Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

co do pieniędzy na kocie to u mnie trwa to nawet do tygodnia jak bank zaksięguje tą wpłatę na karci co płacisz w necie za coś ale na 100% ci to za kilka dni zaksięgują

teoretycznie jak ja by,m znał wszytstkei dane z karty to nie muszę jej mieć nawet przy siebie żeby zrobić sobie jakieś zakupy na twój koszt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tarken, musisz mieć kartę ;P

Ja mam pytanie - czy ta karta z cd action, ta z bzwbk, można dostać ją jakoś za friii? Bo CD-Action nie czytam, a dla samej karty tak kupować? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pieniądze zostały już potrącone, dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. PS3 posiadam od około miesiąca i nie bardzo się orientuje co mam zrobić żeby pobrać jakieś DLC. Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś to wytłumaczył łopatologicznie ;D

Zaznaczam że żadnej karty kredytowej nie posiadam z tego względu że chcę się dowiedzieć która jest najlepsza.

Edytowane przez Arcziiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby pobrac DLC musisz miec konto w PSN, wejsc na PSS i sciagnac jezeli darmowy, lub kupic jezeli platny DLC. Jezeli nie wiesz jaka karte wybrac to po co niby wszedles do tego watku? Przeciez tutaj masz napisane komu jakie karty dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. PS3 posiadam od około miesiąca i nie bardzo się orientuje co mam zrobić żeby pobrać jakieś DLC. Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś to wytłumaczył łopatologicznie ;D

Zaznaczam że żadnej karty kredytowej nie posiadam z tego względu że chcę się dowiedzieć która jest najlepsza.

ja polecam vise do ekonta w mBanku - brak problemow i prowadzenie konta wraz z wydaniem karty masz za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kartę mi najmniej chodziło. załóżmy że już mam kartę. co dalej ? ; P

a dalej to poczytaj forum. jest napisane co i jak. ewentualnie zadzwoń na infolinie... jak już jesteś taki leniwy....

wszystko byś chciał pod nos? szkoda że google masz zablokowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kartę mi najmniej chodziło. załóżmy że już mam kartę. co dalej ? ; P

zalozmy ze masz karte i chcesz kupic dlc za 30 zl.

musisz dodac dane karty do swojego konta psn (numer karty, date jej waznosci, imie i nazwisko wlasciciela, cvv2), nastepnie zasilasz swoj portfel kwota 40 zl, wtedy kupujesz dodatek w pss.

ps. rozwieje twoje watpliwosci - nie mozna dodac dowolnej kwoty doladowania, tylko o ile dobrze pamietam wielokrotnosc 20 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozmy ze masz karte i chcesz kupic dlc za 30 zl.

musisz dodac dane karty do swojego konta psn (numer karty, date jej waznosci, imie i nazwisko wlasciciela, cvv2), nastepnie zasilasz swoj portfel kwota 40 zl, wtedy kupujesz dodatek w pss.

ps. rozwieje twoje watpliwosci - nie mozna dodac dowolnej kwoty doladowania, tylko o ile dobrze pamietam wielokrotnosc 20 zl

o to mi chodziło ;D dzięki .

a dalej to poczytaj forum. jest napisane co i jak. ewentualnie zadzwoń na infolinie... jak już jesteś taki leniwy....

wszystko byś chciał pod nos? szkoda że google masz zablokowane

hehe niezłe ; D

najpierw tu się chciałem zapytać no bo w końcu jest to forum o Playstation 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy istnieje możliwość doładowania konta psn przez kompa jakimś przelewem czy jakoś tak ??? lub tak że ja im wyślę przelewem a oni mi kod którym mogę sobie doładować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Jedyną możliwością jest zapłata kartą kredytową (lub debetową - praktycznie każdy bank odblokował możliwość płatności online zwykłą kartą) z poziomu PSS w konsoli, ewentualnie kupno kart doładowujących z Allegro (tylko i wyłącznie działają z kontami amerykańskimi).

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Allegro ludzie oferują doładowanie, że wejdą Ci na konto i przeleją kasę, ale tu musisz mieć zaufanie do gościa, ja tak robiłem i się nie przejechałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedawno w cd-action była dana karta internetowa VSIA banku WBK.

Postępowałem zgodnie z instrukcją przy założeniu karty . Po wpłacie na karte pieniędzy postanowiłem doładaować pieniądze na psn.

I tu właśnie pojawia się problem po podaniu informacji wyświeta mi się komunikat że nie można wpowadzić informaci oraz proszą o skontaktowanie się z servisem . Czy w prowadzeniu informacji liczą się polskie znaki np Białystko na Bialystok.

prosze o jakąś pomoc bo jestem zielony w tym temacie :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym jest problem.

wszystkie dane dotyczace karty wpisz (najlepiej z poziomu pc) bez polskich znakow (dotyczy imion, nazwisk, nazw miejscowosci itp). Mi za pierwszym razem nie przyjelo karty z mBanku bo wpisalem zly kod pocztowy. zamiast xx-x22 wpisalem xx-x20 i za pierwszym razem odrzucilo karte.

na forum ludzie sie wypowiadali ze ta karta internetowa nie zawsze dziala, a niektorym w ogole nie dziala

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi taki komunikat :

This credit card information cannot be updated

Check your PlayStation@Network account information

and then contact technical support for assistanse.

Może to w czymś pomoże .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum ludzie sie wypowiadali ze ta karta internetowa nie zawsze dziala, a niektorym w ogole nie dziala

Bo wcześniej trzeba zadzwonić do mLinii odnoście używania karty debetowej w zakupach internetowych :P

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam karte z wbk bank zachodni

Czyli mam zadzwonic na mlinie i co dalej ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wcześniej trzeba zadzwonić do mLinii odnoście używania karty debetowej w zakupach internetowych :P

nie mowie tu o karcie z mBanku tylko o karcie internetowej bz wbk

Mam karte z wbk bank zachodni

Czyli mam zadzwonic na mlinie i co dalej ???

nie dzwon na mlinie tylko zadzwon do banku w ktorym masz karte (bz wbk) i tam pytaj sie o platnosci internetowe - tzn czy nie trzeba ich aktywowac itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma kartę w BZWBK i działa bez problemu ma mastercard PayBack wcześniej miałem allkartę i też śmigało ale zawsze warto zadzwonić i się dowiedzieć co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam że to jest karta bez teśmi oraz chipa służąca tylko do zakupów przez internet

Może ta informacja przybliży do rozwiązania mego problemu :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×