Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info...przejdę się do nich i wezmę bundla z konsolą w takim razie. 

 

A tak bo zapomniałem napisać wcześniej...w Warszawie grę można już na spokojnie kupić w Świecie Gier.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępność od 03.04 ja zamówiłem przedsprzedaż bundla w rtv euro właśnie za 1699 zł do odbioru w sklepie.

A tak trochę z innej beczki. Obecnie konto ps plus dziele na 2 konsole ps3. Jak będę miał ps4 to będę mógł korzystać z tego plusa, czy też będę musiał jedną ps3 dezakttwować ?

Tez wlasnie mysle tam zamowie swojego bundla ;> Tylko ciekawi mnie czy w kazdym markecie Bundle beda z takim opoznieniem (03.04) co do samej gry ktora juz nawet dzis jest w niektorych sklepach... Czy MM i ME tez dopiero od kwietnia beda mieli te bundle... ?

EDIT: Z tego co widze to w Media Expert tak samo maja napisane :/

Z tego co sie orientuje to bedziesz mogl miec to samo konto ps+...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że to Soulsy kiedy walcząc z wiecej niż jedyn przeciwnikiem, po pokananiu pierwszego reszta staje się coraz silniejsza : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ivraas spokojnie dostaniesz. Miałem podobną sytuację z zamówieniem przed premierą, też za pobraniem i wszystko było ok. (Oprócz małego opóźnienia na drodze przesyłka - ja :pardon: ) 

Dzięki za otuchę :biggrin:, grunt żebym dostał grę przed weekendem, bo ten tydzień i tak mam zapchany niechcianymi sprawami więc może być ciężko z graniem.

Co do bossa, nie oglądałem ale widziałem że są trzy paski. Szczerze? Nie cierpię takich bossów, zamiast przytłoczyć mnie swoimi umiejętnościami i sprytem to idą w ilość, to jest według mnie pójście na łatwiznę. Oby takich przeciwników było jak najmniej...

Czytałem forum Neogafu i ktoś tam napisał że ponoć nie warto iść w siłę, większość broni i tak skaluje się pod skill, albo skill i siłę, mam nadzieję że jednak jest coś dla typowych siłaczy. Z jednej strony mnie to kila, bo i tak mam zamiar wziąć jakiegoś nożownika i iść w szybkiego wariata, ale zawsze dobrze jest mieć wybór, nawet jak się nie skorzysta z tej drugiej opcji.

EDIT. Muzyka fajna, ale ta skrócona wersja z trailera jakoś bardziej mi się podobała. Dłuższa wersja się jakoś wlecze ;/

 

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy Panowie, ale 

readynow.gif

 

BTW

BB zabija gafa :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strach odświeżyć forum bo 5 postów nowych co chwila ;p

 

2795045-0090664268-dark-.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zagram od razu. Ale fajnie by było żeby wreszcie wyszedł jakiś pelnoprawny hit i eks na miarę nowej generacji. Mam nadzieje i widzę ze tutaj tak może być. Trzymam kciuki za pozytywny odbiór tej gry.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Też czekam, trzeba oderwać się od fify. Kupię bo zapowiada się kozacko, mam nadzieję że wsiąknę. Wczesnym popołudniem idę na tripa po sklepach, wieczorem po pracy mam nadzieję na ostre cięcie. Ryzykuję bo raczej nie mam cierpliwości zbyt wielkiej ale już na DS2 mnie kusiło tak teraz nie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku pierwszych godzinach mogę stwierdzić tylko jedno, jest dobrze. Nie powinno być rozczarowania. Wiadomo, że to dopiero początek i z oceną gry lepiej się wstrzymać ale pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne ocenki, może się skuszę ale mam małe pytanko.

 

Z tego co widzę napisy PL są, trudno pewnie jest, a jak z checkpointami i całym zachowywaniem postępów gry?

Np mamy Bossa który nas zabija ino roz i jak daleko gra nas cofa, mamy automatycznie walkę znowu z nim czy nas gra cofa 45min do tyłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruuuba giera mimo że troszkę długie te loadingi trzeba to powiedzieć , klimacik i ten wykręcony design wspaniały plus broń palna mniam taki trochę wczesny Tim Burton , różni się dla mnie od poprzedniczek przez brak tej japońskiej wariacji średniowiecza ( nie bijcie , zawsze myślałem From myślałem Tenchu i oczojebne w swoim czasie Otogi na x-a ) także dla laików jak ja świetna sprawa żeby wejść w te klimaty nie ma się co zastanawiać , jest trochę rzeczy które mnie intrygują no ale jako że nie jestem ekspertem serii to raczej sobie poczytam innych zwłaszcza że gra jeszcze nie miała jeszcze pre u nas i trochę mi głupio sie wypowiadać jako jeden zierwszych , wiem że czekacie na bardziej rozbudowane opinie więc znikam jeszcze poguercować bo przyznam że się wkręciłem ładnie po tych kilku godzinach (umierania hehe choć udało mi się po kilkunastu próbach przejść dalej , piękne uczucie przyznaje ) pierwsze wrażenie - mega klimatyczny ex , muszę go przejść choćbym miał pada połamać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę napisy PL są, trudno pewnie jest, a jak z checkpointami i całym zachowywaniem postępów gry?

Np mamy Bossa który nas zabija ino roz i jak daleko gra nas cofa, mamy automatycznie walkę znowu z nim czy nas gra cofa 45min do tyłu?

Opiszę jak to wyglądało w Dark Souls:

Był tam system ognisk, jak siadaliśmy przy danym ognisku to robiliśmy swego rodzaju save.

Po śmierci przy jakimś bossie cofało nas do ostatnio odwiedzonego ogniska i oczywiście resetowało przeciwników w całym świecie.

Tutaj podejrzewam będzie coś podobnego, będę grał praktycznie w ciemno więc nie wiem do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak napisał @shemaforash , dopóki nie znajdziemy takiego "portaliku" odradzamy się w ostatnim miejscu i wszyscy wrogowie się respią , po 3-razie się załamałem , po 10-razie rozwaliłem ich jak przecinak i znalazłem w końcu to cholerstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pośrodku , w tym mimencie uczę się kolejnej sekwencji na pamięć praktycznie i powtarzam jakieś 10 minut marszu . Mam dopiero 3 h i powiem tak jak dla mie jest dosyć ciężko ale każde kolejne podejście jest troszkę łatwiejsze i szybciej się pokonuje to co na początku wydaje się szaleńswtem , jest sporo odnóg gdzie czają się jakieś bestie co mnie biorą na strzała dosłownie ( nie mam pojęcia czy to boss czy raczej sub - boss ) , dużo itemów , no na razie czuję się niepewnie hehe ale klimat przecudny i chce się to powtarzać .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podobno można było pobierać od 24 gierke, a ja na liczniku mam 16h jeszcze i nic się nie pobiera. To mój pierwszy zakup preorder na pss więc może coś źle zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×