Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo sklepów łamie embargo, chyba tylko duże sieci trzymają się terminów.

Dostałem wiadomość z Euro, że gra będzie jutro o 14 do odbioru, miło że dzień wcześniej :)

Czas żeby pograć będę miał dopiero późnym wieczorem, ciekawe czy będzie nocka zarwana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media dzwoniłem to w dniu premiery niby, ale z jakimś cieciem rozmawiałem. W quicksaveonline.pl już nie ma lipa straszna :sad: W nogame.pl też nie ma, wyprzedane lol. Dzwonił ktoś do Empiku kiedy będzie ?

 

Data premiery na stronie Empiku to 27, co mnie trochę niepokoi, bo zamówiłem u nich limitkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem cichą nadzieję, że może uda mi się dzisiaj kupić swoją kopię Bloodborn. W marketach jednak pustki, w dodatku gość w MM powiedział, że od piątku mają już je na magazynie sklepowym ale na razie nic nie mogą z tym zrobić. Wystawią być może jutro ale najprędzej dopiero w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem cichą nadzieję, że może uda mi się dzisiaj kupić swoją kopię Bloodborn. W marketach jednak pustki, w dodatku gość w MM powiedział, że od piątku mają już je na magazynie sklepowym ale na razie nic nie mogą z tym zrobić. Wystawią być może jutro ale najprędzej dopiero w środę.

To jest pech no ;c Pamiętam taką sytuację z The Last of Us na PS4, dzień przed premierą chciałem kupić w Saturnie to babka machała mi grą przed nosem, ale że nie ma premiery to kupić nie można. Pojechałem 2 kilometry dalej do Media Markt i od ręki mi sprzedali ehh. A niby ta sama sieć i wszystko podobne ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne już jutro w niektórych marketach będzie można kupić gierke. 

 

Ja tam podpalony nie jestem, mogę poczekać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAy7WtgWAAAImkE.jpg

taki mały pre-hype ;p

Edytowane przez m0rph
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bloodborne is a gift from the Gods"  powinno być chyba from the Devil :>  :biggrin:  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekać będą tak samo jak było przy dks2 czyli ze za trudna....przez co będzie ostry nerf znając zycie.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w Euro Agd sobie zamów 299zł kosztuje, czy już zapłaciłeś ?

 

Nie płacone, pokręcę się jutro może po marketach, jak ktoś ma jakieś info Lublin i okolice niech daje znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekać będą tak samo jak było przy dks2 czyli ze za trudna....przez co będzie ostry nerf znając zycie.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Ja na Dark Souls II trochę narzekałem, ale dlatego, że mniej mi się podobało niż jedynka i Demon's. Spodziewam się, że Bloodborne okaże się lepszy niż Soulsy.

Edytowane przez owerfull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie mówią, że nie będzie na co narzekać.

Co więcej kilku użytkowników neogaf pisało, że tak gra zajmie miejsce Demon's Souls.

EDGE natomiast twierdzi, że jest to pierwszy must have tej generacji.

Oczywiście trzeba brać poprawkę na początkową podnietę, ale myślę że wszyscy fani serii nie będą zawiedzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler jeśli chodzi o bossa, ale musiałem zobaczyć choć jednego w akcji - no i chyba będzie dobrze jeśli chodzi o wpie..dol :biggrin:

 

 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już chce grac :) dawno nie miałem hype na zadna gierke, fajnie znowu to poczuc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler jeśli chodzi o bossa, ale musiałem zobaczyć choć jednego w akcji - no i chyba będzie dobrze jeśli chodzi o wpie..dol :biggrin:

 

 

O ja pier... Będzie ogień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie jak cholera żeby coś podejrzeć, ale wytrzymałem miesiąc wytrzymam jeden dzień dłużej.

Gram już prawie dwie dekady, ale dawno nie pamiętam żebym cieszył się tak na jakąś grę.

Może posucha w temacie przez ostatnie miechy dobrze zrobiła :P

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie jak cholera żeby coś podejrzeć, ale wytrzymałem miesiąc wytrzymam jeden dzień dłużej.

Gram już prawie dwie dekady, ale dawno nie pamiętam żebym cieszył się tak na jakąś grę.

Może posucha w temacie przez ostatnie miechy dobrze zrobiła :P

Dokładnie,ale najlepsza jest świadomość że gra i tak będzie wyborna,wtedy tylko czekasz i jarasz się z resztą ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bossa to lokacja przypominała mi pewna lokacje z DS2 tam boss tez był potrójny. Gra wygląda dobrze, na tyle dobrze ze poszło zamówienie na bundla

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji jakiego rodzaju postacie macie zamiar tworzyć ? Jakiś heavy armor i gigantyczny młot, czy może lekkie szaty i katanka(albo i dwie) :D ? Ja osobiście skłaniam się ku szybkim kataną i akrobatyce rodem z Devil May Cry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update 2,69 GB

Loadingi ok. 30-35 sek.

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Saturnie, ale wróciłem jedynie z informacją, że mają zamówioną grę na jutro. Miałem tak kijowy dzień w robocie, że chciałem się dobić wirtualnym zdychaniem, lecz nawet to mi nie wyszło. Pozostaje się delektować świetną nutą ze zwiastuna. 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha pierwsza gra, która mi od dawna przypomniała, że mam konsolę. Jutro wychodzę na łowy jak do wczesnego popułudnia nie dostanę swojej kopii to się wścieknę i kupię preorder na PSS, żeby chociaż przed pracą następnego dnia zagrać. Oby tylko gra nie była łatwa i miała mnóstwo smaczków fabularnych, które się odkrywa wraz z kolejnymi NG, jak w poprzednich cześciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w euro rtv zrobili promo na bundla, jest za 1699 więc dobra oferta

 

Dostępność przez internet czy stacjonarnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępność od 03.04 ja zamówiłem przedsprzedaż bundla w rtv euro właśnie za 1699 zł do odbioru w sklepie.

A tak trochę z innej beczki. Obecnie konto ps plus dziele na 2 konsole ps3. Jak będę miał ps4 to będę mógł korzystać z tego plusa, czy też będę musiał jedną ps3 dezakttwować ?

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×