Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jescze jedno pytanie, czy kart Izzy konta w mBanku będzie działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak to sie robi mam od ojca karte i nie daje rady moze cos z karta visa :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisac 3 losowe cyferki a kasa powedruje z czyjegos konta do naszego cieplutkiego i przytulnego portfela w PSS. Przeciez wpisane calego numeru karty to masakra jakas, Jakis sadysta musialby to wymyslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zarejestrować na zagranicznym PSS, ale mam pytanie. Czy przy płaceniu kartą w PSS waluta będzie automatycznie przeliczana ze złotówek na ruble?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem się zarejestrować na zagranicznym PSS, ale mam pytanie. Czy przy płaceniu kartą w PSS waluta będzie automatycznie przeliczana ze złotówek na ruble?

Zależy od kursu kupna danej waluty w banku, z którego będziesz miał kartę. Pewnie o to ci chodzi, bo pominę milczeniem sens pytania. Chcę kupić w rublach za złotówki, czy złotówki zostaną przeliczone na ruble? Nie, na rupie indyjskie. Pomyśleć czasami nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAA w rupiach Indyjskich?????? AAAAAA to wszystko rozumiem AAAAAA ja ćwiara myślałem że w sandałach kaszubskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem dzisiaj wpłacić sobie pieniądze do portfela na grę Shatter, jednak mam pewien problem.

Wpłacałem wcześniej kartą MasterCard z CitiBank'u. Wszystko działało bez najmniejszego problemu.

Po jakimś czasie usunąłem dane karty z mojego konta, tak dla bezpieczeństwa.

Mam nową kartę z mBanku, a dokładnie kartę debetową. Rzecz jasna z możliwością płacenia w sieci.

Karta została aktywowana, oraz zostały przydzielone limity dzienne i miesięczne na koncie mBanku dla owej karty.

Fakt, że kartę mam koło miesiąca, nie płaciłem nią jeszcze w ogóle, ale to przecież nie powinno stanowić żadnego problemu.

Jednak kiedy wpisuje dane w PSStore to ciągle mam info "Your credit card cant be updated. Check your Account Information and contact with technical support".

I tak za każdym razem. Gdzieś czytałem, że trzeba odczekać 24h, bo PSStore ma tam jakieś swoje systemy bezpieczeństwa, czy coś takiego.

No i czy dane adresowe muszą być kropka w kropkę takie same jak w papierach od karty? Tzn wszystko drukowanymi, itd. itp.?

Wydaje mi się że nie, bo przecież jak płaciłem poprzednią kartą to nie było żadnego problemu.

Co może być nie tak? Czy po prostu muszę odczekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrob to odczekaj co najmniej 24h. Poza tym skoro juz to wyczytales to po co piszesz na forum zamiast sprobowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi kartami to sa cyrki na maxa, kupuje gry z dwoch kont na psn, mam dwie karty z mbanku, z delfinkiem i przezroczysta z nemo do zakupow za granica, po usunieciu jednej z kart (debetowa) musialem czekac 3 dni zanim moglem dodac ja z powrotem, malo tego, jak dodam jedna karte do jednego konta i potem ja usune, to na drugim koncie nie moge jej dodac bo tez trzeba czekac, paranoja.. nie wiem czemu tak to utrudniaja, suma sumarum zostawilem dodana karte ze stanem 0 PLN wiec jest ok, na razie jej nie usuwam bo tylko mnie nerwica bierze jak widze co chwile durne komunikaty ze dane z karty sa nieprawidlowe (pomimo tego, ze wszystko jest ok) lub ze nie moze jej zupdejtowac.. brrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie totalnie laickie pytanie, ale jeśli chodzi o banki to jestem jak prezes Kaczyński :blush:  Czy jak założe sobie darmowe konto internetowe w mBanku to dostanę kartę działającą z PSstore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o izzykonto ? Z tego co wiem, to chyba się dostaje do niej karte. I ludzie piszą że działa z PSN. Tylko czy to jest darmowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys chyba bylo tak, ze mozna bylo sobie wylaczyc zapamietywanie danych karty w koncie w ogole. Tzn przy kazdym zakupie trzeba bylo wpisac wszystkie dane karty. Ostatnio takze brat zalatwil sobie swoja karte i czasem kupi cos on, czasem ja. Podczas zabawy we wpisywanie danych a to jednej to drugiej karty zauwazylem, ze jezeli nie mamy zapamietanych danych karty, to rzeczywiscie wyskakuje monit o podanie danych karty. Ale te dane sa automatycznie zapamietywane w ustawieniach konta. Nie znalazlem opcji, ktora by tym sterowala, a ze wzgledow bezpieczensta wolalbym zeby te dane nie byly pamietane.

Oczywiscie mozna wejsc w zakladke billing information i dac "Delete information", ale po dokonaniu kazdego zakupu to troche upierdliwe zajecie i szukam innego wyjscia.

Czy jest jakis sposob, aby dane karty nie byly w zaden sposob zapamietywane w ustawieniach konta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo proszę o pomoc. Obecnie na moim PS3 na PSN kupuję gry kartą mojego kolegi. Kolega ten nie posiada konsoli PS3. Jeżeli kupi konsole i będzie chciał płacić swoją kartą w PSN to czy ja i zarówno on możemy bezproblemowo płacić tą samą jedną kartą?? Dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie i prosze o rade. A mianowicie mam karte Visa Electron BZWBK<30 Gdy wypełniam dane na PSN pisze że popełniam błędy (niewiem jakie).

Może mi ktoś powiedzieć czy zakup w PSS moją kartą jest możliwy? Czytałem wszystkie posty w tym temacie ale sie pogubiłem. Z góry wielkie dzięki

PS:Jeśli ktoś z was ma czas może mi napisać co trzeba wpisać w danych rubrykach PSN,żeby móc dokonywać zakupów kartą w PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie i prosze o rade. A mianowicie mam karte Visa Electron BZWBK<30 Gdy wypełniam dane na PSN pisze że popełniam błędy (niewiem jakie).

Może mi ktoś powiedzieć czy zakup w PSS moją kartą jest możliwy? Czytałem wszystkie posty w tym temacie ale sie pogubiłem. Z góry wielkie dzięki

PS:Jeśli ktoś z was ma czas może mi napisać co trzeba wpisać w danych rubrykach PSN,żeby móc dokonywać zakupów kartą w PSS?

To tak dla przypomnienia tematu o kartach może komuś to w czymś pomoże.

Aby robić zakupy w PS Store musimy posiadać

- Kartę kredytową (VISA lub MasterCard).

- PlayStation 3

Osobiście mam kartę banku PKO BP MasterCard (srebrna).Jest kilka kart do wyboru w tym banku ( błękitna, srebrna, złota, partnerska ) Chciałem na początku błękitną, ale ta się nie nadaje na zakupy przez internet. Jeszcze był wybór Visa czy MasterCard. W Europie bardziej sprawdza się ta druga głównie obroty w euro, więc decyzja padła na Master.

Kolejny krok to rejestracja karty.Zrobiłem to przez komputer logując się na konto w PS3.

Wchodzimy na stronę :

http://pl.playstation.com/ps3/

i logujemy się na swoje konto.Teraz otwieramy :

Edycja ustawień konta PlayStation Network

jest zaznaczone na czerwono w oknie Mój Sprzęt. Ponownie trzeba podać login i hasło.Teraz mamy dostępne menu, w którym wybieramy :

Edit Billing Information

Teraz wprowadzamy dane o naszej karcie :

Edit your credit card information

Card Type - MasterCard (Typ karty)

Cardholder’s Name - JAN KOWALSKI (Imię Nazwisko)

Card Number - 7422400462184532 (Numer karty 16 cyfr)

Card Number - 06 2013 (Data ważności- miesiąc - rok)

Card Security Code - 936 (Ten kod znajduje się po drugiej stronie karty 3 lub 4 cyfry

na mojej karcie były 3 na tle białego prostokąta tuż pod

paskiem magnetycznym)

Po zatwierdzeniu pojawi się okno z danymi adresowymi gdzie w zasadzie nic nie zmieniałem, bo wcześniej już to było wprowadzone przy rejestracji konta.

Edit Address

Street Address 1 Zakole 2.5

City Koszalin

Postal Code 75950

CountryRegion Poland

Jeżeli wszystkie dane wprowadzone zostały poprawnie karta zostanie zarejestrowana.

Możemy teraz wejść w menu:

Transaction Management i wybieramy

Add Funds: Credit Card

Pokaże nam się okno gdzie w pozycji :

Funding Amount - 20,00 zł

wprowadzamy wartość kwoty która chcemy zasilić nasz portfel np. zaznaczamy

100,00 zł i zatwierdzamy.

Gdy wejdziemy teraz przez PS3 na PS Store mamy do dyspozycji kwotę którą wcześniej wprowadziliśmy i nic tylko robić zakupy.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa nie jest koniecznoscia. Dzialaja tez wybrane karty debetowe, przedplacone, albo slecjalne karty wirtualne do platnosci w internecie (np eKarta z mBanku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven275 wielkie dzięki ^^

Właśnie czegoś takiego szukałem, krok po kroku co i jak. Za kilka dni powinna mi przyjść karta z Mbanku i będe robił zakupy

I mam jeszcze 2 pytania.

1: mogę na stronie wykasowac dane karty ? Te wsyztkie kody ?

2. Jak będe chciał sie z kimś wymienić slotem (itp) to gdzie najlepiej, i najszybciej zmienić hasło ? Zmieniać przez konsole czy przez strone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to już wcześniej pisał, ale mogę to potwierdzić. Karta Visa Electron, która jest razem z "Konto<30" w banku BZWBK działa bez problemu.

Miałem mały problem z wprowadzeniem danych. Musiałem je wprowadzić przez www, bo konsola coś nie chciała mi przyjąć.

Bangog:

1. Tak.

2. Gdzie ci wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Wirtualną kartę. Mam Vise z ING i wszystko działa jak należy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszły tygodniu idę założyć konto bankowe w ING. I teraz pytanie jak zrobić żebym mógł kupować gry na PSN? Jaką kartę muszę mieć :P W tym to ja jestem laik totalny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Nie wiem jak w ING, czy tam debetowe działają, ale w Mbanku mówią że działa i z eKonta i z Izzy

A co do ING nie ejstem pewien, wiem tylko że przedpłącona działa

P.S

Czemu ING a nie Mbank ;>

I jeszce 1 pytanie, jak założe oddzielne konto na slot to musze podawać prawdziwe dane ? Nie będzie sie z kartą gryzło ?

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ING przedpłacona tzw. Żarówka (nie wirtualna, bo o tej nic nie wiem), działa na PL i na US, a to chyba najważniejsze.

Dane jakie się podaje nie mają znaczenia. Mówię oczywiście o adresach i innych pierdołach. Liczą się cyferki z karty i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN, bo tam mój ojciec ma konto i z nim będę je zakładał :P Przelewy będę miał od razu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :).

Mam jedno pytanie, większość osób zachwala allekartę z banku BZ WBK, ale czy mówicie o tej zwykłej allekarcie czy allekarcie kredytowej? Zastanawiam się, bo chciałbym zrobić sobie małe zakupy w PSS ale najpierw potrzebuję kartę. Dlatego prosiłbym kogoś, kto posiada w/w kartę o potwierdzenie, czy najzwyklejsza allekarta wystarczy (w sensie, że nie kredytowa allekarta).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby usunać dane z konta o karcie wystarczy wejść w:

Edit Billing Information i puźniej pod swojimi danymi nacisnąc ten przycisk (nie pamiętam dokładnie nazwy) zeby usunać dane, i juz ?

I teraz rozwieje wsyztkie legendy. Karta z Mbanku z konta Izzy (z eKonta pewnei jest tak samo) DZIAŁA z PSN ! Jeśli komuś niedziała, zalogujcie się na swoje konto w Mbanku, wybierzcie karte i zmieńcie jej limity płatności Online. Domyślnie ustawione jest 0

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×