Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uzalezniam kupna gry od wygladu modelu zawodnika. Aczkolwiek nie widze powodow, aby sobie nie ponarzekac, skoro nie sa dobre. Wszyscy moi kumple, ktorzy tez graja w fife uwazaja, ze sa chujowe. W sumie to jestes pierwszy, ktoremu sie podobaja. I EA i ps4 stac na wiecej, niz to coś co nam prezentuja.

Dolaczyl pan dex.

Facet, serio wolisz miec zly model, od dobrego? Wolisz miec gorszy mimo istniejacej mozliwosci, by byl lepszy? Jezu, zebym ja trafial takich klientow w swojej pracy, to bylbym w ekstazie kazdego dnia.

JAK MASZ CZEGOS WYMAGAC? EA co roku w zapowiedziach gry oswiadcza, ze slucha fanow. Wiec sie wypowiadaj, moze Cie wysluchaja. Ale nie... wg Ciebie nic nie trzeba poprawiac, jest perfect. Tandetny model, w grze kosztujacej prawie 300 zl na konsoli za 2k zł, w roku 2014. Jezu.

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mi się coś nie podoba to trzymam się od tego z daleka - przykład : CoD ghosts :) mimo iż w BO2 grało mi się mega. Bez kitu te modele są w porządku, a jak to mawiają - "zawsze może być lepiej" :)

Nie kryję, że FUT przyciąga mnie do tej gry najbardziej, EA wie co robi aby ludzie grali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam kiedys pisales - alternatywy nie ma. Byc moze niedlugo bnedzie to juz jedynie czas przeszly. Poki co, wymagam czegos wiecej od gry w ktora gram juz 6 lat. Jak bedzie alternatywa, to z przyjemnoscia w nia pogram, a wyglada na to, ze brakuje jej tylko dobrego online. Wiec jest blisko ale konami i to potrafi spieprzyc :)

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzalezniam kupna gry od wygladu modelu zawodnika. Aczkolwiek nie widze powodow, aby sobie nie ponarzekac, skoro nie sa dobre. Wszyscy moi kumple, ktorzy tez graja w fife uwazaja, ze sa chujowe. W sumie to jestes pierwszy, ktoremu sie podobaja. I EA i ps4 stac na wiecej, niz to coś co nam prezentuja.

Dolaczyl pan dex.

Facet, serio wolisz miec zly model, od dobrego? Wolisz miec gorszy mimo istniejacej mozliwosci, by byl lepszy? Jezu, zebym ja trafial takich klientow w swojej pracy, to bylbym w ekstazie kazdego dnia.

JAK MASZ CZEGOS WYMAGAC? EA co roku w zapowiedziach gry oswiadcza, ze slucha fanow. Wiec sie wypowiadaj, moze Cie wysluchaja. Ale nie... wg Ciebie nic nie trzeba poprawiac, jest perfect. Tandetny model, w grze kosztujacej prawie 300 zl na konsoli za 2k zł, w roku 2014. Jezu.

 

Dobrze, ponarzekajmy razem na forum pssite na modele ( które wg mnie sa w porzadku), co wieczór paciorek, i czekajmy aż wejdzie tu pracownik EA i wysłucha naszych próśb ;>

 

Dla mnie poważnie modele są ok, a spina o to że Reus w fifie 13 na past genie podniósł za wysoko łapy, pany uwazajmy zeby nam wpier*olic nie przyszedl :biggrin:

Edytowane przez DeX
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry już nie są całym moim życiem i fifa spełnia moje wymagania, a jak młodsi lub bardziej "waleczni" coś z tej swojej walki przy okazji mi "dadzą" to nic przeciwko mieć nie będę, a póki co kupuję 15 w dzień premiery i zaczynam budowanie swojej ekipy w FUT :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiej ligi polecałbyś zacząć budować skład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem na mysli,ze ktos z EA ma tu zagladac, tylko Twoja mentalnosc. Wiadomo gdzie nalezy sie kierowac, by ktos z EA mial okazje przeczytac wywody. A ten model z past gena, przeniesiono na next gena i tego typu koslawosc wystepuje takze w najnowszej fifie. Ot, cala filozofia. Tobie nie przeszkadza. Mi w graniu niby tez. Jendak wolalbym miec lepszy model, niz mowic ze jestem zadowolony. Zwlaszcza, ze w innych grach te modele sa lepsze i jak widac - DA SIE. A skoro DA SIE, to CHCE. Finito.

Piachu - nie mowie ze masz o cos walczyc. Ja tylko nie jestem w stanie zrozumiec minimalizmu i braku wymagan wobec firmy, ktorej rok w rok wrzucam pare zlotowek do skarbonki.

Edytowane przez Torpedoem
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiej ligi polecałbyś zacząć budować skład?

Twojej ulubionej :)

Ja zobaczę jaki będę miał drop na początku i jadę albo z BBVA albo BPL :)

Najważniejsze to żeby gra składem sprawiała Ci przyjemność ( zawodnicy ) bo inaczej będzie milion zmian i same straty kasy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chce i jestem zadowolony, niech sie poki co skupia na ważniejszych rzeczach. Przykład : wzięli się za poprawę bramkarzy, i tak poprawili że moja chęć na nową fife spadła o 50%, i to właśnie Ci bramkarze będa wyznacznikiem czy kupię gre, a nie modele których minimalne defekty mogę zobaczyć conajwyżej na powtórce. Coś jak Valve, od 2 lat łatają CS:GO, w każdym patchu coś naprawią i zepsują,potem naprawiają to co zepsuli i znowu coś spieprzą,no po prostu ręce opadaja.

 

Wracajac do tematu bramakrzy,jeśli w demie tez beda tacy ułomni, to ściągne full wersje na pc przed premierą i zdam relacje ;> Fifa 14 była w sieci na 5 dni przed premierą.

Zanim zwyzywacie mnie od najgorszych piratów, to dodam tylko że jeśli będzie okej to kupie, jeśli nie to wywale z dysku - wiadomo że fifa to tylko do online.

 

@down

syndicate na poprzedniej stronie wrzucil ten film - parodia.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do piractwa to mi to lotto, ale ceny gier/zarobki w naszym kraju to jest już inny temat. Sam nie kupuje tylu gier ile bym chciał bo mnie nie stać ale fifa zawsze jest u mnie w dzień premiery bo to przednia zabawa na prawie cały rok :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na fife mam ciśnienie co roku, zresztą i tak gram w nią cały rok więc kupić trzeba.Dałem się jeszcze porwać hype'owi i zakupiłem gta v na premiere czego absolutnie nie żałuje, inne gry nie są dla mnie warte położenia 2 stów na premiere ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiej ligi polecałbyś zacząć budować skład?

 

Tureckiej lub portugalskiej. Emenike z Fenerbahce, Martinez, Quaresma z Porto. Zacnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze od włoskiej

Potwierdzam :D

Tylko kogo na atak jak juz Balo nie ma? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :biggrin:

Tylko kogo na atak jak juz Balo nie ma? :P

 

Skąd w ogóle takie pytanie? Gomez wciąż będzie niszczycielem ;). I dla niektórych zapewne Ibarbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co powiecie na 8 drużyn i 2 tryby gry do wyboru?
   

Szczegółami o wersji demo podzielił się ze światem serwis fifauteam.com.

Zacznijmy od drużyn - zagramy tymi samymi ekipami, które dostępne były podczas pokazu na targach gamescom:

Drużyny te to Borussia Dortmund, Napoli, Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Boca Juniors, Chelsea, Manchester City i Liverpool.

Powyższymi zespołami rozegramy mecz towarzyski. To jeden z dwóch trybów. Drugi przybliży nam działanie Ultimate Team - dostaniemy dostęp do kilku przygotowanych "karcianych" składów. Będziemy mogli zmieniać pozycje, formacje i wyjściową jedenastkę. W tym trybie również dostępny będzie jedynie pojedynczy mecz.

Demo trafi do nas 9 września. Dzień dłużej będą musieli poczekać posiadacze PlayStation. 

 

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/35/fifa-15-znamy-szczegoly-wersji-demo

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czytam, ze 10 Wrzesnia bedziemy mieli dostep do demka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ktoś ma drugie konto na USA to zagra 9.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktorys z panow oddawal do skupu gier w empiku jakas swoja gre? Bo tak patrze ze Fife 14 skupuja za 120zl, doloze 140 i mam u nich Fife 15 :) ktos juz korzystal z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doplacasz i kupujesz.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skupują w ogóle w empikach gry na PS4? myślałem, że tylko na PS3 i X360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak skupuja, mozna juz pobrac cennik z ich strony co i za ile na dana konsole skupuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktorys z panow oddawal do skupu gier w empiku jakas swoja gre? Bo tak patrze ze Fife 14 skupuja za 120zl, doloze 140 i mam u nich Fife 15 :) ktos juz korzystal z tego?

120zl?? A ja głupi sprzedalem na aledrogo za 100zl ... :shok:  Skad oni takie ceny, jak im to sie opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×