w Symphonie, a granie w Xillie 2 odwlec trochę w czasie. Hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Symphonie, bo miejscówki mogą Ci się przejeść, potem Xillia2 i na końcu Symphonia2, bo tam to jest zupełna kalka wszystkiego z jedynki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima tym razem daje ciała, myślałem że będzie dziś, najpóźniej jutro, a tu wałek, nawet nie wysłali jeszcze.

 

Może ktoś już się dorwał do swojej kopii?

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj przed 10, grałem tylko godzinke( trzeba iśc do pracy) i dalej brakuje mi pewnej magii w nowych Talesach, no ale podoba mi sie to że nasz bohater posiada 2 miecze :biggrin: Licze na efektowne skile. No i na początku gry Xillia 2 sprawdza nam savy czy gralismy w pierwsza częśći Xillia i graces i coś tam dostaniemy do ubiory, ja nie pamietam dokładnie co dostałem( a posiadam i Xillie i graces).

Edytowane przez Kyuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja odpaliłem grę i nic mi nie sprawdzało z poprzednich Tales'ów mimo iż mam wszystkie jakie wyszły na ps3 łacznie z japońską Vesperią :| , sprawdzało jedynie zakupione DLC bo widocznie stroje z 1 działają też w 2

 

edit: ok te itemy dostaje się trochę później :)

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar ma znaczenie :yes:

 

 

 

Stru dla Ciebie twoja Ulubienica w miniaturce :P 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife dawaj już jakieś pierwsze wrażenia, siedzisz już pewnie z 5 godzin. Ja jutro muszę dryłować 50km po swoją sztukę a nie wiadomo czy zdążę bo do 13 jestem w robocie.A miałem mieć już swoją kopię w czw.;/ Żałuję że nie zamówiłem w Ultimie;/

Strife jak wygląda sprawa nowych i starych lokacji? Dręczy mnie to że stosunek nowych lokacji do starych to 30/70...Nie chce rozbudowanego DLC. Tak pozatym raczej nie mam obaw;D

Świetnie że Gaius jest grywalną postacią,wiem już kim będę grał.

 

Trace masz swoją sztukę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie jest takie że żona mi grę fundnęła z okazji rocznicy więc kij wam w oko, bo zębów mi wcale nie wybiła  :P

 

Grałem tylko 2,5h, bo zmusili mnie do oglądania Pottera( co dziwne ten film wcale nie jest dla dzieci), teraz zaczynam mały maratonik, bo 4 dni wolnego.

Jak włączysz grę to przez myśl Ci nie przejdzie że to rozbudowane dlc, napiszę coś więcej jak mi już oczy wypłyną, a Rollo rządzi, wypaśny kotek :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mam nadzieje że można zabić tą zasraną Novą bo jej telefony doprowadzają mnie do szału - dosłownie co walkę dzwoni tyle kasy nazbierałem a nie mam zamiaru tego wydawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją niestety z przyczyn nie do końca zależnych ode mnie, musiałem darować sobie zakup na premierę. Jednak jak już sie przeprowadzenie to biorę od razu i będzie to pierwszy jrpg w nowym mieszkaniu xd. Jednak teraz zabili to mój portfel trochę bardziej ponieważ dziolcha zobaczyła kolekcjonerów i uparła sie zeby brać te wersję zamiast podstawki. Więc będzie baju baj 380zlotych. Jednak jeszcze nie wszystko stracone, może znowu kumplowi nie podejdzie i mimo ze kupił za 199 to sprzeda mi taniej. Wtedy ogram podstawie a kolekcjonerów trafi na półkę. Małe info dla fanów togf i tox. Na allegro jest bundle obu tych gier za 179zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj padłem, ale trochę pograłem, jak na dwu letnią grę jest bardzo przyzwoicie, ale mam sam początek więc mało widziałem, katuje potworki i zbieram kasę co idzie zadziwiająco szybko.

 

 

Dark wpadl Ci tytuł za 30hit combo, ja mam 31hit i tytułu nie ma, może to trzeba jedną postacią zrobić, albo jak są 4 postacie w drużynie? Jak na razie mam tylko Jude'a.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wpadł a to dlatego że teraz jest chyba trochę inaczej i nie wpada za pierwszym razem jak Ci się uda tylko trzeba np 10x każde combo wykonać żeby title wpadlo. Tak mi się wydaję w każdym razie bo czasami po walce wyskakuje powiadomienie ile razy jeszcze coś musisz zrobić do danego title :)

 

edit: ok już wiem jak to jest - jak wejdziesz w spis title to po najechaniu na każdy na dole po prawej stronie masz napisane ile razy daną rzecz musisz zrobić :) np 9x 30 hit , 6x 60 hit i 3x 120 hit combo

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też to zauważyłem, ale byłem przekonany że combosów to nie dotyczy.

 

Fajnie że na hardzie jest wyzwanie, bo czasem trzeba i itemka użyć żeby walkę wygrac ze zwykłymi mobkami, jak do tej pory oceniasz grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na moderate jade :) Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony - podoba mi się nowy system rozwoju, zadań/eventów, nawet motyw "kredytu" jest bardzo ciekawy tylko te ciągłe telefony Novy są na minus ;) i przede wszystkim nie czuć, że jest to jakieś rozbudowane DLC jak ktoś wcześniej napisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 9 kotów, jeszcze 91 zostało, fajny motyw z wysyłaniem Rollo. Przez tytuły chce się ciągle walczyć, a co najważniejsze to się nie nudzi. 

Mi tel. Novy jakoś nie przeszkadzają, jestem ciekawy ile czasu zejdzie jak się uzbiera 20 baniek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta koty też są fajne zwłaszcza mnie śmieszy że niektóre jak znajdujesz to mają dość specyficzne "miałczenie" :biggrin: Mnie denerwowały telefony jak nazbierałem tyle kasy z nagród i elite monstera że nie mogłem zrobić 5 kroków żeby nie dzwoniła po kase i tak straciłem 8000 gili na nic ale teraz wysyłam po 5000 (mając 30 000 na koncie - należe do ludzi którzy nie lubią wydawać a lubią zbierać :>) więc mam trochę spokoju. No nie nudzi się, nawet bieganie po starych lokacjach :) Jeszcze jedno odnośnie kotów to z tego co zauważyłem to na każdej nowej lokacji, mieście itp zawsze jest minimum jeden kot aby odblokować wysyłanie do tego miejsca pozostałych więc zawsze trzeba go poszukać bo na 100% będzie gdzieś siedział (ja mam obecnie 27 kotów :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie mówisz o tym ? XD Ja w FFXII nie sprzedałem ani jednej rzeczy ponieważ takim chomikiem jestem xD zero czy to eq,śmieci czy coś innego xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, też chomikuje wszystko, a w Xilli jest duuuuuużo do zbierania co mnie ogromnie cieszy.

Dark to jestes daleko jakoś, ja dopiero 4ch, ale wszystko wącham i staram się jak najwięcej delektowac grą, ile godzin już natrzaskałeś?U mnie jest ok 7h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobrze wiedzieć że nie jestem sam :biggrin: Hmm ja jestem strasznym no-lifem jeśli chodzi o nowe gry na które czekałem więc po 2 dniach mam juz 18 godzin na liczniku :P I nie jestem jakoś specjalnie daleko bo  dopiero między chapterem 5 a 6 tyle że właśnie dotarłem do Rieze Maxia a w tym momencie dają naprawdę dużo terenu otwartego do zwiedzania na początku (port + 2 miasta + wszystkie otaczające je tereny) więc nie ruszając fabuły musiałem oczywiście wszystko zwiedzić i zajęło mi to jakieś 4-5 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×