Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie mogę tej amygdali w lochach załatwić. ... mój lvl 150 i glif kielicha gkphubfy .... jeśli ktoś ma wenę mi pomóc to zapraszam..spotkamy się przed mgłą amygdali.... piszcie o której możecie abyśmy się zgrali...

Teraz gram....

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Łap mój post odnośnie Amygdalii. Powinno Ci pomóc.

Wczoraj po konkretnej batalii z Amygdalą w lochach splugawionych udało się w końcu ogarnąć idealną strategię w jej drugim etapie. Więc jeśli się ktoś męczy z tym cholerstwem... W drugiej fazie gdy wyrwie te zasrane łapska i ma zasięg jak snajper... Lecicie pod nogi (tu znany sposó :cool: iiii spokojnie. Stańcie za nią i bijcie w ogon. Jeden lub dwa uderzenia i poczekajcie aż tupnie noga ładując stamine w tym czasie. I teraz najważniejsze! Gdy skoczy. Nie ruszajcie się z miejsca. Stójcie jak wryci. Ona nie skacze na Was a zwyczajnie wyskakuje do góry by się odwrócić. W momencie gdy wyskakuje możecie też załadować mocne uderzenie. I gdy wyląduje lecicie znowu między nogami za ogon by ją lać. Idzie wolno ale jest to droga do sukcesu :) Jeśli gracie z towarzyszem to niech idzie jako wsparcie pod ścianę i czeka w razie gdybyście padli. Bo w dwóch może być za duże zamieszanie i można nie wyczuć ruchu przeciwnika gdy ten targetuje się na waszym towarzyszu. W wirze walki nie wyczaicie tego a tak gdy jest skupiona na Was, przewidzicie jej ruchy.

Cholera wszystkie walki nagrywam a tej akurat nie nagraliśmy, zwłaszcza że łapy mi się trzęsły :P Tak więc misja to pomóc w platynie znajomemu i dopiero wskakuje w DLC! No i jeszcze ten nieszczęsny F4 do ukończenia... Jako iż nie chce by kupka wstydu rosła.

Cieszy że dodatek jest trudniejszy! Będzie kolejne wyzwanie, aż się morda cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok...będę próbował....ale jak coś to wbijajcie mój glif to może się spitkamy i pomożecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok...będę próbował....ale jak coś to wbijajcie mój glif to może się spitkamy i pomożecie...

A dlc masz zrobione?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak zrobiłem....i bardzo mało życia zabiera a giwere mam na +10... może to dotyczy tej w fabule bo ta w lochach to dużo mocniejsza jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak zrobiłem....i bardzo mało życia zabiera a giwere mam na +10... może to dotyczy tej w fabule bo ta w lochach to dużo mocniejsza jest...

Nie jest, w lochach tez ja kiedyś tak ubilem. W ostatniej fazie strzelaj w łeb, powinno zabierać ponad 500 dmg. Niektórzy mówią, że w ostatniej fazie trzeba pobiec za jej ogon i tam walić cały czas a ona będzie skakać tylko do przodu. Mi się nigdy tak nie udało, zawsze spadala na mnie.

Jakby coś to Ci mogę pomoc ale to dopiero za 2h

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok...skorzystam z Twojej pomocy ...po glifie do mnie trafisz chyba da rade? To o której dokładnie mam czekać w lochach przed mgłą amygdali? I mogę jeszcze wezwać npc-ta ... wezwać go? To w trójke ją utłuczemy...

Czy dzwonkiem przywołania zadzwonić po Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przodu skakała, coś chyba się zmieniło od jednego patcha. Wyskakuje jak cycek z biustu i robi tylko obrót w powietrzu by stanąć do Nas twarzą albo bardziej brzuchem do przodu. Testowane kilka razy, nic nie robisz i czekasz aż wyląduje by dalej pruć jej dupsko.

Mnie ten sposób pomógł, z bronią nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok...skorzystam z Twojej pomocy ...po glifie do mnie trafisz chyba da rade? To o której dokładnie mam czekać w lochach przed mgłą amygdali? I mogę jeszcze wezwać npc-ta ... wezwać go? To w trójke ją utłuczemy...

Czy dzwonkiem przywołania zadzwonić po Ciebie?

Jaki masz level? Bo może się okazać że będziemy musieli złapać się przez hasło, tak będzie chyba szybciej. Dodaj mnie, mój nick donsarcasm. Za godzinę wracam z dzieckiem ze spaceru wiec będę grał gdzieś za 1.5h Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lvl 152

Wow, ostro. Ja mam 99lvl, ale przy haśle to chyba nie ma znaczenia. Może ktoś to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nie ma znaczenia. Musicie mieć te same hasło i być blisko siebie, np. przy tej samej lampie. Tu pojawia się problem bo donsarcasm o ile się orientuje to musisz dojść do 4 poziomu na jego glifie. Całą drogę będziesz mieć zamkniętą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nie ma znaczenia. Musicie mieć te same hasło i być blisko siebie, np. przy tej samej lampie. Tu pojawia się problem bo donsarcasm o ile się orientuje to musisz dojść do 4 poziomu na jego glifie. Całą drogę będziesz mieć zamkniętą.

Spoko dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możemy się spotkać w moim lochu przy pierwszej lampie i razem zejdziemy na dół mam wszystko wyczyszczone... można tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amygdala jest chyba na trzeciej ostatniej warstwie...głębokość lochu to 4lub 5....

A co z tym chasłem glif nie wystarczy...zielony jestem

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E e. Chodzi o to że ten który stworzy loch po glifie ma go od nowa czyli kilka bossów do ogarnięcia po drodze. Bo przejścia są zamknięte. A co za tym idzie nie przejdzie do lampy która jest na poziomie 4 i się nie przyzwiecie. A więc w tym wypadku Ty możesz wskoczyć do donsarcasm i pomóc mu w bossach od początku aż do amygdali. Gdy odblokujecie lampę która prowadzi już do amgydali to wtedy on będzie mógł wejść do Twojego lochu bo tam masz bosa jeszcze nie ubitego. Nie przyzwiesz go do poziomu w którym u Ciebie już bos jest martwy. I to jest motyw który mi się nie podoba w BB w przypadku lochów.

Chyba że się mylę i coś się zmieniło to niech mnie ktoś poprawi.

Edit, fakt pomyłka tam są 3 poziomy.

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możemy się spotkać w moim lochu przy pierwszej lampie i razem zejdziemy na dół mam wszystko wyczyszczone... można tak?

Nie, po pokonaniu bossa na danym poziomie możliwość przyzywania znika, więc nie da rady. Chociaż nie wiem jak to jest z lochami, ale wydaje mi się że obowiązują takie same zasady jak na powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amygdala jest chyba na trzeciej ostatniej warstwie...głębokość lochu to 4lub 5....

A co z tym chasłem glif nie wystarczy...zielony jestem

Tak jak chłopaki piszą będę musiał najpierw dobiec do Twojej warstwy. Nigdy nie grałem z hasłem, ale z tego co czytam to nic trudnego. Wymyslasz jakieś hasło, wpisujesz je w opcjach gry (chyba network), ja wpisuje to samo, dzwonisz dzwonkiem, ja dzwonie dzwonkiem i powinniśmy się polaczyc.

Będę za jakieś 45 minut

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie:

donsarcasm otwiera loch na podstawie Twojego glifu, wchodzi i ma dostępny tylko poziom 1.

Musi pozapalać resztę lamp by dotrzeć na twoją głębokość a co za tym idzie załatwić 2 bosy po drodze.

Nie idzie przyzywać w lokacje gdzie boss jest pokonany, czy to w main game czy w lochach.

Si: opcje sieci -> hasło -> wpisujecie takie samo. Przyzywający wali w dzwon przyzwania a przyzywany w mały dzwonek. Stojąc blisko tego samego miejsca po max 4 min połączycie siły. Będziecie mieć w czasie wyszukiwania rezonansu informację że wyszukiwanie po haśle.

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok...to dzisiaj mi nie pomożesz bo troszkę powalczysz zanim dojdziesz do amygdali..ale jak już dojdziesz to daj znać to ubijemy jà u mnie...ok?

Mój loch jest przeklęty i zabiera połowe życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie chciało was połączyć to musicie włożyć tą samą runę w broń. Chodzi o tą ostatnią niebieską związaną z konwentem/przyrzeczeniem.  Możecie spróbować wyszukać się po haśle w prowizorycznym nagrobku, bez wchodzenia w loch. Jak nie przyniesie rezultatu to wtedy trzeba dojść na odpowiednią warstwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie u Ciebie ją ubić. A dwa że to jest właśnie problem tego lochu że ma się w nim połowę życia :) Ale spróbuj tego sposobu który CI podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×