Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie dorwe blade of mercy?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dorwe blade of mercy?

Ja polecam jednak rozegrać cały quest Eileen The Crow. Poza tym Blade of Mercy nie nadaje się do buildu pod siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam jednak rozegrać cały quest Eileen The Crow. Poza tym Blade of Mercy nie nadaje się do buildu pod siłę.

Jak to...nie nadaje się pod siłę ....? Przecież na +10 ma "S" do siły...

I chyba "B" ale nie pamiętam do czego...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to...nie nadaje się pod siłę ....? Przecież na +10 ma "S" do siły...

I chyba "B" ale nie pamiętam do czego...

Blade of Mercy +10 skaluje się na S ale ze skillem, dodatkowo skaluje się na B z arcane. Z siłą nie skaluje się w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przy ikonce z siłą (rysunek z ręką bicepsem) jest S... więc to chyba do niej się skaluje... chyba że ja coś pokręciłem...

Kurcze chyba pokręciłem....zdaje się że S jest przy dłoni.... ;)

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod siłę najlepiej sprawdza się Topór Tropiciela lub miecz Ludwiga. Ciekawą opcją jest też Logarius Wheel. W DLC jest też kilka ciekawych broni właśnie pod taki build np. Amygdalan Arm, Boom Hammer, Whirligig Saw.

Z własnego doświadczenia polecam Holy Moonlight Sword. Trzeba wrzucić trochę punktów w arcane, ale naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktoś ochoty pomóc z Micolashem? wzywam pomocy, czekam z 20 minut już i nic -,- 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktoś ochoty pomóc z Micolashem? wzywam pomocy, czekam z 20 minut już i nic -,- 

Jeżeli szukasz pomocy pisz który masz lvl aby było wiadomo kto może do Ciebie dołączyć a kto nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety się nie łapie. Jednak walka z Micolashem nie jest trudna. Pierwszy etap jest całkiem banalny natomiast w drugim staraj się trzymać cały czas jak najbliżej niego aby nie zdołał użyć swojej obszarówki która potrafi być groźna. Zawsze też możesz wzmocnić swoją obronę przeciwko magii za pomocą run Carylla czy też odpowiednich ciuchów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie oddałem kumplowi podstawke i załadowałem do konsoli goty nówke....narazie się ładuje. ....ciekawe czy zapraży z sejwami z podstawki...

I tera :) gdzie jest przejście do dlc...dawajta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie oddałem kumplowi podstawke i załadowałem do konsoli goty nówke....narazie się ładuje. ....ciekawe czy zapraży z sejwami z podstawki...

I tera :) gdzie jest przejście do dlc...dawajta ;)

Zabijasz Amelie, podchodzisz do czaszki na ołtarzu, wracasz do Snu Tropiciela, zbierasz itemy od Posłańców, idziesz do Rewiru Katedralnego i dajesz się złapać Amygdali.

Pamiętaj jednak, że DLC jest przeznaczone raczej dla wysoko poziomowych postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabijasz Amelie, podchodzisz do czaszki na ołtarzu, wracasz do Snu Tropiciela, zbierasz itemy od Posłańców, idziesz do Rewiru Katedralnego i dajesz się złapać Amygdali.

Pamiętaj jednak, że DLC jest przeznaczone raczej dla wysoko poziomowych postaci.

Wbiłem platyne :). Zwiedziłem wszystkie lochy....180lvl... :) więc chyba pora na dlc;)

Chalupa w śnie płonie wszystkich bossów mam ubitych... co mam zrobić...

Edytowane przez martinxxx.ma
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ng po prostu... nie chciało mi się graç na ng+ ....wolałem w lochach pośmigać....

A tak pozatym to potwierdzam że polska podstawka śmiga wzorowo z polskim goty.... :)))

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej podejdź do DLC na NG+. Nie poczujesz żadnej satysfakcji z DLC na takim poziomie na NG (rekomendowany poziom to 65!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ng po prostu... nie chciało mi się graç na ng+ ....wolałem w lochach pośmigać....

A tak pozatym to potwierdzam że polska podstawka śmiga wzorowo z polskim goty.... :)))

Zdecydowanie powinieneś spróbować na wyższym NG. Ja na NG+ na 140 lvl przeszedłem przez DLC jak nóż przez masło. Tobie będzie na pewno jeszcze łatwiej.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u amygdali wciącgnęła mnie i co dalej... przeniosło mnie do profesorków

Do auli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś te itemy od Posłańców? Amygdala musi Cię złapać pomiędzy nagrobkami, wyjście na lewo od pierwszego ogniska w Rewirze Katedralnym. Stajesz za nagrobkami zaraz koło mostku prowadzącego do jednego z tych wielkoludów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie, mam problem... pokonałem nieświadomie ostatniego bossa, tzn nie wiedziałem że to on jest ostatnio i po tym od razu włączyła mi się nowa gra, jest jakiś sposób żeby to cofnąć? bo wiele rzeczy jeszcze miałem tam do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie robiłeś sobie kopii save'a na usb albo dysku sieciowym to niestety nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się i mnie też to wkurzyło, bo chciałem sobie zrobić jeszcze kilku opcjonalnych bossów, a od nowa nie chce mi się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×