Skocz do zawartości
Haqu

Mortal Kombat X

Rekomendowane odpowiedzi

Podbije temat bo jakąś masakra jest z tym ostatnim trofikiem.

Ma ktoś może jakieś wiadomości kiedy będzie można wbić trofik "Dochowaj Tajemnicy"?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna wiadomo tylko ze musi to byc ta Zyjaca wieza (tygodniowa bodajże) ta co ma 9 przeciwnikow. Musi sie nazywac Mortal Kombat 1,Mortal Kombat 2 albo Mortal Kombat 3.  W 1 musisz w 6 walce zrobic jedna runde perfect i zrobic fatala lub brutala. W 2 musisz w 8 walce wygrac i zrobic Fatala lub Brutala. W 3 musisz w 3 lub 8 walce zrobic Fatala,Brutala lub Fraction Killa. W kazdej z tych opcji powinna wyskoczyc ci ukryta walka i De wolaj ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale już z 2 miesiące czekam na te wieże i jak nie było tak nie ma. Jak można wymyślić trofeum którego nieda się wbić.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10648176_1012736478757749_82806463899140

 

Nowe DLC do Mortala w pierwszej połowie 2016 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga postać od lewej wygląda jak Michael Myers, więc można spodziewać się kontynuacji trendu dwóch postaci z uniwersum i dwóch zapożyczonych. Mortal Kombat zaczyna przypominać cyrk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje że Baraka, a ostatnia Bo Rai Cho? Błagam tylko nie on - zawsze traktowałem go jak kpinę :). Fujin by sie przydał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy po lewej z pewnością Noob Saibot albo Smoke. Po prostu niema innej opcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse są chyba małe, ale dla pewności spytam. Czy osiągnięcia w grze są wspólne dla wszystkich wersji (podpiętych pod konto WB) ?? Na komputerze przegrałem już 30 godzin, odblokowałem prawie wszystkie stroje, większość brutalities, dużo innych pierdół z krypty itp. Czy da się coś wykombinować, żebym po zakupie gry na konsoli  (i podpięciu pod to samo konto WB) nie musiał zaczynać ciułania od nowa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy DLC z Goro były w każdej pudełkowej wersji? Cz też jak teraz kupię nówkę, to nie będę go miał dostępnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był w każdej, bodajże tylko w pre-orderze (który oczywiście wciąż można dostać). Nówka jest obecnie do wyrwania za 129,98 zł na Allegro z darmową przesyłką i właśnie się zastanawiam :P

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo na allegro najtaniej można było dzisiaj używkę wyrwać w licytacji za 115zł, a to tylko 15zł różnicy względem nówki. Gdybym miał pewność, że w środku będzie DLC na Goro to bym się dalej nie zastanawiał, a tak to rozkminiam jeszcze czy czaić się na następnych licytacjach, żeby urwać kilka złotych :P #studenckie #życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo na allegro najtaniej można było dzisiaj używkę wyrwać w licytacji za 115zł, a to tylko 15zł różnicy względem nówki. Gdybym miał pewność, że w środku będzie DLC na Goro to bym się dalej nie zastanawiał, a tak to rozkminiam jeszcze czy czaić się na następnych licytacjach, żeby urwać kilka złotych :P #studenckie #życie

 

To te kilkanaście złotych możesz zdobyć poprzez sprzedaż butelek po piwie :biggrin:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem do gry po długiej przerwie, wiecie jak sprawdzić w których frakcjach już byłem? W obecnej w której jestem mam już 45 poziom. Wiem że to moja trzecia frakcja, więc pozostały mi jeszcze dwie w której muszę wbić 50 poziom. Na początku na pewno brałem Lin Kuei, potem nie wiem czy był klan Raidena czy Quan Chi. Obecnie mam klan Kano a nie chciałbym ponownie powtarzać któregoś który się okażę że już miałem 50 poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie teraz kupowac wersje premium?  W teorii jest napisane, ze zapewnia wczesniejszy dostep do dodatkowych postaci jak Jason i Predator, one sa juz normalnie dodane czy i tak trzeba je kupowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie teraz kupowac wersje premium?  W teorii jest napisane, ze zapewnia wczesniejszy dostep do dodatkowych postaci jak Jason i Predator, one sa juz normalnie dodane czy i tak trzeba je kupowac?

Trzeba kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy te postacie wrzucą wszystkie 4 od razu do kupienia czy będziemy się srać z jedną postacią np. tygodniowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość, miałem kupić zwykłą wersję ale teraz to nie ma sensu.

Wersja XL będzie kosztowała 219zł, moim zdaniem super cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupował ktoś 'Kombat Pack 2' z PSN? Nie wiem czemu, ale dodał mi tylko niektóre stroje (brak np. Szkarłatnego Ermaca czy Cyborga Jaqui). Drugie pytanie: Jak zrobić Stage Fatality (albo je odblokować)? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu w wieży profesjonalnej można wypróbować każdego z 4 nowych fajterów - Alien,Leatherface,Triborg i Bo Rai Cho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×