Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podchodzisz wolno i zapodajesz od tyłu backstaba, no i bestii nima ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra później obadam :) ALE tak czy siak NAJWIĘKSZY problem będzie z zejściem :P desek g... widać i ch... wie jak tam zleźć ;)

 

NIE JESTEM fanem, nie jestem weteranem gier od FS :P Ale naprawdę ta gra cieszy... Ja gram powoli i małymi dawkami (jak widać dopiero po 3 bossie :P) bo brak pauzy i córka 15 miesięcy to nie jest dobre połączenie ;)

 

ALE KURKA naprawdę daje satysfakcję gra, odkryte każde przejście, zakamarek, każdy item itp...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak będziesz dalej miał problem z widzeniem w ciemności, masz tutaj filmik :).

 

Tylko gość na filmiku zrobił błąd z ostatnim zeskokiem. Skoczył na jakieś beczki i hałas przyciągnął bestię. Ty zrób inaczej, zamiast zeskakiwać przeturlaj się na półkę przy ścianie. Jest ona jedną z trzech i jest usytuowana w przeciwnym kierunku od jego zeskoku.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka byłem u królowej i wracam do Alfreda i nie mam 4 opcji wyboru ..coś nie zrobiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stole u królowej leżą dokumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAKt! Zapomniałem zabrać. Dzięki Seph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ALE KURKA naprawdę daje satysfakcję gra, odkryte każde przejście, zakamarek, każdy item itp...

 

Mnie najbardziej urzekł klimat. Mega gęsty, ciężki  w Lovecraftowym sosie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej urzekł klimat. Mega gęsty, ciężki  w Lovecraftowym sosie  :P

 

hmmm tak! Lovecraft to to skojarzenie :D :D

 

Ale wiesz ja nie jestem weteranem innych gier z ich stajni więc dla mnie BB to taka "pierwsza prawdziwa" przeprawa ;)

Jak będziesz dalej miał problem z widzeniem w ciemności, masz tutaj filmik :).

 

Tylko gość na filmiku zrobił błąd z ostatnim zeskokiem. Skoczył na jakieś beczki i hałas przyciągnął bestię. Ty zrób inaczej, zamiast zeskakiwać przeturlaj się na półkę przy ścianie. Jest ona jedną z trzech i jest usytuowana w przeciwnym kierunku od jego zeskoku.

 

Oooo dziękować :P

 

Aaaa to teraz wiem :) 

 

Teraz kolejny cel ;) MIECZ LUDWIG to chyba gdzieś niedaleko?? Mam 27 siły a wymaga 30 więc już tuż tuż :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Schemat na Ludwiga to w odwrotnym kierunku, czyli do góry ;) . No i wymaga tylko 16 siły i chyba 12 umiejętności.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Schemat na Ludwiga to w odwrotnym kierunku, czyli do góry ;) . No i wymaga tylko 16 siły i chyba 12 umiejętności.

 

kurna tyle wywalilem w sile a umiejetnosci nie ruszone :sad:

 

To jeszcze proszę info gdzie schemat ludwig-owy? Na górze?

ór

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na górze :). Nic nie szkodzi, teraz powoli podbij umiejętność. Jak się te dwie statystyki wyrównają, to potem podnoś je równomiernie.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszedłem w prawo od areny Amelii, pająk przeniósł mnie do koszmaru, odnalazlem go i zabiłem, dostałem kielich - ale kiedy wracam do miejsca gdzie on mnie przenosił to drzwi nadal sa zamknięte, a on żyje ! I znów mnie przenosi - czegoś tu nie kapuje :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszedłem w prawo od areny Amelii, pająk przeniósł mnie do koszmaru, odnalazlem go i zabiłem, dostałem kielich - ale kiedy wracam do miejsca gdzie on mnie przenosił to drzwi nadal sa zamknięte, a on żyje ! I znów mnie przenosi - czegoś tu nie kapuje :P

Te drzwi się nigdy nie otworzą. To ma tak być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na górze :). Nic nie szkodzi, teraz powoli podbij umiejętność. Jak się te dwie statystyki wyrównają, to potem podnoś je równomiernie.

 

A do czego Ludwig się najlepiej skaluje?? Do Siły czy Umiejętności?? (Z ciekawości :P bo mam nadzieje ze do Siły :P)

 

BTW: Siłę podnosić rozumiem i witalność (czy jak to się ma odpowiedzialne za PŻ) ale Umiejętności? (bo pisałeś aby S i U równomiernie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podnosząc samą siłę nie będziesz miał dobrego efektu. Musisz podnosić równocześnie siłę i umiejętność. Gdy już będziesz miał po 50 punktów i ulepszysz Ludwika maksymalnie, wyciągniesz z niego nawet 800 dmg. Z żadnego oręża w tej grze tyle nie wyciśniesz.

Podsumowując siła i umiejętność skaluje się w tej broni tak samo.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gość na filmiku zrobił błąd z ostatnim zeskokiem. Skoczył na jakieś beczki i hałas przyciągnął bestię. Ty zrób inaczej, zamiast zeskakiwać przeturlaj się na półkę przy ścianie. Jest ona jedną z trzech i jest usytuowana w przeciwnym kierunku od jego zeskoku.

 

No pięknie chwila nieuwagi i ubił mnie ten gościu z workiem :( I jestem w Niewidzialnej Wiosce :(

 

Kur... a miałem tylko prosto do bramy lecieć... Ale się nie udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie chwila nieuwagi i ubił mnie ten gościu z workiem :sad: I jestem w Niewidzialnej Wiosce :sad:

 

Kur... a miałem tylko prosto do bramy lecieć... Ale się nie udało ;)

 

Goście z workami są dosyć irytujący, zwłaszcza jak jest ich więcej niż jeden na raz  :)  Ale spoko w więzieniu masz zaraz na górze lampę i możesz się ewakuować.

Chociaż zaraz koło lampy masz dwóch gości z workiem i potem na zewnątrz dwie świnie, także można trochę pofarmić tętnień  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no i masz tam bosa jak chcesz nabić sobie tętnień

Edytowane przez Dragon-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chociaż zaraz koło lampy masz dwóch gości z workiem i potem na zewnątrz dwie świnie, także można trochę pofarmić tętnień  ;)  

 

 

 

no i masz tam bosa jak chcesz nabić sobie tętnień

 

Dzięki Panowie ;) Już się bałem, że powrót będzie TRUDNIEJSZY, a tak szybki run do lampy i wsio :P ALE fakt chyba wrócę TUTAJ i to ZARAZ :D Bo muszę wyfarmić na Ludwiga 20k no i na kilka punktów do Umiejętności bo wymaga 12 a ja nic tego nie ruszałem od początku gry tylko siłę (27 punktów i PZ trochę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo iest w końcu upragniony i wyczekiwany Ludwig :) (od razu zrobiłem na +3 bo na tyle maks mogłem) i wepchałem 2 runy (bez szału ale zawsze coś)...

 

Tylko TERAZ muszę się przestawić na inną technikę bo prawda jest taka, że Rozpruwacz był szybki, a Ludwig to już inna sprawa ;) Po transformacji do silnego ciosu zbiera się niemiłosiernie długo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludwig na początku jest trochę cienki, ale jak zrobisz go na minimum 7 i włożysz lepsze kamyki, dopiero pokazuje moc.

Generalnie częściej używałem go w wersji złożonej, wtedy jest piekielnie szybki. Onegdaj na początku tez nie byłem nim zachwycony, teraz dla mnie to najlepsza broń w grze.

Polecam ci jeszcze podnieść tajemne do +15. Będziesz mógł nakładać na niego czar który ci podniesie dmg. Jest on do znalezienia w lokacji zaraz za lasem w skrzyni, dokładnie przed bossem Romem.

Jak nie chcesz marnować punktów na tajemne, kup papierki z ogniem lub piorunem i to czasami nakładaj :). Niech moc będzie z tobą :starwars:

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy po włożeniu płyty do konsoli mozna od razu uruchomić grę? Bo jak ja uruchomiłem grę to mam tylko art z napisem Bloodborne bez żadnym napisów typu nowa gra itp i mam to włączone od 30 min i nic... Gre kupiłem używana a na płycie nie ma żadnych uszkodzeń. Wcześniej miałem edycje cyfrowa ale wszystko usunąłem.

Edit. Odpaliłem grę na innym profilu i wszystko działa :/ wiecie o co moze chodzić? Moge miec zablokowana to grę na moim głównym profilu czy cos?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez huqo PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po włożeniu płyty do konsoli mozna od razu uruchomić grę? Bo jak ja uruchomiłem grę to mam tylko art z napisem Bloodborne bez żadnym napisów typu nowa gra itp i mam to włączone od 30 min i nic... Gre kupiłem używana a na płycie nie ma żadnych uszkodzeń. Wcześniej miałem edycje cyfrowa ale wszystko usunąłem.

Edit. Odpaliłem grę na innym profilu i wszystko działa :/ wiecie o co moze chodzić? Moge miec zablokowana to grę na moim głównym profilu czy cos?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Kup normalną płytową nbówkę w folii cebulo :P To zadziała sasasasasasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za pomoc. Wywalę płytkę a jutro kupie nowa tak bedzie najlepiej. Dzieki raz jeszcze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×