Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak już zrobie ta kartę internetowa to dostane kod CVV i inne kody?

EDYTA:

Dobra aby założyć kartę internetowa jednak trzeba mieć rachunek w banku,lecz mogę założyć kartę prepaid w BZWBK na której nie trzeba mieć rachunku i tez(chyba) kupować na pss

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cvv dostajesz od razu w sms'sie na telefonie a dane karty na twego maila, heheh widze ze nie jestes pewien co do tskiej opcji , ja tez nie bylem kumpel od ponad 6 miesiecy kupuje przez ta karte rzeczy na steam'a ( PC) i nic sie nigdy mu nie stalo tak wiec i ja sie przekonalem i zaluje teraz ze tak pozmo zalozylem to konto. Mialby zakupionych prae fajnych gier ale balem sie podawac danych mojej karty na psstore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co dalej są problemy z kartami mbanku podczas kupowania na psn czy coś w tej kwestii się zmieniło?

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przelewać pieniądze pomiędzy kontami PSN ? Na jednym koncie mam 20 zł, a na drugim 30 i chciałbym aby wszystko było na jednym koncie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nastepujący problem : wczoraj chciałem dodać sobie karte do PS Store (pay pass tą co na Euro wydawali). Wszystko ładnie pięknie ale jak juz chciałem przelać kwote to wyskoczył jakiś błąd. Pomyślałem że nie ma kasy na karcie. Wrzucam więc druga karte z PKO - ta w ogóle nie chce się dodać. Dzisiaj dzwonie do banku w sprawie tej pierwsze karty, pytam czy jest kasa - jest , czy można w necie płacić - można. To próbuje ponownie , tyle że teraz to nawet jej dodać nie moge bo wyskakuje komunikat : Nie można zaktualizować danych karty kredytowej. Sprawdź zapisane . . . . . i spróbuj ponownie za kilka dni.

Ktoś wie co może być nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz mało środków na końcie to karty Ci nie doda.

Miałem ten sam problem, kupiłem coś na PSStore pisze, że karta nieaktualne dodaje nową i wywala błąd ten sam co ty masz.

Jak przelałem kasę z innego konta wszytko zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki ale wczoraj miałem tyle samo kasy a dodało karte , mniejsza z tym kupiłem zdrapke za 100 złociszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do sob korzystających z wirtualnej karty prepaid w banku BZWBK. Dzisiaj sobie zarejestrowałem taką kartę ale pierwszego doładowania dokonałem ze swojego konta internetowego, a nie metodą bluechash. Czy pieniadze dotra normalnie na karte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polecam zalozenia karty internetowej np w banku zachdnim http://prepaid.bzwbk.pl/ . Nie podpisujesz umowy, masz taka niby wirtualna karte , ( mam ja tylko do zakupu gier przez psstore) , w razie skradzenia danych kont na mohej karcie nic nie ma tak wiec jestem bezoieczny, dokonujesz zakupu jakbys mial karte kredytowa , przelewy natychmiastowe , prowizja 1 zl , na prawde polecam , bo karty zdrapki sa tylko 100 lub 200 zl a zasilanie konta wlasna karta jest w jakims stopniu niebezpieczne , a tutaj mam jakby podkonto. w razie przechwycenia danych nic nie trace p, zakladambsobie nowe :)

Zdecydowanie polecam taką kartę! Idealne rozwiązanie! Właśnie założyłem i dokonałem pierwszych zakupow w sklepie PSN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie karty prepaid z banku pekao sa. Czy bez problemu wpłacę nią pieniądze na PSS ? Może ktoś jeszcze wie czy zadziała w sklepie telefonów z windowsem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam taki jeden problem. Ostatnio zmieniłem sobie kartę w banku PKO w ofercie konto bez granik, która teoretycznie ma możliwości karty kredytowej, i mozna nią dokonywac płatności prze internet, podając nr karty itp.

Wprowadziłem dane karty, zostały zaakceptowane w PSN. Ok, więc chcę dodać środki do portfela a tu zonk. Wyskakuje mi że dane karty są nie poprawne. Dzwoniłem i do banku i do infolini PSN, za wiele nie pomogli.

Jak ma rozwiązać ten problem ? czy we wpisywaniu danych ważne są duże i małe litery ? co mam robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobisz raczej nic. Walczyłem obiema kartami z pko, i kredytową i zwykłą. I ani duże litery nie pomogły ani małe. Z konta pobierało 50 gr, ale nie dało się doładować konta. Z tego co wiem, pko wymaga kodu zabezbieczającego. A psn tylko raz go prosi. Ja założyłem karte z Alior synca i działa. A z pko nie chciało mi się męczyć

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma rozwiązać ten problem ? czy we wpisywaniu danych ważne są duże i małe litery ? co mam robić ?

Można sobie założyć np. ekonto w mBanku, nic Cię to nie będzie kosztowało, a dostaniesz vise, która w tym przypadku bardzo dobrze działa.

A można to zrobić przelewem z banku???

Raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam karte debetową w Allior Banku. Uzupełniam dane, wpisuję 3 cyfrowy kod i... Woła o poprawne wpisanie nr karty kredytowej, mimo iż wpisałem dobrze. : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie twoja karta nie ma transakcji internetowych

Widocznie twoja karta nie ma transakcji internetowych

Ma. Przecież płacę z allegro itd...

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam do was kolejne pytanie. Niegdyś zapytałem na innym forum czy nie ma kart 20, 40, 60 złotowych. Wydawało mi się iż zakup karty za 100zł jest zbyt duży, ponieważ do szczęścia wystarczyła mi jedna gra za 49zł i co z resztą pieniędzy? Jak się później okazało otrzymałem od kolegi link gdzie znalazłem karty za 20zł. Jednakże było to na amerykańskiej stronie i wraz z kosztem przesyłki wychodziły całkiem spore koszty i stąd moje pytanie. Czy gdzieś w Polsce przez jakikolwiek serwis internetowy typu Allegro można zakupić zdrapki 20, 40, 60, 80 złotowe? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryderyk123

Pokombinuj duży literami. W adresie 1 wpisz ulice. W 2 numer domu. Równierz jak masz 2 imiona wpisz 1. U mnie normalnie dodało karte z aliora i działa.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam do was kolejne pytanie. Niegdyś zapytałem na innym forum czy nie ma kart 20, 40, 60 złotowych. Wydawało mi się iż zakup karty za 100zł jest zbyt duży, ponieważ do szczęścia wystarczyła mi jedna gra za 49zł i co z resztą pieniędzy? Jak się później okazało otrzymałem od kolegi link gdzie znalazłem karty za 20zł. Jednakże było to na amerykańskiej stronie i wraz z kosztem przesyłki wychodziły całkiem spore koszty i stąd moje pytanie. Czy gdzieś w Polsce przez jakikolwiek serwis internetowy typu Allegro można zakupić zdrapki 20, 40, 60, 80 złotowe? ^^

Otóż mam do was kolejne pytanie. Niegdyś zapytałem na innym forum czy nie ma kart 20, 40, 60 złotowych. Wydawało mi się iż zakup karty za 100zł jest zbyt duży, ponieważ do szczęścia wystarczyła mi jedna gra za 49zł i co z resztą pieniędzy? Jak się później okazało otrzymałem od kolegi link gdzie znalazłem karty za 20zł. Jednakże było to na amerykańskiej stronie i wraz z kosztem przesyłki wychodziły całkiem spore koszty i stąd moje pytanie. Czy gdzieś w Polsce przez jakikolwiek serwis internetowy typu Allegro można zakupić zdrapki 20, 40, 60, 80 złotowe? ^^

Zapomnij o takich zdrapkach w Polsce tylko 100 i 200 zł ewentualnie zdrapki do konta + na 3-mce zależy gdzie kupisz np w empik 60 zł jak chcesz doładowywać za 20, 40, 60 to tylko karta kredytowa lub taka którą zaakceptuje system.

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładce z Pss na samej górze , bodajże zarządzanie kontem i tam jest taka opcja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×