Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... z tego co tu czytam to widze to nie mozna doladowac sobie konta gdy dane z psn nie zgadzaja sie z danymi z danymi z karty? mozna to jakos obejsc? bo moja kartą maestro nie moge doladowac konta, dla swojego kuzyna ktory kupil psp go, probuje wpisac jego dane z karty ale wyskakuje mi info ze sie nie zgadzaja, poradzi ktos cos?

Właśnie dane mogą się nie zgadzać. Moim podejrzanym są polskie znaki, bo nie widzę innego powodu dla których podane informacje są nieprawidłowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i to jest chyba ten powód przez który nie można obciążyć swojej karty.

Moje nazwisko zawiera literę ń i chyba dlatego nie chce jej przyjąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie znaki nie maja znaczenia, również mam w nazwisku i nie sprawiło problemu wpisanie jej odpowiednika. Poza tym teraz są dostępne polskie znaki więc nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna doladowac sobie konto czyjąś karta kredytowa? jesli tak to jak to zrobic bo ostatnio mi sie nie udało...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna doladowac konto czyjas karta.

a dlaczego sie tobie nie udalo to nie wiem, a nalezy to zrobic normalnie. czyli musisz podac wszystkie wymagane dane

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna doladowac konto czyjas karta.

a dlaczego sie tobie nie udalo to nie wiem, a nalezy to zrobic normalnie. czyli musisz podac wszystkie wymagane dane

Chyba zaraz się wkur... zdenerwuję i Wam podam dane do tej karty bo robię wszystko zgodnie z instrukcją i cały czas wyskakuje ten zasrany komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie , ze Polska jest nadal traktowana jest jak kraj drugiej kategorii . Przyklad moja karta Visa clasic -Berliner Volksbank , smiga az milo nawet w Japonskim PS , druga karta Visa prepaid -Berliner Sparkasse to samo , dzis rano kupowalem nia RE3 na US Store . Jezeli komos nie dziala karta kredytowa , proponuje wyrobic sobie wirtualna karte kredytowa , byle nie w poskim banku. Sorry za brak ogonkow , ale nie moge zmienic ukladu klawiatury na kompie w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem.

i znalazłem rozwiązanie:

mianowicie:

wpisując do PSN dane waszej karty musi zgadzać się wszystko co do kropeczki i literki z tym co jest w banku a dokładniej: na jaki adres jest wydana karta.

oczywiście musi być imię i nazwisko i adres. tu jest problem. gdzie?

w adresie ulic i numerze domu.

okazała się u mnie że wpisywałem nazwę ulicy i numery bloku i mieszkania np. ul. nowa 12m14. i w końcu gdy w internecie sprawdziłem sobie na jaki adres wydali kartę , to było wpisane tak :

ul.Nowa 12m.14

uwierzcie czy nie ale dodałem kropkę i karta została zaakceptowana.

dlaczego bank tak wpisał adres ?

gdy wypełnia się dane do adresu na jaki ma być wysłana karta to są takie puste pola i tam nie wiedzieć dlaczego po numerze bloku powstała kropka. tu leżał problem.

moja rada, sprawdźcie dobrze w banku na jaki adres macie wystawioną kartę, znaczy jaki adres wpisał bank, bo że mieszkacie pod jakimś tam adresem to nie znaczy że tak ma to bank zanotowane.

(L)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moich kartach liczy sie tylko poprawnie wpisane imie i nazwisko i oczywiscie numer karty i security code .

W polu adres moge wpisywac cuda-wianki , karty i tak sa przyjmowane . Jak na przyklad w Japonskim lub Amerykanskim sklepie mam podac moj niemiecki adres zamieszkania ? Nie da sie i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u każdego to działa inaczej. Bardzo mnie to napawa optymizmem przed walkami z PSN.

EDIT: Po raz enty się nie udało... Świetnie.

I NIE można mieć polskich znaków w nazwisku "You have used invalid characters in your name."

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to miec srodki na karcie , bez tego nie zarejestrujesz karty w Playstation Store. Bank potrzebuje do 3 dni roboczych zeby zaksiegowac przelew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank potrzebuje do 3 dni roboczych zeby zaksiegowac przelew.

zmień sobie bank bo masz chyba z XIX wieku.

robisz przelew z byle jakiego banku i góra o 14 następnego dnia jest kasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień sobie bank bo masz chyba z XIX wieku.

robisz przelew z byle jakiego banku i góra o 14 następnego dnia jest kasa

Przeczytaj sobie jaki termin podaje bank , sa to zawsze 3 dni. U mnie kasa jest rowniez zawsze na drugi dzien a nawet tego samego dnia , jezeli przelew byl wykonany do godz 14.00, ale moze sie zdazyc ze dojdzie po 3 dniach . Czytaj ze zrozumieniem , napisalem do 3 dni roboczych .

Edytowane przez kennedys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatni raz robiłem zakupy na PSN przeszło rok temu. Obecnie chcę dodać fundusze, więc wchodzę na zarządzanie kontami, account information, żeby zmienić informacje o mojej karcie(stare dane są już nieaktualne). Tam prosi mnie o podanie hasła. Tu pojawia się problem! Którego hasła powinienem użyć? Co zrobić, jeśli zapomniałem hasła? Nie widzę nigdzie opcji, żeby przesłać nowe na adres email. Pomóżcie, jak zaktualizować info o nowej karcie! Z Góry dzięx za info!

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie , ze Polska jest nadal traktowana jest jak kraj drugiej kategorii . Przyklad moja karta Visa clasic -Berliner Volksbank , smiga az milo nawet w Japonskim PS , druga karta Visa prepaid -Berliner Sparkasse to samo , dzis rano kupowalem nia RE3 na US Store . Jezeli komos nie dziala karta kredytowa , proponuje wyrobic sobie wirtualna karte kredytowa , byle nie w poskim banku. Sorry za brak ogonkow , ale nie moge zmienic ukladu klawiatury na kompie w pracy.

To poleć mi jakąś, mógłbym se spokojnie ją zrobić, potem moją visą electron przelać środki do tej karty i byłoby po sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o Waszych problemach to, aż nie mogę uwierzyć, że mi się udalo za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Uzywalem AlleKarty (BZWBK). Po trafieniu na ten wątek sprawdziłem jeszcze Vise z Citibanku i BPH i wszystko też bez najmniejszych problemów. Zastanawiam się czy w wiekszosci wypadkow nie popelniacie jakiegos bledu przy wpsiywaniu lub karty sie nie nadaja do transakcji elektronicznych (brak tego 3-cyfrowego numerku na odwrocie karty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o Waszych problemach to, aż nie mogę uwierzyć, że mi się udalo za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Uzywalem AlleKarty (BZWBK). Po trafieniu na ten wątek sprawdziłem jeszcze Vise z Citibanku i BPH i wszystko też bez najmniejszych problemów. Zastanawiam się czy w wiekszosci wypadkow nie popelniacie jakiegos bledu przy wpsiywaniu lub karty sie nie nadaja do transakcji elektronicznych (brak tego 3-cyfrowego numerku na odwrocie karty)

Posiadam kartę WBK (z CD-Action), która podobno współpracuje z PSN. Przynajmniej komuś się tam udało ją zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos probowal dodac Vise (nie kredytowke) z millennium? jest w ogole taka mozliwosc, bo poki co nie chce kredytowki aktywowac (czarna godzina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam MaestroCard z BPH. Co mam zrobić abym mógł normalnie kupować z polskiego PSS?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw zadzwon do banku i dowiedz sie czy ta karta mozna dokonywac platnosci internetowych. jak tak to dodaj dane z karty i powinno dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×