Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie musisz mieć lampy wioski, wróć do Katedry i biegnij w prawo (prawo, patrząc na wejście do katedry) - to miejsce gdzie Cie przeniósł demon, jest dostępne od początku gry, tylko wcześniej drzwi prowadzące do wioski były zamknięte :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz mieć lampy wioski, wróć do Katedry i biegnij w prawo (prawo, patrząc na wejście do katedry) - to miejsce gdzie Cie przeniósł demon, jest dostępne od początku gry, tylko wcześniej drzwi prowadzące do wioski były zamknięte :)

ale wchdze do rewiru katedralnego czy archikatedra bo mam ten sam problem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ale wchdze do rewiru katedralnego czy archikatedra bo mam ten sam problem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ok juz trafiłem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś ubić Roma na NG++ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roma jako przedwiecznego czy Roma jako bossa w Challice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Opłaca się polować w lochach na różne wersje broni? Pytam bo mam ludwiga, który będzie docelowo moim primary weaponem, ale wiem ze w lochach znajdę jeszcze wersje uncanny i lost i wolalbym zupgradowac finalna wersje bo z kamykami w miarę krucho. Wiem, że jedyną różnicą między nimi to rodzaje gemow w slotach, wiec nie jestem pewny czy warto się spinac żeby dorwać wszystkie wersje ludwiga? Pytanie raczej do znawców gemow, dzięki.

89d143c8df983869887fe5fa4b06a0ce.jpg

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roma jako przedwiecznego czy Roma jako bossa w Challice ?

 

Jak na ng++ to raczej nie z lochów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Opłaca się polować w lochach na różne wersje broni? Pytam bo mam ludwiga, który będzie docelowo moim primary weaponem, ale wiem ze w lochach znajdę jeszcze wersje uncanny i lost i wolalbym zupgradowac finalna wersje bo z kamykami w miarę krucho. Wiem, że jedyną różnicą między nimi to rodzaje gemow w slotach, wiec nie jestem pewny czy warto się spinac żeby dorwać wszystkie wersje ludwiga? Pytanie raczej do znawców gemow, dzięki.

89d143c8df983869887fe5fa4b06a0ce.jpg

 

Wersja lost może być teoretycznie mocniejsza jeśli masz mocne gemy z innych chalisow. W chalisach można zdobyć nowy blood rock żeby mieć na + 10 oraz chunki. Ogólnie zrób sobie podstawowego na +10 a z czasem z chalisów wyrwiesz losta +kamyki. Ot więcej zabawy.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...W chalisach można zdobyć nowy blood rock...

Poprzednio tez było można, czy to oznacza że teraz są 3 blood rocki do znalezienia? Aha i jaki jest najwyższy level gema? 20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio tez było można, czy to oznacza że teraz są 3 blood rocki do znalezienia? Aha i jaki jest najwyższy level gema? 20?

 

Ja po prostu zrobiłem sobie 74 chalice z tej listy używając kodu i w chwilę zdobyłem blood rocka. Potem zamykasz chalice i tworzysz nowy zresetowany, i znowu masz łatwego blood rocka.

 

Najwyższy lv gema to 20. 

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18TVy5cDk6sNX0lc2dNQM2Q-SLv0_9QecQrtKR0sRb6Q/edit#gid=1095946635

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu zrobiłem sobie 74 chalice z tej listy używając kodu i w chwilę zdobyłem blood rocka. Potem zamykasz chalice i tworzysz nowy zresetowany, i znowu masz łatwego blood rocka.

Najwyższy lv gema to 20.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18TVy5cDk6sNX0lc2dNQM2Q-SLv0_9QecQrtKR0sRb6Q/edit#gid=1095946635

Zajebiste dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ...moze ktos mi wyjasnic kwestie kielichow

Mianowicie pykam sobie te kielichy mam ich już coraz więcej (aktualnie 4poziom) i chodzi mi czy jest jakos oznaczone które kielichy już zrobiłem ?

Bo zaczyna mi sie to mieszać ;/

Wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ...moze ktos mi wyjasnic kwestie kielichow

Mianowicie pykam sobie te kielichy mam ich już coraz więcej (aktualnie 4poziom) i chodzi mi czy jest jakos oznaczone które kielichy już zrobiłem ?

Bo zaczyna mi sie to mieszać ;/

Wielkie dzięki

 

Generalnie nie ma żadnego systemu "trakcji" postępu w kielichach. Ale jest pewna zasada która może ci pomóc. Jeśli stworzyłeś dany rodzaj i lv kielicha to możesz go otwierać za darmo w nieskończoność na czystym nagrobku przy pomocy opcji szukaj bądź po numerze glypha. Jeśli gra powiedziała ci, że nie możesz otworzyć w ten sposób danego kielicha to jeszcze go nigdy nie stworzyłeś tym samym nie przeszedłeś.

 

Dajmy na to otworzyłeś zwykły kielich lv 4 ale nigdy nie stworzyłeś roota takiego lv to gra nigdy nie pozwoli ci go otworzyć za friko opcjami które opisałem powyżej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma żadnego systemu "trakcji" postępu w kielichach. Ale jest pewna zasada która może ci pomóc. Jeśli stworzyłeś dany rodzaj i lv kielicha to możesz go otwierać za darmo w nieskończoność na czystym nagrobku przy pomocy opcji szukaj bądź po numerze glypha. Jeśli gra powiedziała ci, że nie możesz otworzyć w ten sposób danego kielicha to jeszcze go nigdy nie stworzyłeś tym samym nie przeszedłeś.

 

Dajmy na to otworzyłeś zwykły kielich lv 4 ale nigdy nie stworzyłeś roota takiego lv to gra nigdy nie pozwoli ci go otworzyć za friko opcjami które opisałem powyżej.

Acha ... Bo jak usuwam kielich z nagrobka jest odrazu adnotacja ze usunę także uzyskany w nim postep Dlatego to mnie trochę myli :/

Czyli jak postawie kielich i bedzie za free czyli już go robiłem wcześniej

Jest jakiś max z tymi kielichami ?

Bo na 4 lvl tych lochow jest już z bossami nie lekko gdzie już prawie mam 99lvl a dają wycisk

Tak naprawdę to od 4lvl zaczyna sie ciekawie bo na wcześniejszych każdy pada po 1 ciosie a na bossa to można śmiało nacierać także pada po kilku seriach

Znalazłem także broń rozpruwacz (jakiś tam) w lochach Wiecie czy duża różnica miedzy tym podstawowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie macie oficjalny poradnik w pdfie, tak z nudów chciałem zobaczyć jak to wygląda Bo nie mogę nigdzie w sieci znaleźć.

Ja mam, jak, 30 MB zajmuje

Edit: Sorry, nie doczytałem ze chcesz oficjalny. Takiego nie mam

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wystawia moje nerwy na ciężką próbę. Nie chodzi o klimat ale o system Checkpointowy. Trochę przeginka.

A nawet nie o system checkpointowy tylko o to że przy śmierci się traci wszystkie tetnienia.

Ale pamięć i orientacja w terenie +8

Tapatalk @ Xperia D5503

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wystawia moje nerwy na ciężką próbę. Nie chodzi o klimat ale o system Checkpointowy. Trochę przeginka.

A nawet nie o system checkpointowy tylko o to że przy śmierci się traci wszystkie tetnienia.

Ale pamięć i orientacja w terenie +8

Tapatalk @ Xperia D5503

Tętnienia możesz odzyskać, wróć do miejsca gdzie padłeś i poszukaj na ziemi lub szukaj oprawcy, któremu świecą oczy - jak go położysz tętnienia wrócą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tętnienia możesz odzyskać, wróć do miejsca gdzie padłeś i poszukaj na ziemi lub szukaj oprawcy, któremu świecą oczy - jak go położysz tętnienia wrócą ;)

No tak tylko trzeba najpierw dojść do tego momentu w grze :-D. Często zdarza mi się ginąć w glupi sposo typu zablokuje się gdzieś podczas walki albo połasze się na kilku wrogów.

Tapatalk @ Xperia D5503

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie są już gry od From Software :)

Pamiętaj  - pośpiech i pewność siebie zawsze przynoszą zgubę w tych grach ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko trzeba najpierw dojść do tego momentu w grze :-D. Często zdarza mi się ginąć w glupi sposo typu zablokuje się gdzieś podczas walki albo połasze się na kilku wrogów.

Tapatalk @ Xperia D5503

 

Próbuj sobie zlokalizować i  pootwierać skróty na danej planszy. Większość jest na prawdę dobrze przemyślana i znacznie skraca wycieczkę od lampy.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który lvl jest najlepszy na pvp, standardowo 120-125?

 

Ja mam 98 i ciągle robiłem inwazje bez problemu. Na takim lv też zmaksujesz bronie, runy i kamyki. Moim zdaniem 120 + jest trochę za duży bo wszyscy mają zbyt dużo rzeczy wymaksowanych jeśli chodzi o statystyki i jest walka klonów. Na nizszych lv musisz coś poświęcić na rzecz czegoś innego przez co jest trochę ciekawiej. Ale to moje zdanie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×