Skocz do zawartości
Strife

Tales of Xillia 2

Rekomendowane odpowiedzi

O takie coś mi chodziło właśnie, ja dopiero się zacznę bawić w combosy jak przejde watek głowny, w jedynce mój rekord to ponad 11 tyś hit combo więc myślę ze w dwójce też jakoś się uda po wykombinowaniu odpowiedniego ustawienia, albo zmałpuje te z jedynki jeśli zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa robienie combosów jak w 1 z jakiejś dziwnej przyczyny przerywa mi liczenie hitów bardzo szybko przy zaledwie 20-30. Przyznam ze zostawiam sobie Siennabronca EX i jak nie będę wiedział już gdzie expić to możliwe że skorzystam z tego sposobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, spokojnie. Jedyne gdzie nie da się wracać to wiesz gdzie

fractured dimensions

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslałem ze kota ominąłem, ale był trochę dalej, jeszcze tylko 2 i 100. W nastepnym tyg powinienem skończyć i zabrać się za post game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie koty są w tym samym miejscu jak co taka mała podpowiedź (z czego jednego przez wysłanie sie zdobywa). Ja jestem już w ng+ na 7 chapterze na Unknown i jak narazie jest łatwiej niz na Moderate mimo iż nie używam przeniesinych broni - widocznie Skille dają takiego kopa, chociaż wiadomo że im dalej tym bardziej się to wyrówna a nawet przejdzie w bardzo ciężko.

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się da się, chyba tylko prawdziwy hardcore spłaciłby ten dług przed końcem story :biggrin: W post game jest tyle kasy że zanim zacząłem ng+ miałem 18 mln gald.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Bad Ending i ostatni Boss w tym zakończeniu dał mi tak w dupę że szok, 22 powtórki i bolące paluchy, a ataki łączone to istna orgia dla gałek ocznych, ale zanim zacznę się spuszczać całkowicie nad tym tytułem muszę go przejść całkowicie.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym chapterze i momencie ten ending bo ogólnie jest chyba 5-6 zakończeń z czego jedno jest missable jak się później dowiedziałem i przez nie muszę robić ng+

 

edit: tzn są 3 główne zakończenia i 2-3 takie "dodatkowe"

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14ch końcówka uparcie wybierałem odpowiedzi wbrew wątkowi głownemu w sumie to się zdziwiłem że coś takiego było, ale po napisach przenosi nas przed to zdarzenie i można grac normalnie mając dodatkowe tytuły itemki i pucharki coś jak post game przed prawdziwym koncem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie ten ominąłem. Też dawałem kilka razy przeciw ale stwierdziłem że to może trwać w nieskończoność więc w końcu wybrałem poprawnie i tak jak pisałem wcześniej teraz muszę robić ng+ :biggrin:

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba 7 razy trzeba wybrać przeczącą odpowiedź i jeszcze pytanko, gdzie znajde te cholerne płłyty chodnikowe Bacura? Jak tak to miałem tego na pęczki a teraz za cholere nie mogę na żadną trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po chyba 5 zrobiłem w końcu dobrą odpowieź hehe :)

Bacury pojawiają się randomowo w miejscu spawnu zwykłego mobka:

gold i silver najlepiej spawnić przechodząc między Fezebel Marsh (tu jest silver) a Sillea\Tulea Tundra (tutaj pojawia się gold) - tu wyjątkowo opłaca się przechodzić między dwoma różnymi obszarami

zwykła bacura - alest highroad

bronze - bodajże na xagut floodmeadow

jest jeszcze jedna ale ją raczej znajdziesz bez problemów ;)

Tak jak pisałem najlepiej przechodzić między obszarami w danym terenie (gdzie na widoku jest dużo zwykłych przeciwników) bo to powoduje respawn mobów, w tym jest szansa na pojawienie się danej bacury

Edytowane przez darkman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham plus'a, wjebało mi wszystkie save'y 117h poszło się kochać, na szczęście tylko 2h w plecy w grze i udało się odzyskać.

 

Powinno mi się  udać przejść jutro wątek główny, idze mi jak krew z nosa, ale wszystkiemu winny brak cholernego czasu.

Dark wiesz może coś o nie używaniu chromatusa? Bo dostałem srebrnego trofika za coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle to jest drugie i ostatnie trophy które ominąłem - między 13 chapterem a którymś z 3 głównych zakończeń nie można użyć chromatusa więcej niż 50 razy. Ja osobiście używałem jak tylko mogłem bo jest inne trophy za odaplenie go 450 razy więc chciałem to mieć z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odpalonego z ok 400 razy, jutro czasu będe miał trochę to wreszcie skoncze wątek głowny i pobawie isę w combosy i robienie tytułow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek głowny skończony, normal ending daję radę, true ending zrobie jak uporam się z coloseum, elite battle drużynowo jakoś poszło, ale tag mode elite to masakra, plus dodatkowy dungeon zapowiada się na dosyć fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja normal i true ending zrobiłem jeden po drugim bo sama myśl przechodenia ponownie ostatniego story dungeona (on ma 6 losowo generowanych ścieżek) mnie do tego zmusiła :| EX dungeon jest fajny ale krótki - trzeba go przejść 9 razy + tylko w nim jest większość matsów do najlepszych broni i armorów więc spędzisz tam duużo czasu. Potwierdzam że TAG coloseum jest padaka ze względu na AI niektórych naszych kompanów (zwłaszcza Rowen u mnie - jedyne które odpaliłem na easy bo nie mogłem już tego dłużej wytrzymać :P) przez co padają jak muchy w ostatniej części z bossami gdzie niektórzy potrafią one shotować i to tylko na poziomie moderate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest chapterów ?

Napiszcie coś jaką ekipą gracie, z tego co widzę to najlepszy team wg. mnie (na ten moment) to Ludger + Jude +Gaius(tu mam wątpliwości ale fajny typ więc go trzymam) i Elize jako healer .

Wracam po przerwie hard daje w kość musiałem trochę pogrindować ale już jest ok .

30h za mną i pomimo odgrzewanych lokacji gra wciąga strasznie .
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16ch jest, ja gram wszystkimi po trochu, wreszcie mogłem wywalić Ludgera z drużyny, bo nie lubie chamskiego narzucania kim mam grać.

 

Od weekendu zacznę się bawić w combosy i tytuły plus dodatkowe uzbrojenie, jak na razie 125h.

 

Zrobiłem True Ending, muszę powiedzieć że jest niezły, tylko ostatni Boss poniżej minuty padł, od piątku czas na dodatkowy dungeon i zbieranie itemków do Sealed 
Weapons oraz Money Ending i Cameo Ending.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak je zdobyć ? spłacając dług czy jak ?

Ja dopiero bańkę spłaciłem ale to dlatego że mało gram ale teraz w week skatuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×