Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

czyli raczej ten sposób nie będzie działał ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczytalem i wychodzi na to ze jest tam opisane normalne zasilenie konta na pss, wiec wszystko ok powinno byc

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przechodząc koło kiosku chcąc wspomnieć stare dobre czasy zakupiłem CDA/CDACTION (czasopismo komputerowe). Podczas zakupu nie przyglądałem się specjalnie okładce nowo nabytego produktu lecz po wyjściu z kiosku zobaczyłem że jest tutaj fajny gift w postaci karty do płatności tylko i wyłącznie internetowych ( link do newsa o zawartości nowego CDA http://www.cdaction.pl/news-9986/zawartosc-cd-action-122009.html ) a tutaj http://kartainternetowa.pl/ już o samej karcie. Proces rejestracji na stronie jest prosty jak budowa czołgu T-34 więc nie napotkacie najmniejszych problemów podczas aktywacji, nie trzeba podpisywać umowy itp. Jest tylko jedna wada tego całego rozwiązania -> "Pamiętaj, że w ciągu miesiąca zasilenie nie może przekroczyć 500 zł. W przypadku wpłat / przelewów przekraczających ten limit, środki nie zasilą Karty i zostaną zwrócone do banku, z którego dokonywano zasilenia." Piszę bo może komuś to spasuje : )

Pozdrawiam Grom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w PS Store płacę kartą Visa i wszystko jest ok. Jestem przekonany, że PS Store nie pozwoliłoby sobie na dziury w transakcjach kartą kredytową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie, wie ktoś kiedy będą karty zdrapki u nas? Czekam już na nie trzy miesiące i sie nie zapowiada żeby sie nawet one pojawiły do końca roku. Czekam głównie dlatego że PSN nie lubi mojej karty intelligo z PKO bo jest bankomatówką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że PSN nie akceptuje bankomatówek bo płatności dokonujesz niejako na kreskę zanim ściągną środki z konta więc tylko i wyłącznie karty kredytowe. Fajne są też prepaidowe zdrapki ale tak jak ktoś zauważył wcześniej u nas to jeszcze pieśń przyszłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiek musi być taki sam na karcie jak i na koncie PSN? Czy jest on istotny? Może opisze moją sytuację. Stałem się posiadaczem karty przedpłaconej BZWBK. Doładowałem jej konto i chciałem kupić cos na PSS, bo w końcu tylko po to ją potrzebuje. Wpisałem dane tak jak to było opisane w tym temacie, za pierwszym razem się nie udało ale w końcu mi ją przyjęło. Następnie chciałem doładować konto i ku mojemu zdziwieniu otrzymałem komunikat: The credit card information on file is not valid. Próbowałem tysiące razy, a to z 20zł, 40 zł 60, dałem sobie spokój z doładowaniem i próbowałem od razu coś kupić ale to niestety nic nie dało, Miałem dość, usunąłem kartę i chciałem zarejestrować raz jeszcze. Teraz niestety nawet to mi nie wychodzi. Stąd moje pytanie: czy wiek jest istotny. Na karcie mam prawdziwy, niepełnoletni :P, natomiast na PSN mam zawyżony. Niestety jezeli nie jest się pełnoletnim mozna jedynie założyc subkonto, które w ogóle nie przyjmuje kart, nie ma takiej możliwości. Jeżeli sprawdzają wiek to jestem w dupie =/

Edytowane przez AksoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj dzien, moze dwa dni i nie probuj za duzo kombinowac, bo znowu zablokuja ci mozliwosc modyfikowania danych karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie, wie ktoś kiedy będą karty zdrapki u nas? Czekam już na nie trzy miesiące i sie nie zapowiada żeby sie nawet one pojawiły do końca roku. Czekam głównie dlatego że PSN nie lubi mojej karty intelligo z PKO bo jest bankomatówką :)

ja tez czekam ciagle na zdrapki, niby mialy byc w pazdzierniku ale ostatecznie niby do konca roku maja sie pojawic, na glownej stronie PS tak pisze wiec mysle ze to prawdziwe info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj dzien, moze dwa dni i nie probuj za duzo kombinowac, bo znowu zablokuja ci mozliwosc modyfikowania danych karty.

Poczekałem, kartę zarejestrowałem ale nadal nie mogę nic kupić. Wyskakuje mi taki oto komunikat: The credit card information on file is not valid. Go to [Playstation@Network] > [Account Magnament] and check the credit card information. Gdyby to było teraz mozliwe to zadzwoniłbym do obsługi klienta ale niestety teraz mają przerwę. Ręce opadają =/ Dodam, że karta na pewno działa, kupowałem nią już w sieci.

Wreszcie ruszyło centrum obsługi klienta. Dowiedziałem się, że problem nie stoi po ich stronie, a po stronie banku (BZWBK) który nie chce autoryzować przelewu czy coś w ten deseń. Teraz zwróciłem się do BZWBK ale niestety nie telefonicznie, a mailowo, bo jezeli chodzi o tą kartę tylko taka jest możliwość :fool: Teraz pewnie tydzień czekania na odpowiedź co i tak nie da skutku. Krótko mówiąc szkoda zachodu na tą kartę płatniczą z CDAction do zakupów przez internet, która nie nadaje się do zakupów przez internet. Ot takie podsumowanie niesmaczne.

Edytowane przez AksoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kartę internetową z WBK http://kartainternet...nternetowa.html

podaję numer karty i kod CVV2 oraz resztę potrzebnych danych i wyskakuje komunikat The credit card is not valid. Znaczy się że nie mogę kozystać z tej karty czy robię coś nie tak??

a masz wymagane srodki na karcie? minimalnie za 20 zl mozna chyba konto zasilic?

ps doczytalem i jak mozna rozumiec 11 punkt regulaminu?

Nie ma możliwości dokonania przy użyciu Karty transakcji gotówkowych, transakcji bezgotówkowych w punktach handlowo-usługowych oraz transakcji na odległość typu „Mail Order”/”Telephone Order”.

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy chyba tą samą kartę. Jak tylko otrzymam wiadomość od szanownego BZWBK to dam znać.

@UP: Karta zaskoczyła i zadziałała! :D Nie wiem czy to po moich nękaniach skrzynkę mailowoą BZWBK, czy problem sam się rozwiązał.

Edytowane przez AksoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś mnie rano ps zaskoczył niesamowicie.

Używam już od jakiegoś czasu tej samej karty do zakupów w ps store (dokładnie jest to visa debit- mieszkam w Anglii ) zakupiłem już kilka gier przy jej użyciu. Ostatni zakup jaki dokonałem to "wyspa" w bournoucie nie cały miesiąc temu. Dziś odpalam ps'a po pracy zachciało mi sie w LBP "metal gear solid" DLC zakupić; no i piździec kartę mi odrzuca ;/ . Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

Edytowane przez vide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś mnie rano ps zaskoczył niesamowicie.

Używam już od jakiegoś czasu tej samej karty do zakupów w ps store (dokładnie jest to visa debit- mieszkam w Anglii ) zakupiłem już kilka gier przy jej użyciu. Ostatni zakup jaki dokonałem to "wyspa" w bournoucie nie cały miesiąc temu. Dziś odpalam ps'a po pracy zachciało mi sie w LBP "metal gear solid" DLC zakupić; no i piździec kartę mi odrzuca ;/ . Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

spróbuj za jakis czas bo mi tez raz działa raz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy chyba tą samą kartę. Jak tylko otrzymam wiadomość od szanownego BZWBK to dam znać.

@UP: Karta zaskoczyła i zadziałała! :D Nie wiem czy to po moich nękaniach skrzynkę mailowoą BZWBK, czy problem sam się rozwiązał.

A co wpisałeś w odpowiednich rubrykach ?? Jak możesz to napisz przykład z fake-danymi.

Miałeś coś na koncie?? Robiłeś to na PS3, czy z poziomu przeglądarki na komputerze?

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wpisałeś w odpowiednich rubrykach ?? Jak możesz to napisz przykład z fake-danymi.

Miałeś coś na koncie?? Robiłeś to na PS3, czy z poziomu przeglądarki na komputerze?

Card Type - Visa

Cardholder’s Name - JAN KOWALSKI (Imię Nazwisko)

Card Number - 7422400462184532 (Numer karty 16 cyfr, na frontowej stronie karty)

Card Number - 11 2010 (Data ważności- miesiąc - rok)

Card Security Code - 936 (Ten kod znajduje się po drugiej stronie karty, u mnie pod rubryką: CVV2)

później:

(w tych danych nie powinniśmy nic zmieniać, ponieważ muszą być takie same jak na karcie i jak na koncie PSN)

Street Address 1 Kwiatowa 15 (ulica)

City Koszalin (miasto)

Postal Code 75950 (kod pocztowy)

CountryRegion Poland (kraj)

Trzeba pamiętać, żeby dane osobowe zgadzały się z tymi podanymi w PSN. Pierwszy etap zrobiłem bezproblemowo z poziomu PS3. Karta zarejestrowała się ale był problem z wpłatą pieniędzy, problem stał po stronie banku. Tak jak pisałem wyżej, nie wiem czy problem rozwiązał się sam czy pomógł w tym bank, tego powiedzieć nie mogę, ponieważ odpowiedź od banku (która i tak nic nie wnosiła) dostałem po tym jak już wpłaciłem pieniądze. Oczywiście żeby wszystko się udało muszą być jakieś środki na karcie.

Edytowane przez AksoN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety PSN nie chce mi przyjąć karty. Na stronie kartainternetowa.pl nie mam przy mieście poczty wpisanego kodu, ale niestety nie mogę tego zmienić, bo cały czas wyskakuje błąd. Próbowałem wpisać dane bez kodu, lecz nadal PSN mi tę kartę odrzucał. To już 3 karta, którą próbuję zarejestrować w systemie i za każdym razem kończyło się to niepowodzeniem... Jak nie chcą moich pieniędzy to nie.

Ale dzięki za pomoc.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane wlasciciela karty nie musza sie zgadzac z danymi konta w PSN. Nie wiem kto taka brednie wymyslil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane wlasciciela karty nie musza sie zgadzac z danymi konta w PSN. Nie wiem kto taka brednie wymyslil.

To dobrze bo ja akurat nie mam swojej karty i będę korzystał z karty kolegi.

Edytowane przez biedruszczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że i tak nie działa. Jakby PSN pokazywał o co mu się dokładnie rozchodzi to by chociaż było wiadomo w czym tkwi problem, a tak to jest "nie, bo nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy tą samą kartę internetową. Też nie mogłem poprawić tego kodu pocztowego przy mieście ale nie było to problemem. Poczekaj dzień dwa, bo możliwe, że zbanowali ci na jakiś czas kartę jeżeli za dużo razy próbowałeś ją zarejestrować, i spróbuj jeszcze raz na spokojnie wszystko wypełnić. Jak coś to pisz na gg: 9572348.

Dane wlasciciela karty nie musza sie zgadzac z danymi konta w PSN. Nie wiem kto taka brednie wymyslil.

Jeżeli tak to przepraszam za błędne informacje.

Edytowane przez AksoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... z tego co tu czytam to widze to nie mozna doladowac sobie konta gdy dane z psn nie zgadzaja sie z danymi z danymi z karty? mozna to jakos obejsc? bo moja kartą maestro nie moge doladowac konta, dla swojego kuzyna ktory kupil psp go, probuje wpisac jego dane z karty ale wyskakuje mi info ze sie nie zgadzaja, poradzi ktos cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×