Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z kupowaniem na PSS jak cche cos zakupic wyskakuja te komunikaty: The credit card information is not valid. Pleas check your entries carefully" albo

"The credit card information cannot be updated. Check your PlayStation Network account information, and then contatc technical support for assistance".

dodam ze za pierwszysm razem jak kupowalem na PSS to wszystko bylo ok. ale jak chcialem sobie kupic druga gre dzien pozniej to juz wyskoczyly mi te komunikaty. Nie wiem o co chodzi i co jest grane. pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam problem z kupowaniem na PSS jak cche cos zakupic wyskakuja te komunikaty: The credit card information is not valid. Pleas check your entries carefully" albo

"The credit card information cannot be updated. Check your PlayStation Network account information, and then contatc technical support for assistance".

dodam ze za pierwszysm razem jak kupowalem na PSS to wszystko bylo ok. ale jak chcialem sobie kupic druga gre dzien pozniej to juz wyskoczyly mi te komunikaty. Nie wiem o co chodzi i co jest grane. pomocy!!!

ja tak mialem i pomaga tylko telefon do poskiego ps,godzine po telefonie moglem kupowac juz do woli

sprawdz na pssus czy mozesz kupowac ale pewno tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam wlasnie to samo i cholera mnie juz bierze.Kupowalem na pss'ie a teraz takie nr kreca....myslalem ze moze to jakas awaria ale widze ze chyba nie ;/ no to po promocjach chyba bedzie :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos moze kiedy beda dostepne u nas te PSN CARD? znaczy sie w europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy jak mam Karte Debetową Visa to mam w ogóle jakąś szansę zrobić zakupy na PSN czy tylko Karty Kredytowe są obsługiwane?

Ponawiam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od w3oraj zafascynowałem się Siren: Blood Curse. Postanowiłem, że sobie ją sprawię, więc wchodzę do PSS US, wybieram grę, Buy Now, Confirm Checkout i tutaj info z numerem błędu. pomyślałem, że pewnie przekro3yłem limit na karcie kredytowej. Zmieniam dane i kartę na te z drugiej karty debetowej i tutaj się za3ęły prawdziwe schody. Przy KAŻDEJ próbie update'u info mojej karty wywala mi błąd, że nie mogą one być update'owanie i żebym się skontaktował z SONY. 3cia próba z 3cią kartą - wpisuję od nowa dane itp, wciskam update card info i znowu ten sam błąd. W pewnym momencie mnie oświeciło i się skapnąłem, że te 3 karty są z Visy i pomyślałem, że to może jakiś ich wewnętrzny błąd związany z kartami Visy i wklepałem info 4tej karty z MasterCard'u. Efekt? TAKI SAM! Karta nie może być update'owana i proszą, żebym się skontaktował z SONY. OCB? Jesz3e 5 dni temu kupiłem GT5: P z jednej z tych kart i wszystko działało, a teraz żadna nie działa. Dunno what 2 do. Proszę o jakąś poradę albo chociaż napiszcie co WY o tym sądzicie. BTW - telefon do SONY to ostatnia rzecz na którą mam ochotę. ELO!

EDIT: Na oficjalnym forum do3ytałem się, że dostałem ban na 2 dni. Prze3ekam i sprawdzę potem i dam znać 3 pomogło.

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to GT kupiles na PSS US? Poza tym nei mozna robic za czesto transerow w PSS bo wlasnie wyskakuje komunikat ze dane nie mogly zostac update. Po czesci to glupie ze nie mozna co chwile dolewac sobie kasy do portfela, ale patrzac na to z punktu bezpieczenstwa, jak juz ktos ci sie wlamie jakims cudem to bedzie mial pewne ograniczenia w szkodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT: P kupiłem na PSS US na moim koncie MAATSS (wszystkie gry na tym kupuję). GT: P kupiłem kartą kredytową na której przekro3yłem limit i potem jak chciałem kupić Siren: Blood Curse to wysko3ył komunikat z numerem błędu. Następnie dalsze próby kupienia gry poprzez zmiany kart nie przynosiły efektów. Wkur..iłem się i poszedłem do BlockBuster'u kupić PSN Card za 50$ i takim sposobem olałem te ich "problemy". BTW - karty dalej nie działają, chyba, że na innych kontach.

EDIT:Karty już działają.

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest grane ale ten europejski store jest jakis dziwny.Chcialem sobie kupic Crasha :) i oczywiscie dupa znowu jakies bledy typu ze mi sie dane nie zgadzaja.Z glupa postanowilem sobie wejsc na PSS US i sprobowac kupic:) no i jak myslicie udalo sie? haha :P no pewnie. I co jest najsmieszniejsze ze adres podalem z etykiety po odzywce dla sportowcow i normalnie przeszlo.Dodam tylko z placilem ING przedplacona.Fakt jest tylko jeden.Przeplacilem az 3 zl bo dolar poszedl w gore ;P ale robienie skoku na brzuszek Crashem jest bezcennne :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja płacę karta BZWBK <30 i działa mi wszędzie nie mam z nią problemów nawet na singstore. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad kontem, i mam do ciebie mateush20 pytanko, bo nie doczytałem na stornie WBK?

Czy za zakup czegoś np. właśnie na PSS WBK pobiera jakąś prowizję?

A ma może ktoś konto Graffiti w PKO BP? Jak wrażenia? Nieważne, tam się płaci 1,5zł miesięcznie :P

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co post to inna opinia posiadam 2 karty DEBETOWE

jedna w PEKAO SA, a druga w KREDYT BANKU (jest napis electronic use only :turned: )

co do KB to dostaję komunikat

The credit card information is not valid. Pleas check your entries carefully"

wg wszystko dobrze wpisałem

w PEKAO zaraz spróbuje ale cudów się nie spodziewam :P

bo nie wiem skąd mam wziąć te 3-4 ostanie cyfry na karcie kb były tu nie ma :/

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie

Tylko kredytowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co post to inna opinia posiadam 2 karty DEBETOWE

jedna w PEKAO SA, a druga w KREDYT BANKU (jest napis electronic use only :turned: )

co do KB to dostaję komunikat

The credit card information is not valid. Pleas check your entries carefully"

wg wszystko dobrze wpisałem

w PEKAO zaraz spróbuje ale cudów się nie spodziewam :P

bo nie wiem skąd mam wziąć te 3-4 ostanie cyfry na karcie kb były tu nie ma :/

W KB masz kartę debetową, electronic use only nie oznacza płatności przez internet.

Aby płacić w necie trzeba podać csv numer (3 cyfry).

Ja mam 4 karty, wszystkie działają.

np. BZ WBK MasterCard Silver

Kredyt Bank visa classic ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W KB masz kartę debetową, electronic use only nie oznacza płatności przez internet.

Aby płacić w necie trzeba podać csv numer (3 cyfry).

Ja mam 4 karty, wszystkie działają.

np. BZ WBK MasterCard Silver

Kredyt Bank visa classic ..

to wezmę od ciebie jedną :D

dobra niedługo zrobię sobie konto w mBanku i w końcu mam nadzieje że będzie działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo wiem co mam i co pisze...

stan z godziny 22:50

karta - visa elektron

znaki szczegolne - electronic use only

bank - inteligo

rodzaj - platnicza na 100% !! !!

zasilone konto na kwote xx zł w niecałe 10 sekund

caly tajny numer do placenia w necie (3 cyfry) sa wytloczone na odwrocie karty zaraz obok miejsca na podpis.

moze niektorzy myla z 4 ostatnimi cyframi lub 4 cyframi (mala czcianka) pod numerem karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam nad kontem, i mam do ciebie mateush20 pytanko, bo nie doczytałem na stornie WBK?

Czy za zakup czegoś np. właśnie na PSS WBK pobiera jakąś prowizję?

A ma może ktoś konto Graffiti w PKO BP? Jak wrażenia? Nieważne, tam się płaci 1,5zł miesięcznie :P

nie ma żadnych opłat :) przynajmniej ja takich na swoim koncie nie zauważyłem.... sorry że tak długo nie odp ale problem z netem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal mam problemy z zasileniem konta: The credit card information is not valid. Pleas check your entries carefully"

Normanie mnie trafia...

Ma ktoś z pko sa konto na pss i mu działa bez problemu ??? Ja mam ze 2 tys na koncie i kapa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja karta na pewno obsługuje płatności internetowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu śmigam płatności przez neta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało dostać prezent od PSN :)

Chciałem kupić grę za 36 PLN, a w portfelu miałem tylko 31. Kliknąłem raz download. Dostałem odpowiedź w stylu "sorry man you need more cash". Wyszedłem katalog wyżej, następnie wróciłem do zakupu gry, kliknąłem download i tym razem bez problemu gra się ściągnęła... W portfelu zostało 31 PLN. Nic mi nie zniknęło z karty kredytowej. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? To był za czasów FM 2.52.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A mi się udało dostać prezent od PSN :)

Chciałem kupić grę za 36 PLN, a w portfelu miałem tylko 31. Kliknąłem raz download. Dostałem odpowiedź w stylu "sorry man you need more cash". Wyszedłem katalog wyżej, następnie wróciłem do zakupu gry, kliknąłem download i tym razem bez problemu gra się ściągnęła... W portfelu zostało 31 PLN. Nic mi nie zniknęło z karty kredytowej. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? To był za czasów FM 2.52.

heh ale miałeś farta... Ja sie jeszcze z takim czymś to nigdy nie spotkałem :D Myślę że jesteś tym jednym na forum któremu to się zdarzyło :tongue:

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh ale miałeś farta... Ja sie jeszcze z takim czymś to nigdy nie spotkałem :D Myślę że jesteś tym jednym na forum któremu to się zdarzyło :tongue:

Myślę, że nie jest jedynym... ale o tym sza :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam pytanie, czy przy karcie visa electron z intelligo trzeba wpisywać adres jak np. "Kowalskiego 7 M 1" ale bez spacji? czy tez to samo z imieniem i nazwiskiem? Mam pewien problem, nie cyfry nie są wypukłe to chyba to przekreśla sprawe! otóż wpisuje adres poprawnie, imię i nazwisko poprawnie, numer karty, czas wyczerpania i 4 ostatnie cyfry z tyłu a tu mi pisze że karta jest not valid (W PL PSS). niewiem czy czasem nie będzie trzeba załozyć nowego konta na PSN zeby np. adres karty zgadzał sie z adresem konta w PSN itd. :/ bo otóż adresy itd. mam puste w samym koncie a nie mam zamiaru czekać 48 godzin aż to potwierdzą

EDiT: Niestety, nigdy nic nie kupie na PSN za pomocą tej karty, bankomatowa

Edytowane przez Kohtaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×