Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam was panowie że kupujecie wybrakowne gry na premierę, dla mnie wydawanie w dniu premiery łatki jest nie do przyjęcia. Powinno się firmie odpowiedzialnej za grę obciąć połowę pensji za to że wydają wadliwy produkt. Czy tą grę ktoś tetował?

 

Gra trafiła do tłoczni, a zespół w międzyczasie postanowił jeszcze poprawić kilka mniejszych błędów, więc wydają patcha, proste i logiczne.

Tutaj nie było czegoś takiego jak otwarte beta testy, no ale zawsze mogli przesunąć premierę i zaimplementować patcha jeszcze zanim materiał trafił do tłoczni, ale to również wiązałoby się z narzekaniami graczy.

Tak więc nikomu nie dogodzisz. Zresztą oceny mówią same za siebie. Must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle

 

Mesjasz ps4 banderas.png

 

up

Mało ludzi wie, że gra która trafia do klienta to często wersja z 1 miesiąca (czasem więcej) przed premierą - jest to build gry wysłany do kontroli jakości (do M$/Sony)

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś spolonizowane wiki powstaje?

Do DS2 było całkiem przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma szansę pojawić się na PC, póki co to tylko plotka. ;) Fajnie by było ,gdyby więcej ludzi mogło doświadczyć tak świetnej gry. Ja już jutro wsiąkam na całego. ;D

 

http://www.amazon.fr/Bloodborne-Nightmare-Edition-import-europe/dp/B00SGDOGN0/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1427097909&sr=8-12&keywords=bloodborneAmazon potwierdzał w ten sposób wiele gier na długo przed oficjalnym stanowiskiem.

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeszcze więcej z tego co francuski Amazon wystawił okazało się ściemą :P

 

Jestem po pierwszej godzinie gry, na razie powiem tylko że byłem przyzwyczajony do gry wojem z tarczą i dostałem kilka razy ostry oklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających, gra jest tak samo trudna i frustrująca co Dark Souls czy jest bardziej przystępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę siedzę od rana masakra , jak to wyłączyć :) A tak ogólnie to miałem niezły zonk gdy musiałem na chwilé przerwe zrobić i jak włączyłem powitał mnie napis że "możliwe że gra się nie zapisała , użyj następnym razem exit game " czy coś w teń deseń heh na całe szczęście wszystko się zapisało elegancko . Ten ofensywny styl jest przepiękny , tak przyjemnie mi się nie gineło od czasu gaidena choć wiem że to inne gry no takie mam skojarzenie ech .... Utknąłem teraz na kolejnym bossie i farmie .... Jeszcze tylko jedna próba , jeszcze tylko jedna .... musi paść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej godzinie mam wrażenie że gra jest jeszcze mniej przystępna :P

 

A czemu tak? Próbował już ktoś coopa? Jak to dokładnie wygląda? Można iść na jednego bossa w czwórkę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 I jak daje się wam we znaki brak tarczy. Ja niekiedy czuję się tak jakby w przykrótkich spodenkach dziecko wrzucić do maszynki do mięsa włączonej na najwyższe obroty. Co prawda wychodzę z tych potyczek zwycięsko ale jest w tym dużo przypadku na zasadzie albo on albo ja i ładuję w niego ile wlezie i jakoś przeżywam. Jednak granie defensywne w dark souls daje mi się tu we znaki. Ten brak tarczy robi u mnie niezły chaos. To samo ogniska jakby dłużej trzeba grać aby na takowe trafić. Sama gra to majstersztyk pod względem wykonania jak i mechaniki. Pomyśleć że to po prostu zwykła gra czyli taka jaka powinna być czyli są "chłopki" i należy je wyrżnąć gdzie na końcu czeka boss. Dlaczego inni nie robią już takich gier to nie mam pojęcia. Przecież takie tytuły to kwintesencja gaming'u. Oj ludzie ci co nie maja gry jeszcze czeka was naprawdę niezapomniany szpil.

 

Pytanie do tych co już grają:

Gdzie znajdują się dzwonki aby przywoływać ludzi do pomocy lub żeby samemu pomóc komuś? Bo na razie na nie nie trafiłem. Niech ktoś da w spoiler i opisze sprawę.

 

 

RoOfie: Gra jest bardzo trudna. Przez brak tarczy w tej grze czujesz się jeszcze bardziej niepewnie niż w dark souls tam jednak jeden przycisk powodował że się obroniłeś jakoś a tutaj ciągle jesteś posrany. Po prostu grając w tą grę ciągle jesteś zestresowany :) powaga. Zajebiście się będzie grać ludziom co lubią ofensywny styl gry ja niestety w dark souls preferowałem defensywę dlatego tutaj muszę się uczyć gry do przodu :) Niema w tej grze żadnej przystępności. są jedynie pot krew i łzy dosłownie :)

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Bloodborne, chetnie podziele sie opiniami gdy w niego zagram i skonfrontuje wyczytane fanbojskie fantazje z rzeczywistoscia ;) Ciekawe ze wersja cyfrowa kosztuje tyle co na plycie.. oby czesciej tak to wygladalo.

 

 

 

 

Przechodzisz sam siebie - rwacy framerate to ograniczenie sprzetu, a nie spieprzony kod gry? Przeciez wiedzieli na jaka platforme robia gre. BTW przeszedles juz gre ze wiesz co jest najwiekszym plusem gry? Gratulacje! 

Oj my Fanboje nie mamy tutaj słowa,mistrzu graj i jako laik daj nam werdykt wszyscy czekamy haha ;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia jakis werdykt laika przeczytam, bo sam tez jestem laikiem i w zadna wczesniejsza czesc nie gralem. A Nightmare Creatures bylo w pyte, pamietam jak w podstawowce chodzilem po jakims cmentarzu gosciem w bandazach, to bylo to  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do broni palnej to kiedy najlepiej ją używać? Zauważyłem że niemożna nią strzelać kiedy się chce bo niekiedy niema żadnego efektu a niekiedy wręcz tak obezwładni kreaturę że można ja spokojnie po tym ustrzeleniu nawalać tylko właśnie kiedy należy strzelić? Po filmikach trudno coś wywnioskować. Niemniej wydaje mi się że jak przeciwnk szykuje się do ataku to wtedy należy broni palnej użyć ale pewności nie mam. Ma ktoś już pistolecik opanowany i mógłby się podzielić taktyką kiedy go używać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do broni palnej to kiedy najlepiej ją używać? Zauważyłem że niemożna nią strzelać kiedy się chce bo niekiedy niema żadnego efektu a niekiedy wręcz tak obezwładni kreaturę że można ja spokojnie po tym ustrzeleniu nawalać tylko właśnie kiedy należy strzelić? Po filmikach trudno coś wywnioskować. Niemniej wydaje mi się że jak przeciwnk szykuje się do ataku to wtedy należy broni palnej użyć ale pewności nie mam. Ma ktoś już pistolecik opanowany i mógłby się podzielić taktyką kiedy go używać?

Hej, nie wiem czy jest jakaś różnica między strzelbą a pistoletem - osobiście używam pistola. Strzelam odraz kiedy widzę, że przeciwnik jest blisko mnie i zaczyna wykonywać animację ataku potem R1 i zdejmuję moobka na hita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Trzeba będzie kupić za jakieś 3 łatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można dopakować swojego hero? (w sensie wydać punkty - wiem noob :X)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do ściągających grę z PSNa , u Was też to ściąganie idzie jak krew z nosa? Włączyłem zassysanie po godz 13 a w tej chwili mam pobrane około 17gb i w tym tempie do północy nie pobierze się całość. Ciekawe czy będzie można uruchomić nie do końca zessaną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do ściągających grę z PSNa , u Was też to ściąganie idzie jak krew z nosa? Włączyłem zassysanie po godz 13 a w tej chwili mam pobrane około 17gb i w tym tempie do północy nie pobierze się całość. Ciekawe czy będzie można uruchomić nie do końca zessaną grę.

Tak, tez mi tak wolno idzie. Wiesz moze co z dodatkowa zawartoscia jezeli ktos kupil preorder ? Bo nic wiecej nie mam do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tez mi tak wolno idzie. Wiesz moze co z dodatkowa zawartoscia jezeli ktos kupil preorder ? Bo nic wiecej nie mam do pobrania

U mnie tak samo. Żaden dodatkowy plik się nie pobierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze kilka GB, ktore sie sciaga pozwalaja na krotka gre, wiec nie bedzie problemu z rozruchem o polnocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można dopakować swojego hero? (w sensie wydać punkty - wiem noob :X)

Chyba ta lalka musi się ożywić w ogrodzie i u niej. Sam nie wiem kiedy to sie stanie bo u mnie też ona leży bezwładnie na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2 godzinki. Do bossa jeszcze nie dotarłem. Bardziej zwiedzanie okolicy itd. Ogólnie jest znacznie prościej niż w DSII. Przypomnijcie sobie tych przypakowanych rycerzy na starcie w DSII, a potem tych jeszcze większych powolnych. To była masakra. Tutaj jest łatwiej. Mechanika/styl walki/grafika/klimat miażdżą jajka. Całość wygląda po prostu genialnie.

 

Droga do 1 bossa wydaje się dość prosta, ale póki co zwiedzam i kusi mnie starcie ze szczurami w kanałach. Póki co się jeszcze nie odważyłem, ale noc jest długa. I też czekam aż lalka ożyje, bo farmienie na całkiem sporej ilosci przeciwników na początku gry póki co nie ma wielkiego sensu, skoro potem nie można rozwinąć postaci. Tarczy trochę brakuje, ale tylko na początku. W DS zawsze stawiałem na lekką zbroję i maksymalnie zwinną postać i tutaj się to sprawdza równie dobrze.

A, no i póki co wszystko na offline bez patcha, który jeszcze się będzie 2 h. ściągał :< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chyba warto zakupić eq (łącznie za 2k punktów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce ożywić lalke w hunter's dream, tylko nie jestem w 100% pewien :

Nie wiem czy to w ten sposób ożywiłem lalke, ale jak cleric' s beast zabił/a mnie pierwszy raz to lalka w hunter's dream ożyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce ożywić lalke w hunter's dream, tylko nie jestem w 100% pewien :

Nie wiem czy to w ten sposób ożywiłem lalke, ale jak cleric' s beast zabił/a mnie pierwszy raz to lalka w hunter's dream ożyła.

To zapewne będzie ten sposób bo na filmiku własnie się na to nadziałem. Trochę mi to nie pasuje że muszę zostać przez niego zabity i utracić krew aby ona ożyła bo jakoś nie wyobrażam sobie żebym go za pierwszym podejściem przeszedł i nie stracił tej krwi.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×