Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

kick off glitch is back... japierdziele....

Nie miałem z tym nigdy problemu, spokojnie, będziem to bronić - bez obaw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co płakać jak zawsze w dniu premiery łatka i wszystko naprawione bądź tydzień po płaczach graczy.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, czy byle łatka wystarczy, skoro Ci bramkarze WOGÓLE nie reagują...

tu kolejny przyklad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Ci bramkarze to jakiś żart, chcieli coś naprawić a zepsuli wszystko. Mają jeszcze ponad 2 tyg na wypuszczenie dema, imo już w demie to będzie poprawione, bo jak 'publika' zobaczy tych nieporadnych bramkarzy to zaczna się zastanawiać czy kupno fify ma sens. Tak wiem że na ogół demo było dokładnie to samo co na gamescom, moze teraz sie coś zmieni w tej zasadzie albo chociaż jakąś łatkę do tego dema dograją, bo to się nie nadaje do publicznego pokazania ;P

Jeśli demo też będzie shitem to raczej będę musiał przeczesać torrent przed premierą, może pełna już będzie to ogram na pc i sprawdze czy się poprawiło, jeśli nie to nie kupuje do czasu poprawy tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiał ktoś z amazona uk do Polski? jeżeli tak jak to wygląda dostawa ile kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem o co chodzi. Między słupkami to nie są bramkarze tylko obserwatorzy fifa :biggrin: Oni tylko obserwują jak piłka leci :biggrin: Już się bałem, że coś jest nie tak. Uff.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, czy byle łatka wystarczy, skoro Ci bramkarze WOGÓLE nie reagują... tu kolejny przyklad:

Obczaj sobie mecz barcy z przed paru godzin http://footyroom.com/barcelona-3-0-elche-2014-08/

 

I napisz mi czym różni się twój filmik od mojego :D

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na tych bramkarzy to sobie myślę "te główki były super" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kick off glitch is back... japierdziele....

Darmowa pilka dla mnie, i'll take it

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli że nad bramkarzami pracują. Mam nadzieje że ich poprawia i nie będzie trzeba czekać jak w PESie kilka miesięcy na aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli że nad bramkarzami pracują. Mam nadzieje że ich poprawia i nie będzie trzeba czekać jak w PESie kilka miesięcy na aktualizacje.

Zarzuc jakims linkiem do informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem o tym po gamescomie więc źródła nie pamiętam juz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, czy byle łatka wystarczy, skoro Ci bramkarze WOGÓLE nie reagują... tu kolejny przyklad:

 

Powiedz mi jak bramkarz miał zareagować na strzał z volleya Lamberta z 11 metrów kiedy golkiper jest na 5 metrze . Dobrze ze tego nie obronił bo naprawde też raczej by nie wyciagnał i też moze by tylko popatrzył . No z Neurem troche gorzej przy strzale Ronaldo ostro zawalił . A Ramosa mimo wszystko tak łatwe do wyciagniecia nie było ale miał to na reka i troche nieporadności rodem z gry konkurencji gdzie bramkarze już od kilku lat sa mocno do poprawy 

Edytowane przez tomek883

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem. Beta = ten sam kod gry. Nie ma co się dziwić, że większość beta testerów ma kłopot z bramkarzami. Ty Torpedoem już chyba z 5 filmików wrzuciłeś potwierdzających coś o czym widzą wszyscy (bez obrazy oczywiście - fajnie, że ktoś wrzuca filmiki, przynajmniej nie jest cicho w temacie). Prędzej czy później to naprawią (coś z tym na pewno zrobią) :D Będzie demo to zobaczymy, może już w demie coś z tym zrobią, a jak nie to jeszcze mają miesiąc aby coś z tym zrobić :)

Co do kick off glicha :D Tego nawet nie muszą naprawiać - łatwa piłka do odebrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kickoff glitch to banał do obrony. Jak będą coś naprawiać to już pewnie w patchach bo już pewnie gra pójdzie do tłoczni ale licze że będzie to szybko i nie będzie trzeba czekać kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co oni brali się za AI bramkarzy jak było ok ,a teraz to co chwila jakieś dziwne interwncje

http://www.youtube.com/watch?v=h9672OxyyV8#t=71

popracowali by nad modelami "postaci" to mnie irytuje od lat i teraz Silva  wygląda jak Alistair Overeem.

Edytowane przez Syndicate
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak bramkarz miał zareagować na strzał z volleya Lamberta z 11 metrów kiedy golkiper jest na 5 metrze . Dobrze ze tego nie obronił bo naprawde też raczej by nie wyciagnał i też moze by tylko popatrzył . No z Neurem troche gorzej przy strzale Ronaldo ostro zawalił . A Ramosa mimo wszystko tak łatwe do wyciagniecia nie było ale miał to na reka i troche nieporadności rodem z gry konkurencji gdzie bramkarze już od kilku lat sa mocno do poprawy

Zawsze sie trafi jakis fanatyk, ktory powie gdy mu pluja w twarz, ze deszcz pada. Nie chce mi sie odpowiadac na tak glupie pytania, bo golym okiem widac ze z bramkarzami jest problem. O konkurencji w tym temacie nie gadam, bo mam w dupie wasze wojenki. Ja dla obu gier chce jak najlepiej i gral bede w to, co bedzie w moim odczuciu lepsze.

Przywiazanie do marki to imo kretynizm, dosc popularny w dzisiejszych czasach.

Jak ludzie beda glosniej zwracac uwage na problem, to wieksza jest szansa ze ea cos z tym zrobi. Podobnie jak z glowkami na poczatku 14tki czy tez strzalami finezyjnymi.

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co oni brali się za AI bramkarzy jak było ok ,a teraz to co chwila jakieś dziwne interwncje

http://www.youtube.com/watch?v=h9672OxyyV8#t=71

popracowali by nad modelami "postaci" to mnie irytuje od lat i teraz Silva  wygląda jak Alistair Overeem.

Wcale nie było dobre, natomiast te nowe to jakaś parodia  :laugh: I fakt, trochę mięśni przybyło zawodnikom

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co oni brali się za AI bramkarzy jak było ok ,a teraz to co chwila jakieś dziwne interwncje

http://www.youtube.com/watch?v=h9672OxyyV8#t=71

popracowali by nad modelami "postaci" to mnie irytuje od lat i teraz Silva  wygląda jak Alistair Overeem.

Co do modeli postaci to polecam zapoznać się jak potrafią wyglądać:

1208850_10151637089731430_898122407_n.jp

 

IMO modele z fify są GIT i to takie narzekanie trochę na siłę, a co do gejmpleja - okaże się pod koniec września z czym to się je :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, wez TY wlacz nba 2k14 i zrob zoom razy milion, to moze zauwazysz jak wygladaja GIT MODELE. To co jest w fifie to jakas komedia. Nieproporcjonalni zawodnicy, wygladajacy jakby zapomnieli wyjac wiezsaka z koszulki i mieli pryszcze pod pachami. PROSZE CIE.

Pokaze Ci stary przyklad, jednak wciaz aktualny:

wlacz 1;15 i zobacz jak odbiegajacy REUS ma ulozone rece. Czasami dresiarze na osiedlach tak chodza, ale tez rzadko, bo to dosc trudne. Serio, albo syfy pod pachami trzeba miec albo heinego medina.

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie "IMO" w moim poście na początku wszystko co napisałeś było by cacy, ale takie trzy litery zmieniają sprawę. Gdyby nie były dla mnie git to nie grał bym w fife - proste :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "IMO" nie ma tu nic do rzeczy. Nie rozumiem Cie zupelnie. Jest rok 2014, modele NIE SĄ DOBRE. Moga byc lepsze. Moga, zwlaszcza ze EA biedy nie klepie. A taki minimalizm graczy sprawia, ze modele poprawia moze w 2020 i obwieszcza swiatu, ze realizm siegnal zenitu.

Tego typu babole mozna odpuszczac mniejszym firmom a nie takiej korpo jak EA. Od nich nalezy juz na prawde duzo wymagac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem są dobre, takie samo zdanie mają miliony graczy, w tej edycji będą takie modele - pasują to kupujesz grę, nie pasują - nie kupujesz. Wg. Ciebie to babol nie do odpuszczenia to nie kup gry, może kilka mln graczy też nie kupi i panowie z EA zastanowią się dlaczego tak się stało i poprawią modele na edycje 2016 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,chęnie bym sprawdził jak wyglądaja z bliska te modele w NBA, ale:

1) nienawidze kosza

2) nienawidze tej gry nba 

wiec w sumie mam to w dupie.Mi tam modele nie przeszkadzaja,co za roznica jak z milionowego przyblizenia wyglada kawalek brwi Messiego , ważne że z daleka podczas gry wyglądają dosyc realistycznie. I jak mam czegoś wymagać od EA? Mam wysłać im email że nie kupie gry bo jakiś zawodnik jest troche za szeroki z przyblizenia?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×