Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hmm inaczej...

Mam dobre dane to jest napisane ze musze sie zgłosic do tych od store a jak mam złe dane to jest napisane że sa złe...

Co teraz?

Edytowane przez bartek-brt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czesc odnoscnie karty przedplaconej ING bylem w oddziale wzialem karte zaplacilem 24zl prowizji za 2 lata i na tym koniec dostalem krotka instrukcje na papierku razem z karta jak dokonywac platonosci i wszystko smiga nawet niewypelnilem wiekszoci pol przy placeniu na ps store tylko ulice chyba wpisalem nr. karty i specjalny vin 2 jak ktos ma problem to polecam te wlasnie platnos jest to jednorazowa oplata za caly okres uzytkowania karty.

pierwszy przelew na karte przedlplacona jest za free ( w oddzile banku ) pozniej zeby bylo za darmoche to trzeba przez interent doladowywyac z jakiegos konta, obojetnie jakiego za darmo przynajmniej tak mnie informowano

Edytowane przez Pallafar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast muszę się wkurzać na PKO. Jakiś czas temu chciałem zamawiać bilety na koncert Michaela Jacksona, ale nie udało się, bo miałem tylko karty płatnicze PKO (Visa). Po tym nieszczęsnym zdarzeniu mój ojciec zamówił w PKO błękitną kartę kredytową. Akurat dzisiaj chciałem pierwszy raz jej użyć do płatności internetowej (kupić młodszej siostrze Super Rub a Dub na PSStore), ale jak się okazuje, nie mogę tego zrobić, bo PSStore nie przyjmuje tej karty. W banku poinformowali mnie, że do takich celów potrzebna jest karta nie niebieska, a srebrna (nie wiem, jak to się stało, że dostaliśmy w ogóle kartę błękitną, skoro mój ojciec wyraźnie w banku mówił, że zamierza korzystać z zakupów przez internet). Ehhh. Złożyliśmy wniosek o wymianę karty i zobaczymy jak pójdzie ze srebrem.

PS. Karta błękitna to MasterCard, niestety z dopiskiem Electronic (to chyba wyjaśnia, dlaczego nie można płacić nią przez neta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dzielę się zakupami z pss z innymi osobami to mogę później zobaczyć na moim koncie ile razy został pobrany dany plik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nigdzie nie spotkalem z taka informacja. Poza tym tu nio chodzi o ilosc pobran gry, tylko o ilosc aktywacji gry na roznych konsolach. Sciagac mozesz do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem pytanie a nie twierdzenia. Chodzi mi o to czy można sprawdzić na koncie ile razy gra była aktywowana na innych konsolach, bo są cwaniaki co podają grę dalej :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem dziś kupić Crasha dal swojej laski, niestety nie udało się.

Posiadam kartę Biznesowa Master Card w banku ING Bank Śląski.

Wyskakuje mi ze dane nie są prawidłowe, co może być nie tak ?? dodam że często kupuje bilety lotnicze i nie mam z tym najmniejszego problemu a przy doladowaniu portfela w PS Store Piz'da..

Miał ktoś podobne problemy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się sporo napociłem z kartą ING. Mam kartę do konta typu VISA. Jest to karta a chipem, byłem święcie przekonany, że mogę kupować. Po wielu nieudanych próbach zadzwoniłem na infolinię widniejącą na karcie kredytowej i okazało się, że ten typ karty nie pozwala na płatności w necie (jest to karta debetowa). Miły pan doradził mi założenie wirtualnej karty przedpłaconej i problem zniknął. Robi się to przez neta w 3 minutki. Wchodzimy na on-line - Karty - Karty przedpłacone - Złóż wniosek - Zamówienie karty wirualnej.

Po zamówieniu sms-em przychodzi kod cvv2 (te trzy cyferki które są z tyłu karty). Trzeba jeszcze aktywowac kartę i odczytać sobie w on-line numer karty i można już kupować.

Po stworzeniu tej karty skończyły się problemy z kupowaniem, przelewam sobie kasę na wirtualna kartę tak jak na dodatkowe konto i hulam po ps store.

Zapomniałem dodać, że założenie karty kosztuje jednorazowo 20 zł. Tak wygląda wspaniała polityka banku ING, który zamiast od razu zaoferować porządną kartę, naciąga klientów na dodatkowe koszty, wpływy na konto mam w miarę przyzwoite w okolicy 4 tys miesięcznie a traktują człowieka jak buraka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gowen02 dzięki !, właśnie założyłem wirtualna kartę, niestety ten gówniany bank nie przelał z jednego na drugie konto pieniędzy bo jest niedziela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Niestety jak mówiłem wcześniej - jak to mówiono w reklamie : Taki wielki a taki internetowy....ale co tam jutro już będziesz mógł szaleć...ja miałem problem z odczytaniem numeru karty - trzeba wejść w

"szczegóły"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, jak było tak jest, wirtualna karta tez nie działa w Ps Store...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do mnie na gg może razem dojdziemy co jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem pytanie a nie twierdzenia. Chodzi mi o to czy można sprawdzić na koncie ile razy gra była aktywowana na innych konsolach, bo są cwaniaki co podają grę dalej :teehee:

To w takich przypadkach mówi się aby uruchomił ściąganie całości na raz i zmienia się hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dręczy mnie pytanie, czy, gdy zakupiłem grę na psstore i następnie wymieniam dysk na większy, a nie mam możliwości dokonać beckupu tej gry (np. z powodu braku miejsca na pendrive) to czy straciłem ją bezpowrotnie, czy też mogę ją znów (oczywiście bez ponownej opłaty) ściągnąć z pss. A może wygląda to zupełnie inaczej. Ale jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dręczy mnie pytanie, czy, gdy zakupiłem grę na psstore i następnie wymieniam dysk na większy, a nie mam możliwości dokonać beckupu tej gry (np. z powodu braku miejsca na pendrive) to czy straciłem ją bezpowrotnie, czy też mogę ją znów (oczywiście bez ponownej opłaty) ściągnąć z pss. A może wygląda to zupełnie inaczej. Ale jak...

Raz zakupioną grę możesz ściągać bez ograniczeń ilościowych. Na 5 aktywowanych konsol PS3 (jakbyś np. miał duży dom i 4 braci z własnymi konsolami, to oni też mogli by bez ograniczeń ponownie ssać tą grę, którą ty kupiłeś). Są wyjątki jak np. Warhawk, który będzie działał na tylko jednej konsoli z tych 5 w danej chwili. Innych nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam problem wczoraj otrzymalem karte Visa Elektron z mBanku i podpiolem ja pod moje konto w pss i pobralo mi oplate w wysokosci 1 zl . wchodze w konto na kompie nie da rady przelac pieniedzy na pss wiec probuje przez ps3 to samo . Pieniadze mam na koncie pojawia sie takie info

The transaction could not be completed.

Your wallet has not been funded..

Prosze o szybka pomoc z góry thx .

Edytowane przez KatoPL
Masz nad sobą cały piękny temat z odpowiedziami na Twoje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zrobiłem sobie nową kartę specjalnie dla ps3 wpłąciłem na nią pieniądze chciałęm w końcu cos zakupić na PSS ale mam komunikat

The credit card information cannot be updated.

Check your PSN Account information, and then contact technical support for assistance.

Dodam że pomyliłem się z 6 razy z wpisywaniem danych :whistling:

czyli co muszę dzwonić na infolinię sony/ps3? <_<

chyba znalazłem w FAQ PS3 :)

KLIK :)

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nie, zadzwoń do swojego Banku i powiedz co zrobiłeś. Muszą ci odblokować.

właśnie sprawdziłem że ona nawet nie była aktywna, aktywowałem smskodem zrobię może jutro jakieś zakupy ta karta i wtedy spróbuję

PS w dodatku poczekam te 24 godz od momentu próby zmienienia danych bilingu i jak to nie pomoże wtedy będę zdzwonić :)

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanych probach operacji na karcie (w tym takze wpisywanie danych karty), gdy najczesciej pojawia sie komunikac "The credit card information cannot be updated" najlepiej odczekac co najmniej 24h, bo operacje na karcie zostaja blokowane przez PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po nieudanych probach operacji na karcie (w tym takze wpisywanie danych karty), gdy najczesciej pojawia sie komunikac "The credit card information cannot be updated" najlepiej odczekac co najmniej 24h, bo operacje na karcie zostaja blokowane przez PSN.

dokładnie :) i jest to opisane tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dziwne pytanie.....

jest mozliwosc przelewania pieniedzy z konta PSN na inne konto PSN ?? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
a ja mam dziwne pytanie.....

jest mozliwosc przelewania pieniedzy z konta PSN na inne konto PSN ?? ;P

nie :P

jej działa :)

już się ściągają mapki do kz za 22zł :D

BZWBK <30 << moja karta :)

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeśli kupję PSN Card w USA czy będę mógł doładować konto zarejestrowane w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie, chciałbym zakupić najnowszy dodatek do burnouta na 2 osoby, jak to dokładnie zrobić? Bo mam taki pomysł: Zakładam dodatkowe konto na Polskę, zakupuje dodatek, ściągam dodatek z tego nowego konta, wchodzę na moje konto i czy mogę już grać? Dodatek jest już ściągnięty i zainstalowany? I teraz żeby ta druga osoba mogła grać muszę jej przekazać login i hasło do tego nowego konta, kolega musi mieć potem to konto w systemie? Czy mogę zmienić hasło do tego konta? A i główne konto kolegi (to z trofeami itp.) jest z angielskiego ps store a ja mam konto na polskim, czy to będzie w czymś przeszkadzać? Bo chodzi nam głównie o te dodatki z burnouta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×