Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś udało się wpłacić pieniądze na konto w UK? Ja już próbowałem na wszystkie sposoby i nic, zawsze pisze, że źle dane wpisałem. Mam wirtualną kartę z ING. Na US i Polskim psstore działa bez problemów. A potrzebuje jakieś konto europejskie do Rock Banda :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się wpłacić pieniądze na konto w UK? Ja już próbowałem na wszystkie sposoby i nic, zawsze pisze, że źle dane wpisałem. Mam wirtualną kartę z ING. Na US i Polskim psstore działa bez problemów. A potrzebuje jakieś konto europejskie do Rock Banda :) .

Wielka Brytania nie akceptuje polskich kart kredytowych (tych zwykłych, nie mówię o platynach czy AE). Aktualnie zakupy w angielskim sklepie PSN, to mission impossible dla zwykłego zjadacza chleba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka Brytania nie akceptuje polskich kart kredytowych (tych zwykłych, nie mówię o platynach czy AE). Aktualnie zakupy w angielskim sklepie PSN, to mission impossible dla zwykłego zjadacza chleba.

A inne europejskie wersje pss? Próbowałem na Niemieckim tez nie chciała wejść? Wiedziałem ze lepiej będzie kupic amerykańska wersji rock band :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , więc tak próbowałem coś kupic i pisze ze karta nie poprawna czy cos w tym stylu

Mam karte Visa z banku DNBnor w Norwegii , płace nią bardzo często przez internet , na wiele sposobów a tutaj nie działa , wiecie może dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszesz dokladnie jaki jest komunikat to sie pomysli co z tym fantem zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż karta VISA Electron z Intelligo nie działa na PSN (Card not valid) z tego powodu że mam napisane FOR ELECTRONIC USE only. Więc z innej beczki, czy usługi doładowania konta np. które są na Allegro są godne zaufania np. od Amiusera? Bo ja mam spore wątpliwości (mój brat też) wobec tego i nie chcielibyśmy ryzykować bardzo. Ale niestety najwyraźniej nie mamy innego wyjścia, proszę o odpowiedź. Bo niestety nasz kumpel ma VISE na holdzie bo mu naliczyli za dużo do spłaty. A szczerze nas olewa w tym momencie więc niestety.... zostały tylko doładowania a niechcemy kupować kodów zdrapek US PSN na allegro bo chcemy zaledwie wydać 40 zł. Na wormsy oczywiście. Naprawde byłbym wzdięczny jeśli ktoś udzieliłby odpowiedzi.

Edytowane przez Kohtaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś próbowałem wpłacić pieniążki za pomocą swojej karty (Bank BGŻ), karty dziewczyny (PKO S.A.) i kumpla (PKO BP) - żadną z nich nic nie zdziałałem... W dodatku nie ma ofert na allegro z opcją doładowania konta...:/ I teraz ciekawe co tu zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już niedługo pojawią się dla naszego kraju karty-zdrapki więc wszelkie problemy powinny zniknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już niedługo pojawią się dla naszego kraju karty-zdrapki więc wszelkie problemy powinny zniknąć

Wiadomo coś więcej na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - będą o nominałach 100 i 200 zł. Jest to info oficjalnie potwierdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wejdzie to w życie niedługo, bo dystrybucja cyfrowa staje się coraz bardziej popularna, tytuły kuszą, a nie ma jak za nie zapłacić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli on ma poniżej 13 lat/rodzice nie pozwalają mu założyć konta to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ja tam mało wiem o PSN, bo nie chce mi się wlogować :( . A poza tym jak ktoś ma <13 lat to chyba nie może w ogóle się zarejestrować na ŻADNE forum.

Edytowane przez HARDCORE_NOOB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że większość dzieciaków nie czyta regulaminów i podaje nieprawidłowy wiek ? :P To forum jest od 21 lat bodajże, a założe się że większość to niepełnoletnie dzieciaki. Można mieć konto od 13 lat jak i PSN więc nie widzę przeszkód :) izzyKonto i heeejaaa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można po prostu przelewem?

W jaki sposób?

Jeżeli on ma poniżej 13 lat/rodzice nie pozwalają mu założyć konta to nie.

Mam 13 lat, tylko pomnożone przez 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba podzielone xD A tak na serio. Masz 26 lat i nie masz konta w banku ? Bardzo mało prawdopodobniej... Jeżeli masz, to musisz swoją kartę z PSS połączyć. Nie powiem Ci jak, bo sam nie wiem. Poszukaj w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w banku, ale mam kartę płatniczą z której nie mogę bezpośrednio przelać pieniędzy na PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w banku, ale mam kartę płatniczą z której nie mogę bezpośrednio przelać pieniędzy na PSS

poczekaj do jutra.. ja w weekendy tez mam problem z dodaniem karty do konta psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj do jutra.. ja w weekendy tez mam problem z dodaniem karty do konta psn

Niestety:

"

The credit card information is not valid. Please check your entries carefully.

"

Ktoś wcześniej napisał w temacie, że jeśli na karcie jest info "Electronic Use Only" to nic z tego nie będzie ...

Edytowane przez Dreamotron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post tutaj ale nie będę zanudzał, nie powiem bałem sie stracić troche kaski ale zaryzykowałem i kupiłem sobie full game Battlefield 1943 ( jestem z Niej zadowolony) majac karte płatnicza BZW BK >30 i wszystko działa ;) Pozdrawiam

Edytowane przez mcroki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś wiadomo kiedy sie pojawią w tym miesiącu karty PSN u nas? I gdzie będzie można je kupić? Bo chciałbym kupić Zen Pinball i Wormsy w tym miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta ORANGE mBANK dziala bez problemu. Wczoraj dokonalem swojego pierwszego zakupu w PSS. Nawet mialem wejsc na forum czy gdzies na necie poszukac jak to sie robi ale poprostu dalem PURCHUASE czy jak to tam sie pisze i wyskoczyla stronka z wpisaniem danych karty. Wpisalem doladowalo odrazu i kupilem ;) Takze mi to wyszlo BANALNIE prosto jak zrobienie zwyklego przelewa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosowałem karte millenium bankomatową i poszło :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy możliwy jest zakup gier na amerykańskim PS Store?. posiadam dwie karty kredytowe BZWBK oraz CityBanku. W polskim sklepie transakcje przechodzą bez najmniejszego problemu natomiast podczas próby kupna gry na US PS Store otrzymuje komunikat: The credit card information is not valid. Pleas check your entries carefully. szperalem po googlach i forach, jedni moga kupowac gry na amerykańskim inni nie. Wpisuje wszystkie infromacje poprawnie, oczywiscie w drugim oknie (tym z adresem) nie jest mozliwe zmiana pola Country takze sadze ze tutaj jest pies pogrzebany.. ale jak to sie ma do ludzi ktorzy jednak kupuja gry w US? Czy tzw. wirecard dziala w stanach? Bede serdecznie wdzieczny za wszelka pomoc i udzielone informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×