Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem z doładowaniem konto. Podczas potwierdzania dodania środków wyskakuje mi błąd "The founds could not be added to your wallet. (56)" Co jest nie tak?

Edytowane przez rhinoDAMIANEQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym ściągnąć sobie kilka gierek z playstation store i niestety nie wiem w jaki sposób mam za nie zapłacić, nie posiadam karty kredytowej, a jedynie konto w banku, mozna jakoś przelac pieniądze na konto albo zapłacić za gre smsem? proszę o pomoc, dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem z doładowaniem konto. Podczas potwierdzania dodania środków wyskakuje mi błąd "The founds could not be added to your wallet. (56)" Co jest nie tak?

też to mam ,mam konto w mbanku ,dzwoniłem do nich i gówno powiedzieli a pan z sony powiedział ze to wina banku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Memczysław

Tak możesz kupić kartę zdrapkę na allegro. Wystarczy zwykłe konto bankowe....

@Metijad

Widocznie trafiłeś na niekompetentną osobę na infolini banku. A powodów może być multum.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniąc ,pani powiedziała że w banku wszystko jest ok ,że to wina sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osób które tez mają konto Alior Sync (albo jakiekolwiek inne) .. Nie mogę wprowadzić moich danych. Próbuje wszystkiego ale pewno powielam jakiś błąd.

1) w nazwisku nie mogę wpisać litery "ć" - wiadomo. Ale to chyba nie jest problemem

2) numer karty i data jej wygaśnięcia .. tu bez problemu, ianczej być nie może

3) kod zabezpieczający kartę. na obrazku niby widnieje to w miejscu podpisu ( tam jest siedmiocyfrowy). ale naturalnie wpisuje ten pod numerem karty - CZTEROcyfrowy. choć może tu coś nie tak ale litości

4) Adres w 3 kolumnach. Na stronie konta mam to rozpisane na : nazwę ulicy, niżej numer bloku i niżej mieszkania. ale próbowałem też i w jednej kolumnie z ulicą + numer bloku/mieszkania

5) województwo. tutaj wpisuje mazowieckie dla Warszawy (choc tego w danych niby na umowie nie ma)

Serio nie wiem co tu może być nie tak, przecież to banał. A karta jest aktywna od paru godzin. Niestety też zablokowano mi możliwość dalszego wpisywania " na kilka dni" (czyli ile w praktyce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dużymi literami ?? U mnie działa

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SENSIE TAK WSZYSTKO ? to byłoby dziwne, ale wypróbuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie u mnie przeszło a też na początku problemy były

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeży w tym temacie, aktualnie nie mam dostępu do neta na ps3(zmieni się to w ciągu najbliższych kilku dni). I chciałbym was zapytać jakie sposoby płatnicze występują w PSN? czy tylko przypisanie karty, czy może da się jakoś przez zwykły internetowy przelew to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takowa karta zdrapka to co to właściwie jest i skąd to diabelstwo można nabyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie: empiki, media markty, saturny, komputronik, media expert, rtv euro agd...

allegro, sklepy internetowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lobuzp

Działa to na takiej samej zasadzie jak karty-zdrapki zasilające konto na rozmowy w telefonie komórkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa/debetowa albo karta zdrapka do kupienia na allegro czy w empikach. Nie ma innej opcji, aczkolwiek w UK maja juz paypal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam karte debetową w Allior Banku. Uzupełniam dane, wpisuję 3 cyfrowy kod i... Woła o poprawne wpisanie nr karty kredytowej, mimo iż wpisałem dobrze. : /

Mam taki sam problem. Probuje sie wpsiac zarowno przez konsole jak i strone sony. Ale za kazdym razem podaje mi ze wpisuje zly numer karty ? wtf Dodam ,ze dzwonilem jzu na infolinie a dane karty wpisywalem chyba na wszelkie sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z polskimi znakami. Nie można ich wpisać za pośrednictwem konsoli, jedyną opcją jest zalogowanie się na konto SEN i tak ich edycja. Tam natomiast, po wpisaniu danych pokazuje mi, żeby wpisać dane podane na karcie, a te są poprawne i nic z tym nie mogę zrobić. Bzdura totalna, miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z polskimi znakami...

O dziwo - pomogło wpisywanie ich ze zwykłej klawiatury podpiętej do konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie zeby polskie znaki byly potrzebne, a jesli juz to wpisujcie je przez Sonyentertaiment.com Mialem problem z wpsianiem tych danych , mimo ze wpisywalem poprawne. Po tygodniu sie udalo. U mnie problemem byl zle ustawiony limit na transakcje internetowe ( najpierw bylo 0 a potem za wysoki ..) - jedyny komunikat wtedy to ze mialem zle wpsiany numer karty lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać kartę kredytową do konsoli ps3 i następnie jak ją usunąć, żeby po 30 dniowej wersji próbnej ps + nie przedłużyło mi owej usługi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , posiadam karte debetową visa w banku ing śląskim. Doładawanie portfela próbowałem juz chyba na milion sposobów , bardzo proszę o jakąś konkretną pomoc , ponieważ mam zamiar kupić grę a od tygodnia nie mogę nic w tym temacie zrobić bo cały czas wyskakuje ze dane na karcie nie są prawidłowe ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, Posiadam kartę internetową BZWBK , na niej nic niema , ale czy mogę zrobić debet na takiej karcie i pobierze mi kasę z tej karty a później się go spłaci? Czy PSN jakoś patrzy na to , też , że jest kredyt czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×