Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chwile juz pogralem mam 39level 3 bossow zaje*^& i wlasnie dalem se wydynyac zniwiarzowi i nagle pyk wglad wsiakl jak krew w piach (mialem 14 po odrodzeniu w tym ukrytym wiezieniu 4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak użyje małego dzwoneczka żeby komuś pomóc to zawsze ucina level? Zdziwiłem się jak nagle mnie zabili na dwa strzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zmniejsza tylko HP o jakieś 30%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość przystąpienia do kilku convenantów ? Mam już podłokrwistych, a chciałbym jeszcze ten od Alfreda, tylko teraz pytanie, zanim wyśle Alfreda żeby ubił królową to można dać jej jakąś plame krwi. Skąd ją dostane i co za nią dostane? 

 

Co potrzebuje żeby otworzyć drzwi do górnego rewiru katedralnego? W tej wieży gdzie są dziadki na wózkach. 

 

edit
Co do pierwszego pytania to jeżeli dobrze doczytałem to jeśli Alfred ubije Królową to nie będę mógł jej przynosić plam krwi i podnosić swojego lvl podłokrwistych? 

Edytowane przez draq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zmieniasz covenanty przez zmianę Run sic!

Możesz dać jej plamy, dostajesz za zabicie innych graczy, niektórych NPC-hunterów, dostaniesz w nagrodę gest.

Potrzebujesz klucza, jak go dostać link.

po zabiciu królowej możesz ją wskrzecić i dalej oddawać plamy

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że do wskrzeszenia jest wymagane zabicie pewnego bossa za którym jest posąg przypominający Roma, to przy tym posągu dajesz kawałek ciała królowej który leżał na fotelu, kiedy Alfi wypruwał jej flaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zmieniasz covenanty przez zmianę Run sic!

 

Wiem, myślalem że jeden convenant wyklucza drugi, za resztę odpowiedzi dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie znajdę tych bossow ?

 

Gwiezdny Emisariusz i Ebrietas, Córka Kosmosu szukam i szukam i nie mogę znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Górny Rewir Katedralny, winda na prawo od Kaplicy. Klucz do zamkniętych drzwi znajdziesz w Niewidzialnej Wiosce w pewnym momencie fabuły. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zmniejsza tylko HP o jakieś 30%.

... zmniejsza tylko HP o jakieś 30%.

Chyba jednak nie tylko hp, bo przeciwnicy którzy ginęli na strzał teraz 4-5. I w ogóle ich ciosy zabierają więcej hp. Chyba jak się komuś pomaga to nasz poziom się zmniejsza Edytowane przez luqbaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz poziom zostaje taki sam a zmniejsza się tylko HP. Kolejną różnicą jest fakt że im wiecej osób w ekipie tym silniejsi przeciwnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś stronę, gdzie jest opisane dogłębniej Bloodborne? Wyczytałem gdzieś, że

to my jesteśmy potworami. Zastanawiałem się, czemu facet z pochodnią, jak nas odgania  krzyczy *away-away* Dla mnie bajer, kocham tą produkcję a nigdy nie grałem w Soulsy.

 

 

A chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej o historii.

Edytowane przez marcinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś stronę, gdzie jest opisane dogłębniej Bloodborne? Wyczytałem gdzieś, że

to my jesteśmy potworami. Zastanawiałem się, czemu facet z pochodnią, jak nas odgania  krzyczy *away-away* Dla mnie bajer, kocham tą produkcję a nigdy nie grałem w Soulsy.

 

 

A chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej o historii.

W skrócie:

Jesteś takim samym potworem - wilkołakiem jak cała reszta Yahrnam a przybyłeś po lekarstwo na swoją chorobę.

Masz nawet częściową przemianę w wilkołaka robiąc "wykończenia", część przedmiotów wskazuje na Twoje bestialstwo oraz broń beast claws daje ci łapy wilkołaka ;)

 

Grand Theft Bloodborne :biggrin:

https://youtu.be/NT8vjFwChSw

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pastor amelia…uhh alez mnie zolza meczy (tak jak bestia zadna krwi poszla praktycznie "od strzala") tak ten boss choc toretycznie latwiejszy niz wczesniej wspomniana bestia nie daje sie ubic…moze najpierw odwiedzic wiedzmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atakuj rękę z amuletem + rzuć na nią mgle jak będzie chciała sie leczyć i padnie dość szybko.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz poziom zostaje taki sam a zmniejsza się tylko HP. Kolejną różnicą jest fakt że im wiecej osób w ekipie tym silniejsi przeciwnicy.

To dlaczego czasami moje ciosy zadają dużo mniej dmg nawet jak jest nas tylko dwoje. Może mieć wpływ na to ilość wglądu? Raz byłem w centralne Yharnam i dosłownie najsłabszy przeciwnik zabijał mnie na 2 strzały, a ja go dopiero na 5. W grze normalnie ginie na jeden ...

Edytowane przez luqbaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zostać przyzwany do ng+ (+++) i wtedy zdziwko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mOżesz powIedzieć co to jest ten ng+ (+++)

Każde ng+ oznacza, że przeciwnicy są silniejsi, mają więcej hp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można użyć przedmiotów zebranych dla posloncow typu kapelusze czy taniec urny posłańca ? Można coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We śnie w głębi ogrodu znajdziesz "wazę" z posłańcami, wygląda tak samo jak ta przy której robisz zakupy. Podchodzisz zagadujesz i wybierasz co mają mieć na głowach Twoi posłańcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×