Skocz do zawartości
Haqu

Mortal Kombat X

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu w wieży profesjonalnej można wypróbować każdego z 4 nowych fajterów - Alien,Leatherface,Triborg i Bo Rai Cho.

 Pograłem i muszę stwierdzić, że straszna lipa. Dobrze, że pozwolili wypróbować nowych wojowników, ale Alien i Leatherface wypadli mega słabo moim zdaniem. Triborg jakoś najbardziej mnie przekonał z całej trójki, a Bo Rai Cho w tej swojej śmieszności daje radę. Ogólnie jednak nie warto płacić 84 zł za tego packa, ssie okrutnie. Tak jak jestem fanem Obcego, tak muszę przyznać, że na tle Predatora, jego wykonanie oraz ciosy są żałosne. Poczekam na jakąś mega obniżkę.

 

"Potrójne" fatality Triborga to jest to  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dłużej pograć tymi postaciami, według mnie dają radę.

 

Ciekawostka, wybierając triborga wciskamy dwa razy szybko w górę i trójkąt. Mamy ukrytą dodatkową czwartą postać którą jest cyber sub zero :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, posiedziałem dłużej nad tą dodatkową zawartością i jednak daje radę, choć pierwsze wrażenia były u mnie mega słabe.

 

Ogólnie rzecz biorąc, oceniam MK X (teraz już XL) jako naprawdę solidną i porządną grę. O ile nad poprzednią odsłoną nie spędziłem zbyt wiele czasu i gra poleciała na półkę, tak tutaj bawię się wyśmienicie i nie dopadło mnie znużenie. Dużo contentu, mnóstwo wojowników, codzienne nowe wyzwania (oczywiście po dłuższym czasie zaczynają się zapętlać) w postaci żyjących wież, poprawiony i wreszcie dobrze działający kod sieciowy oraz masa rzeczy do odblokowania sprawiają, że jest co robić. Tak się wkręciłem, że pokuszę się o całkowite wymaksowanie tej giereczki  :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra prosi się o jeszcze jedną łatkę z balansem. Kombat Pack 2 zostało już stonowane ale grze wciąż dużo brakuje do ideału. NRS po raz kolejny pokazuje że balans nie jest ich najmocniejszą stroną. Mimo to, nowy kod sieciowy ... poezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

 

Zadam dość dziwne i chyba dla wielu oczywiste pytanie. Dlaczego przy niektórych postaciach nie można włączyć Fatality? Gram versusa na dwóch z bratem i raz jest taka możliwość a raz nie. Wyjaśni to ktoś?  xDDD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że o to pytam, ale czy na pewno wykonujecie poprawne sekwencje przyciskami i zachowujecie odpowiednią odległość od przeciwnika? Poszczególne postacie mają różne wymagania co do powyższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Dudzio napisał:

 

Wybacz, że o to pytam, ale czy na pewno wykonujecie poprawne sekwencje przyciskami i zachowujecie odpowiednią odległość od przeciwnika? Poszczególne postacie mają różne wymagania co do powyższych.

 

 

No tak. Zawsze jak chcę wykonać fatality zerkam na listę ruchów. Rzecz w tym jednak, że niektóre postacie raz mają taką sekwencje wpisaną a raz nie. Przykładowo gram sobie Jasonem wariant 1. Wygrywam walkę wykonuję fatality. Później gram tym samym Jasonem z tym samym wariantem, wygrywam i fatality nie wskakuje, zerkam na listę ruchów i fatality w ogóle nie jest wpisane. Moje pytanie więc brzmi:

 

Od czego to zależy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, Kentucky napisał:

 

No tak. Zawsze jak chcę wykonać fatality zerkam na listę ruchów. Rzecz w tym jednak, że niektóre postacie raz mają taką sekwencje wpisaną a raz nie. Przykładowo gram sobie Jasonem wariant 1. Wygrywam walkę wykonuję fatality. Później gram tym samym Jasonem z tym samym wariantem, wygrywam i fatality nie wskakuje, zerkam na listę ruchów i fatality w ogóle nie jest wpisane. Moje pytanie więc brzmi:

 

Od czego to zależy?

Pierwsze słyszę o takim bugu. Standardowe fatality (1 i 2) są zawsze wyświetlone w liście ciosów. Faction kill oraz stage fatality mogą  być pod pytajnikami,ale nawet te klasyczne z 1szych części fatality są normalnie widoczne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem z bratem versusa na dwa pady. On za każdym razem mógł zrobić fatallity (player 2), a ja nie (p1). Nie miałem tego wpisane nawet na liście ciosów. Może w ustawieniach trzeba pokombinować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam do tego, że w multi też nie mogę wykonać żadnego fatality...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze kumam co piszesz to jest tak dlatego ze drugi pad to tak jakby drugi profil ktory musi sobie wszystko odblokowac.... Wez wlacz gre z jednym padem wlaczonym i daj znac czy bedzie ok. Jak tak to wlasnie jest tak jak mowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Frog__PL napisał:

Jesli dobrze kumam co piszesz to jest tak dlatego ze drugi pad to tak jakby drugi profil ktory musi sobie wszystko odblokowac.... Wez wlacz gre z jednym padem wlaczonym i daj znac czy bedzie ok. Jak tak to wlasnie jest tak jak mowie...

 

Też tak myślałem w sumie. Tylko zastanawia mnie dlaczego tych fatality nie ma player 1, a posiada je player 2, który notabene jest moim gościem na konsoli.

 

No i w multi to samo. Kredyty nabijam playerem 1 (i wszystko się zapisuje), a fatality jak nie ma, tak nie ma.

 

Dobra sprawdzę jeszcze tak jak mówiłeś.

 

P.S Właśnie sprawdziłem. Podłączyłem jeden kontroler i dalej nie mogę robić efektownych wykończeń. Jakieś pomysły? Przecież to esencja Mortala xD

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kentucky napisał:

 

Też tak myślałem w sumie. Tylko zastanawia mnie dlaczego tych fatality nie ma player 1, a posiada je player 2, który notabene jest moim gościem na konsoli.

 

No i w multi to samo. Kredyty nabijam playerem 1 (i wszystko się zapisuje), a fatality jak nie ma, tak nie ma.

 

Dobra sprawdzę jeszcze tak jak mówiłeś.

 

P.S Właśnie sprawdziłem. Podłączyłem jeden kontroler i dalej nie mogę robić efektownych wykończeń. Jakieś pomysły? Przecież to esencja Mortala xD

Reinstalka. Jeśli profilowo jesteś daleko,to spróbuj najpierw na nowym save'ie, a później na starym (usb,chmura)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ma player 2 bo wiekszosc rzeczy ktore robiles zdobyles robiles to na padzie ktory byl jako drugi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię steelbook Mortal Kombat X ! Samej gry nie chcę, mam swoją płytkę, chodzi mi tylko o steelbook bo wersji XL nie dało się z nim kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×