Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dąże do Lochu z królową Yharnam i musiałem się w Loran zapuścić po surowce.

Świetne są te lochy.

Jak wygląda dojście na NG+ do Auli (farma krwi). Gascoigne, Amelia i się przenosimy? Dobrze pamiętam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lochach też możesz farmić, na 5 poziomie bez run, za jeden przebieg po odnodze zbierzesz około 200k krwi. W kielichu Pthumeru Ihyll Root 5 za jednego huntera dostajesz 55k krwi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja :biggrin:

 

No nic,jestem parę godzin w plecy,ale do odrobienia :P

 

PS.Czy jak mam rozumieć to

Tego typa z jednym okiem trzeba od razu zabić w zakazanym lesie,jak się go tylko spotka  ?

albo wyślij go do losefki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który GUN jest najzajebiściejszy z najzajebistrzych do zarzucenia parry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy, najważniejszy jest timing/twój skill.

 

 

siema ktos chetny do pomocy na ubicie meczennika logariusa 

Cześć jestem Ania, moje psn id to XxXSzybkaAniaXxXPLborninUSA, mam 569 lvl w Bloodborne i chętnie pomogę Ci z tym bossem, czekam od trzech godzin, a Ciebie nie ma :(

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Naczytałem sie, ze ten rom taki straszny a tu pierwsze podejście zjechałem mu życie do 1/3 paska i umarłem. Hihi, bo miałem tylko 2 poty. Nafarmilem fiołek i jutro spróbuje znowu. Niw cierpię pająków w dodatku takich, których głowa wygląda jak nie powiem co ....

Lepiej zabić logariusa przed Romem? Od razu po romie czy zostawić go na pozniej?

Ile jeszcze zostało mi gry po pokonaniu roma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko wiecie moze czy bloodborne zakupiony w niemczech bedziem mial polskie napisy chodzi o wersje pudelkowa

Bloodborne zakupione w Holandi w sieci GameMania ma normalne polskie napisy ,więc w Niemczech chyba będzie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Naczytałem sie, ze ten rom taki straszny a tu pierwsze podejście zjechałem mu życie do 1/3 paska i umarłem. Hihi, bo miałem tylko 2 poty. Nafarmilem fiołek i jutro spróbuje znowu. Niw cierpię pająków w dodatku takich, których głowa wygląda jak nie powiem co ....

Lepiej zabić logariusa przed Romem? Od razu po romie czy zostawić go na pozniej?

Ile jeszcze zostało mi gry po pokonaniu roma?

W początkowej fazie Rom jest nieszkodliwy i każdy mu zjedzie 1/3 paska. Potem zaczyna srać pociskami, turla się i inne takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcałem się o coś zapytać. Jestem świeżo po zabiciu Roma, logarius odkryty ale nie tknięty. Po zabiciu roma trafiłem do jakiegoś wielkiego kościoła - yaharghul czy coś. Poszedłem w tył, było 2 halabardnikow i 2 strzelców, wiec sie cofnąłem. Jak przystało na mnie, chcialem sobie zobaczyć jak umarł inny bohater wiec stanąłem idealnie przed zejściem w dol( po schodach) i zjadł mnie wielki robak czy cos. Trafiłem do biblioteki a stamtąd do nightmare frontier.

Proszę powiedzcie mi, ze jest jeszcze szansa wrócić do yaharghul niewidzialnej wioski.

Jak nie to w takim razie jaki imbecyl wymyślał tą grę, że zamknął lokację po jednym zgonie bohatera.

Dodam, że do hypogaen gaol przenieść się nie mogę i tak na prawdę nie wiem co teraz w grze począć.

Logariusa zbyt ciężki, nightmare frontier to już w ogóle przegięcie pały.

Pomocy

Ps. Lvl 55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocisz tam, nie denerwuj sie. :)

 

 

Na ukojenie Twoich nerwow : Miracle of sound

 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie wlasnie jak?

Na 55lvlu nie zabije, ani logariusa ani tymbardziej amygdali ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przechodzą grę (nawet królową w labiryntach) postaciami na 4 lvlu, to Ty nie dasz rady na 55lvl??

Jak Ci za ciężko masz 3 wyjscia:

-dzwonek i ktoś Ci pomaga z bossami (sam nie dałem rady zabić Logariusa na ~35lvl, z pomocą padł bardzo szybko)

-idziesz farmić lvl i przechodzisz grę na 300lvl (lame mode)

-sprzedajesz grę i idziesz na spacer po Breslau ;)

Edytowane przez DoV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy wersje gry z Azji i Ameryki mają może osobno naliczane trofea, tak jak było w Demon's Souls?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformułuje pytanie inaczej. Gdzie najlepiej na moim poziomie postaci teraz soę udać? Nightmare frontier, yaharghul(nie wiem jak) czy może logarius?

Juz mam nieaktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Hunter's Dream klucz do bramy w dzielnicy katedralnej, poszedłem do góry po schodkach i natrafiłem na Pastor Amelię za złotymi drzwiami  :biggrin:  Kładzie mnie jednym ciosem, dlatego zmieniłem kierunek na Stare Yharnam i Bestię Żądną Krwi, nie wydaje się taka trudna, tylko jeszcze potrzebuję opanować uniki w drugiej fazie walki.

 

Obczaja ktoś co znajduje się gdy skręcam w lewo i schodzę na dół przed drzwiami gdzie siedzi Pastor Amelia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Hunter's Dream klucz do bramy w dzielnicy katedralnej, poszedłem do góry po schodkach i natrafiłem na Pastor Amelię za złotymi drzwiami  :biggrin:  Kładzie mnie jednym ciosem, dlatego zmieniłem kierunek na Stare Yharnam i Bestię Żądną Krwi, nie wydaje się taka trudna, tylko jeszcze potrzebuję opanować uniki w drugiej fazie walki.

 

Obczaja ktoś co znajduje się gdy skręcam w lewo i schodzę na dół przed drzwiami gdzie siedzi Pastor Amelia?

 

Droga do bossa i narzędzia do wkładania run w postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie wlasnie jak?

Na 55lvlu nie zabije, ani logariusa ani tymbardziej amygdali ...

Level nie ma znaczenia. Mój kolega przeszedł całą grę bez podbijania poziomu.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×