Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

czemu u nas nie ma edycji UT?miałem zamawiać z amazona ale chyba nie chce mi się w to "bawić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest edycja UT na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kwit zarabiam własnymi rękami, jak będę chciał to sobie tyłek wytrę i nic Ci do tego :)

Ale to nie jest przymusowe, jeżeli masz pieniążki i chęć to kupujesz, a jak nie to nie :P

 

Chyba, że kogoś boli mój "lepszy" start - no to wtedy jakoś jestem w stanie zrozumieć krytykę ;)

Moim zdaniem takie płatności to coś normalnego - tak jak jest to odbierane np. za granicami naszego kraju.

 

przecież Ci nie bronie :) ale chyba moge miec wlasne zdanie, prawda? Nie obruszaj sie tak, jeden pochwala, drugi nie. I fakt, Twoja sprawa co robisz. Ale jak sie podetrzesz, to tez uznam, ze bylo to glupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się wyrażać swoje zdanie i przy tym nie kpić z kogoś, a będzie ok :)


Jest edycja UT na PSS.

Ponad trójkę kosztuje :D ja jednak z niej zrezygnuje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena jest faktycznie przesadzona, ale i zwykła edycja ma cenę dużo za wysoką.

Na US PSS pewnie będzie UT za 70$ także to będzie opłacalna cena (zawodników z paczek można przesłać na swoje konto).

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej plyty nie musisz wkladac, co w moim przypadku bedzie na plus, bo 14 to ja chcialem poslac do sasiada przez okno :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie tematu o fucie na forum tylko tu musicie śmiecić?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ruszy FUT to ten temat umrze nagłą śmiercią :).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie od kogoś kto nie ruszał nigdy fut: można grać online ? I czy to prawda ze tempo jest szybsze od normalnego(sam gram na wolno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fut to glownie rozgrywka online, tempo jest szybsze, ale fun znacznie wiekszy. Cala zabawa polega na zbieraniu kart i budowaniu skladu, no ale i tak 95% gra tym samym, bo ich nie stac na nic lepszego. xD (zmieni sie to, jak wyciepia webapp, dostep mobilny i znikna masowi sprzedawcy coinsow).

Ok, mozna wydawac kase na FP, ale to jak kupowanie zdrapki w kiosku z nadzieja ze znajdziesz identycznie 3 elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj tych bzdur, zawodników jest w szmat, dochodzą IF itp. itd. nie koniecznie za miliony i każdy może złożyć w miarę unikalny skład.

A to czym grają ludzie bo daje łatwe wygrane i wychodzi najlepiej na jakość/cena to już inna sprawa - Ty nie musisz taki być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ruszy FUT to ten temat umrze nagłą śmiercią :).

Jak będę mógł grać na manualnych ustawieniach w fucie to może zagram...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ruszy FUT to ten temat umrze nagłą śmiercią :).

Jak będę mógł grać na manualnych ustawieniach w fucie to może zagram...

No FIFA tylko Manual ma sens dla mnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, lepiej kupić preorder FIFY 15 za około 230 zł, czy może poczekać aż cena spadnie. Szczerze powiedziawszy mogę poczekać z zakupem do 2 tygodni po premierze, tylko pytanie czy cena spadnie ? Dłużej nie mam zamiaru czekać i jestem ciekawy jaka jest różnica w cenie preordera i cena późniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwoch tygodniach raczej nie bardzo spadnie. Ze spadniem ceny FIFY jest roznie, bo gra bardzo chodliwa to i tanieje powoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpliwa sprawa zeby spadla cenowo przez pierwszy miesiac-dwa! Wtedy jest najwiekszy hype na gre, najwiecej zakupow Fifa Points i ogolne poruszenie w zwiazku z ekscytacja powrotem pilki noznej na ekrany telewizyjne (IF, itd). Wiec nie ma roznicy czy wezmiesz na premiere czy 2 tyg. pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, lepiej kupić preorder FIFY 15 za około 230 zł, czy może poczekać aż cena spadnie. Szczerze powiedziawszy mogę poczekać z zakupem do 2 tygodni po premierze, tylko pytanie czy cena spadnie ? Dłużej nie mam zamiaru czekać i jestem ciekawy jaka jest różnica w cenie preordera i cena późniejsza.

Po 2 tyg zaoszczędzisz na worek cebuli - wybór należy do Ciebie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, lepiej kupić preorder FIFY 15 za około 230 zł, czy może poczekać aż cena spadnie. Szczerze powiedziawszy mogę poczekać z zakupem do 2 tygodni po premierze, tylko pytanie czy cena spadnie ? Dłużej nie mam zamiaru czekać i jestem ciekawy jaka jest różnica w cenie preordera i cena późniejsza.

 

W dniu premiery podjedz do MM czy innego Saturna i zobacz po ile jest gra wystawiona czesto jest tak , ze w dniu premiery ceny sa nizsze niz ceny preorderow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA w dniu premiery będzie najtańsza, później cena będzie wzrastać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie raczej do osób grających w 14 ale pewnie w 15 będzie tak samo:) Czy w Polskiej lidze jest też system z dzieleniem punktów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie raczej do osób grających w 14 ale pewnie w 15 będzie tak samo:) Czy w Polskiej lidze jest też system z dzieleniem punktów? 

Niestety nie ma czegoś takiego w Fife 14 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w FIFIE 14 Liga Szkocka posiadała taki system, ale T-Mobile Ekstraklasa - nie. Liga kończyła się po 30 kolejkach. Mam nadzieję, że w 15 będzie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×