Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zabilem bestie zadna krwi i nie wiem co musze zrobic dalej nigdzie nic nie ma

Kupujesz klucz za 10.000 tetnien i idziesz na lewo od lampy w rewirze katedralnym gdzie na placu kreci sie dwoch olbrzymow, ja tez wlasnie tam sie udaje, po bestii poszedłem gdzies gdzie trafilem do wioski umarlych, na szczescie znalazlem lampe i udalo mi sie wrocic, na razie ta lokacje sobie odpuszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od czego zalezy co moge kupic w sklepie od Wgladu czy po zabiciu bosa sie cos odblokowuje? bo juz mam troche ciezko a w sklepach ten sam ekwipunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego czy masz odznaki i ilu bossów zabiłeś. Tam za dużo rzeczy nie ma do kupienia tak czy siak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale bez sensu jak zwykle potwory zabijaja mnie na 2 hity a ja musze z 10 atakow wyprowadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest erpeg...przepakujesz postać i to Ty będziesz kładł mobki na strzała a one Ciebie na 10 ataków. 

Ogólnie od HL 80+ NG staje się banalne ponieważ to jest już za wysoki poziom na ten "bieg:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od czego zalezy co moge kupic w sklepie od Wgladu czy po zabiciu bosa sie cos odblokowuje? bo juz mam troche ciezko a w sklepach ten sam ekwipunek

W kaplicy Odeona odblokowało ci sie przejście na lewo od latarni. Idz tam a jak dojdziesz do okrągłej wieży to zejdź na dół i uważaj bo jest tam dość ciężki przeciwnik. Dalej sobie poradzisz. Ogólnie szkoda wydawać 10000 tetnien na klucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies pomysly na zabicie tego huntera z katedry? fest mi zaszedl za skóre, gorszy niz bossowie ;)

i gdzie iśc po Romie, koszmar i po Amy,czy zamek? Mam jakos 70 poziom

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies pomysly na zabicie tego huntera z katedry? fest mi zaszedl za skóre, gorszy niz bossowie ;)

i gdzie iśc po Romie, koszmar i po Amy,czy zamek? Mam jakos 70 poziom

 

Ciągnij go do drzwi katedry, tam zadawaj cios dwa. Jeśli wycofasz się odpowiednio to nie podejdzie. Ja go ubiłem normalnie ale miałem już przykokszoną postać.

 

Ja bym poszedł. 

Ukryta wioska > koszmar > zamek >według własnych upodobań wszędzie dasz radę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spróbuje, jeszcze takie male pytanko co co wioski:

 

raz zostalem porwany, lecz zamiast dobiec do lampy poszedlem ubic Darkbeast Paarl i teraz nie wiem jak tam wrocic -
trzeba znowu przebiec przez te swiatynie gdzie Amygdala wisi nad lebem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spróbuje, jeszcze takie male pytanko co co wioski:

 

raz zostalem porwany, lecz zamiast dobiec do lampy poszedlem ubic Darkbeast Paarl i teraz nie wiem jak tam wrocic -

trzeba znowu przebiec przez te swiatynie gdzie Amygdala wisi nad lebem? :)

 

Od głównej katedry idziesz na dół pod wiszącą amygadalą. Idziesz jeszcze kawałek w dół i masz lampę. Inaczej się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trafic do zamku Calnhirst, nie pamietam czy dostalem zaproszenie do niego a w klinice nie ma, oczywiste bossow pokonalem a woz nie przyjezdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonałeś wiedźmę z hemwick to musisz wyjść tam gdzie są Ci goście duzi z tasakami. Jak ich pokonasz to na środku jest taki pomnik. Podejdź do niego i załączyć się powinna scenka. Przyjedzie wóz, wsiadasz i jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie leży u Ciebie w EQ jeżeli je podniosłeś. Scenka odpala się tam gdzie kolega mikelsgrom1 napisał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EQ nie mam zaproszenia, w klinice tez nie lezy, a scenka przy pomniku sie nie odpala, wiec nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie podniosłeś go w klinice Iosefki albo po prostu masz bardzo dziwnego buga który zablokował Ci wejście tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszedlem, moze rzeczywiście jakis bug, spróbuje jeszcze raz wejsc od strony lasu a jak nie to trudno, dzieki za pomoc

Edytowane przez zizikus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Z "podobnych" gier to grałem tylko w Dragon Age na PS4 więc doświadczenie zerowe. Przyznam bez bicia, że przeczytałem tutaj może 15-20 stron, stąd pytanie:

Od samego początku jaką broń/bronie polecacie dla kompletnego laika? Wiem, że żadna w 100% nie zapewni mi zwycięstw jeśli ja nie będę dobrze nią "władał" ;) Jednak są pewnie "lepsze", od samego początku gry i może potem po kilku lokacjach inne? Zagram dopiero we wtorek ale unikając spojlerów czytam ile się da wskazówek i porad. Dzięki, pozdrawiam.

p.s. teraz tutaj przeczytałem, że "lvl nie ma znaczenia", że grę można na 5lvl przejść albo 300. To co "daje" wbijanie" lvl?

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Z "podobnych" gier to grałem tylko w Dragon Age na PS4 więc doświadczenie zerowe. Przyznam bez bicia, że przeczytałem tutaj może 15-20 stron, stąd pytanie:

Od samego początku jaką broń/bronie polecacie dla kompletnego laika? Wiem, że żadna w 100% nie zapewni mi zwycięstw jeśli ja nie będę dobrze nią "władał" ;) Jednak są pewnie "lepsze", od samego początku gry i może potem po kilku lokacjach inne? Zagram dopiero we wtorek ale unikając spojlerów czytam ile się da wskazówek i porad. Dzięki, pozdrawiam.

 

Topór pod siłę. A gra gameplayem nie ma nic wspólnego z DA, tak tylko piszę żebyś błędnie nie porównywał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Z "podobnych" gier to grałem tylko w Dragon Age na PS4 więc doświadczenie zerowe. Przyznam bez bicia, że przeczytałem tutaj może 15-20 stron, stąd pytanie:

Od samego początku jaką broń/bronie polecacie dla kompletnego laika? Wiem, że żadna w 100% nie zapewni mi zwycięstw jeśli ja nie będę dobrze nią "władał" ;) Jednak są pewnie "lepsze", od samego początku gry i może potem po kilku lokacjach inne? Zagram dopiero we wtorek ale unikając spojlerów czytam ile się da wskazówek i porad. Dzięki, pozdrawiam.

Dla początkującego gracza polecam build pod siłę. Z broni to na początek najlepszy będzie topór potem możesz przeskoczyć na miecz Ludwiga.

 

A tak poza tym to DA nie jest w żaden sposób podobne do Bloodborn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem info tutaj o toporze na początek ale dzięki za info! Tekst o DA podobnym do BB miał być ironią i takie tam :) No nic, bulid pod siłę, topór i wszystko jasne, a potem wraz z postępem w grze zmienię ewentualnie.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×