Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy po włożeniu płyty do konsoli mozna od razu uruchomić grę? Bo jak ja uruchomiłem grę to mam tylko art z napisem Bloodborne bez żadnym napisów typu nowa gra itp i mam to włączone od 30 min i nic... Gre kupiłem używana a na płycie nie ma żadnych uszkodzeń. Wcześniej miałem edycje cyfrowa ale wszystko usunąłem.

Edit. Odpaliłem grę na innym profilu i wszystko działa :/ wiecie o co moze chodzić? Moge miec zablokowana to grę na moim głównym profilu czy cos?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czy usunąłeś poprzednie dane łącznie z patchem i zapisem?

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem cała grę i savea którego zgrałem na pena. Ogólnie gra działa juz na moim profilu ale tylko jak usune starego savea... Jak wrzucam go na konsole to gra nie chce sie włączyć. Jak co nie zainstalowałem jeszcze patcha. Moze byc tak ze save jest z patchem a aktualna gra bez i dlatego nie działa? Czy juz nie bede mógł grać na mojej wcześniejszej postaci?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, czy mógłby ktoś z doświadczonych graczy pomóc mi w walce z bossem: Ebrietas Córka Kosmosu? Zaciąłem się na nim i nie daje mi to spokoju. Z góry dziękuję :)

 

Nieaktualne w końcu go pokonałem :) uffff.... jak narazie najtrudniejszy jak dla mnie boss od początku gry.

Edytowane przez Scouttti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moze byc tak ze save jest z patchem a aktualna gra bez i dlatego nie działa? Czy juz nie bede mógł grać na mojej wcześniejszej postaci?

Mam wrażenie że twój stary save jest połączony z łatką. Ściągnij patch i powinno być ok.

Gdy już uruchomisz grę, może ci wyskoczyć komunikat że nie możesz uruchomić gry bo jest instalowana. Wtedy trochę poczekaj i w końcu ją uruchomisz. Ogólnie sam miałem podobną sytuację.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok bede ogarniał jutro :) dzieki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wcześniej miałeś grę w tej samej wersji regionalnej, a nie z USA itd. Bo save może być niezgodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby save był niezgodny (inne ID gry) to w ogóle gra by go nie zobaczyła bo dla niej by nie istniał.

Na 99% kwestia braku patcha - nie dopracowali tego.

Zwykle gra informuje że patch jest z innej wersji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem , jestem już raczej przy końcu  gry i zgubiłem sie nie wiem gdzie mam isć . Wydaje mi sie ,że powinienem  wejść do drzwi na szczycie kuźni kościoła uzdrowienia nad rewirem katedralnym ,aaaalle mam je zablokowane . Jakie warunki trzeba spełnić czy tam jakiego klucza użyć/znaleźć aby te drzwi sie otworzyły ? Any hints? :). Co zrobiłęm nie tak ? Ostatnim bossem jakiego załatwiłem była amygdala .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te drzwi to opcjonalna miejscówka, nieobowiązkowa do ukończenia gry. Czy byłeś już w Koszmarze Mensisa i załatwiłeś nianię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak byłem w tej lokacji ,ale nie kojarzę zadnej niani :/ . Jedynym bossem jakiego pokonałem tam , była amygdala .  

P.S

Już wiem jak sie dostat co tej opcjonalnej miejscówki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amygdala też jest opcjonalnym bossem. Fabularnie musisz pokonać Odrodzonego w Niewidzialnej Wiosce i dalej Mikolasha Władce Koszmaru. Napisz jeszcze jakich bossów pokonywałeś wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem :P kurcze, tak sie zkręciłem ,że nie byłem u bossa w koszmarze mensisa . Coś mi sie ubzdurało ,ze miejscówka gdzie jest amygdala to koszmar mensisa . Dzięki za podpowiedz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie! wiecie może gdzieś znaleźć tę broń w postaci łańcucha, bicza? i jaką ona nosi nazwę? jest dostępna do kupienia w Śnie tropiciela? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta laska (drugi typ ataku) która jest do wyboru na początku gry.

Do kupienia w sklepie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś chętny w pomocy z dwoma ost kielichami? Chodzi mi o splugawiony i ten co w nim siedzi królowa :)

Level: 126

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsze przejście zaliczone :) teraz czas na NG+ i kielichy.

Co do samej gry wrażenia bardzo pozytywne, genialny klimat, lokacje, przeciwnicy. Bałem się, że będzie to tylko inaczej wyglądające Dark/Demon's Souls, te gry naprawdę są od siebie bardzo różne pod względem mechaniki walki i bardzo dobrze, choć chyba wolę mniej dynamiczny styl Dark Souls ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Defiled z Watchdog of the Old Lords i Amygdalą zdecydowanie lepiej robić samemu - zwyczajnie łatwiej jest kontrolować bossów, a obaj mają tyle HP że coopowy partner nie zrekompensuje wprowadzonego chaosu odpowiednimi obrażeniami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie :) jednen problem mam.

 

Jak wiecie, na necie dostepna jest baza glifów kielichów ... mnie z pewnych względów zainteresowaly tylko te z krwawa skałą. Moze komus to sie wydac smieszne, ale na koniec postanowilem sobie zrobic kazda bron na +10 :) Taki moj kaprys. Zeby nie bylo, wlasnie czeka mnie finałowa walka na NG++. Zwlekam, bo chce to zrobic wszystko w tym przejsciu gry. Nie wiem czy zaczne NG+++ w najblizszym czasie.

 

Okej, do rzeczy. Czy krwawa skała w danym glifie powinna byc napewno, czy jest to kwestia szczescia i bywa w danym miejscu losowo? Odwiedzam kielich, ktory jak widze jest dosc uczeszczany, co widac po ikonie ze wiele ludzi go odwiedzilo no i po tym, ze sa na ziemi notatki pozostawione przez innych graczy. Wiec mam pewnosc bliska 100% ze krwawa skała powinna sie znajdowac w tym kielichu. Kiedy otworzyłem trumne w ktorej powinna byc, otrzymałem Wiedze szaleńca. Nie ukrywam ze jestem rozczarowany tym troche ...

Wczesniej zrobilem tak 3 kielichy i nie bylo problemu ... krwawa skała byla tam gdzie bylo to opisywane. Uprzedze ewentualne pytania, napewno znalazlem odpowiednia trumne, bo chyba z 10 notatek na ziemi do niej prowadziło.

 

Czy macie jakies doswiadczenia  w tym temacie? Jak to wlasciwie jest, czy krwawa skala w danym glifie powinna byc na 100% jesli ktos ja odkrył, czy to kwestia losowa i szczescia? Jak mowilem, w 3 kielichach pod rząd znalazlem ja tam gdzie powinna byc, wiec raczej chyba losowosc bym tutaj wykluczył. Mam na mysli losowosc w danych glifie. Czyli wpisuje ten sam glif kilka osob i jedni mają krawa skale a inni nie.

 

Troche to pogmatwałem, ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. Co moglo byc powodem, ze w tym glifie gdzie ewidentnie powinna byc krwawa skała dostalem cos innego? uprzedze pytanie - nie bylem w lochu z tym glifem wczesniej.

 

bede wdzieczny za wasze opinie w tej sprawie.

 

ps. jakby kogos ineresowalo - link do listy tych glifów https://docs.google.com/spreadsheets/d/18TVy5cDk6sNX0lc2dNQM2Q-SLv0_9QecQrtKR0sRb6Q/edit#gid=1095946635

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gwarancji że kamyczek tam będzie. Z tego co wyczytałem ma "insanely low drop rate" więc czeka Cię sporo biegania żeby go zdobyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy glify jakie wpisalem i uzylem działały - w sensie kamyk był tam gdzie bylo opisywane :) Czyzbym mial az takie szczescie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dziś PB 50:16 i poleciałem tak dla treningu drugi raz. Stało się to. 47:59 przy czym raz zginałem. Nadal smialo moge zaoczszedzic kilka minut:)

WR w zasiegu reki:D

Nadal tylko 3 na swiecie.

Linki wrzuce jak sie zuploaduja filmiki.rbc54d05f828bf14db9f3618ae68b500c.jpg

http://youtu.be/U28M4HJPu-0

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w kielichu wpadł mi "Pierścień zaręczynowy". Wie ktoś do czego to? Bo mam w zakładce przedmiotów specjalnych i nie bardzo wiem co z tym zrobic, Jakis zart ze strony tworców gry? :)

Bylem u królowej w Cainhurst ale nie przyjęła zaręczyn :)

 

A wracajac do mojego poprzedniego posta ... zrobilem kolejny kielich, glif sprawdzony, powinna byc krwawa skała, masa notatek na ziemi od innych graczy w tunelach na ten temat, otwieram trumne i znow Wiedza Wielkiego :(

Co za lipa :(

 

Myslalem, ze losowo to moze i działa, ale w sensie takim, ze losuje tylko glifa i potem kazdy kto otworzy kielich z tym glifem bedzie mial to samo, ten sam loot. A z tego widze, ze niekoniecznie :(

Mial ktos juz z tym podobny problem?

 

Cos ten wątek umarł, wszyscy juz graja w Wiedzmina 3? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w kielichu wpadł mi "Pierścień zaręczynowy". Wie ktoś do czego to? Bo mam w zakładce przedmiotów specjalnych i nie bardzo wiem co z tym zrobic, Jakis zart ze strony tworców gry? :)

Bylem u królowej w Cainhurst ale nie przyjęła zaręczyn :)

 

A wracajac do mojego poprzedniego posta ... zrobilem kolejny kielich, glif sprawdzony, powinna byc krwawa skała, masa notatek na ziemi od innych graczy w tunelach na ten temat, otwieram trumne i znow Wiedza Wielkiego :sad:

Co za lipa :sad:

 

Myslalem, ze losowo to moze i działa, ale w sensie takim, ze losuje tylko glifa i potem kazdy kto otworzy kielich z tym glifem bedzie mial to samo, ten sam loot. A z tego widze, ze niekoniecznie :sad:

Mial ktos juz z tym podobny problem?

 

Cos ten wątek umarł, wszyscy juz graja w Wiedzmina 3? :)

 

No niestety, pierścień odblokowuje tylko dodatkowy dialog  :)

Tutaj masz opis:

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Ring+of+Betrothal

 

A wątek faktycznie obumarł. Wczoraj 2/3 ludzi z  mojej friend listy grało w W3  ;)

Pewnie się trochę ożywi jak wyjdzie dodatek :)

 

 

 

Żeby tylko utrzymali poziom dodatku do DkS i będzie genialnie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×