Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam to forum i jedna rzecz mnie zastanawia... Wcześniej zerknąłem na filmik z walki z bossem nr 1. I tak się zastanawiam bo ja bossa nrmer 1 mam father gascoine czy jakoś tak. Walczę z nim już nasty raz i max 80% mu zabrałem i zastanawiam się czy da się go ubić bez levelowania postaci? I Jakim cudem ominałem bossa jeśli to faktycznie nie jest 1? Mam 3 lvl i może dlatego tak ciężko mi z nim idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 3 lvl moze byc ciezko. Ale dac sie da. ja go ubilem na 10 lvl, ale moja postac na starcie miala 10 lvl .

Co do tego ktory to jest boss.

Na poczatek masz dwa bosy, tego o ktorym piszesz, oraz bosa opcjonalnego bestie na moscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałam dziś trofea z bloodborne i rzuciło mi się w oczy, że więcej osób zdobyło jakiś krwawy klejnot niż przeszło drugiego bosa, a ja nic takiego nie znalazłam.
Wiecie gdzie mniej więcej mogę znaleźć ten klejnot? Byłabym wdzięczna za drobniutkie wskazówki.

Jestem jedną latarnie po walce z ojczulkiem gasocośtam, kaplica oedona. Po walce z nim, nie wracałam do wcześniejszych lokacji, a nie trudno się domyśleć, że tam gdzieś znajdę klejnot :P .Ścieki?

Fajnie by było dokoksować broń tym klejnocikiem. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom mam 14 czyli podstawowy + 4 do góry :) Zapomniałem że nasz gostek już level jakiś ma:) Ale mam problemy i z jednym i z drugim. Chyba zardzewiałem przez odstawienie konsoli na taki szmat czasu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie ten gość na wieży wk...a, dwa razy już mnie zabił, ktoś go rozwalił ?

Też mnie już ubił dwa razy i obok niego leży moje 10k blood echoes. Szybki jest i jeszcze ta strzelba... :/ 

 

Mi sie z nim troche pofarcilo :D

 

 

Dropnal jakis przedmiot dzieki ktoremu w sklepie jest dostep do 2 nowych broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow doszedłem do pierwszego bossa i prawie go ubiłem :) 14 apteczek i padłem ale jestem i tak zadowolony :P

Teraz trochę się podpakuję i go rozwale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go ale ubiłem. Po prostu szukam najlepszego pistoletu na chwilę obecną a on jest za te 3000 i podwójny wystrzał to mi się wydaje że każdy przeciwnik zostaje obezwładniony i wtedy R1 blisko niego i po nim. jest jezcze ten za 1700 i pisze że ma mocny rozrzut i że przeważnie zawsze obezwładnia przeciwnika i własnie pytam co lepsze? 

Ja używam tego pistoletu, który dostajemy na start hunter's pistol czy jakoś tak i nie jestem pewien ale tym pistoletem jest jakoś łatwiej parować ataki niż strzelbą. Strzelbę też mam na myśli tą startową. Według mnie tym pistolem za 3k wcale lepiej się nie paruje ataków, jedynie zadaje troszkę większe dmg..

Edytowane przez Convath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten pistolet to nie wiem jak przeprawilbym sie przez te walke:

 

 

Jedyne co moglem wyczuc u niego to kiedy parowac, cala reszta jego chaotycznych atakow w ogole ze mna nie klikala :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten pistolet to nie wiem jak przeprawilbym sie przez te walke:

 

 

Jedyne co moglem wyczuc u niego to kiedy parowac, cala reszta jego chaotycznych atakow w ogole ze mna nie klikala :P

A jaki to pistolet? Gdybym mógł prosić to polska nazwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę wymagająca. Myślałem, że wymaksowanie obu części Dark Souls ułatwi mi nieco start a tutaj ginę często i gęsto. Dodatkowo mam dwa pytanka.

1. Jak to jest z mobkami, respią się do oporu jak w DS czy znikają po parunastu zabiciach jak w DS2?

2. Kilka razy zdarzyło mi się zginąć mimo, że pasek życia nie zjechał mi do zera. Miał ktoś podobną sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy z ktorym zaczynamy gre, nie wiem jak po polsku sie nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy boss pikuś, 2gi ciezki wiec przywolalem kogos losowo. Nie jestem w stanie zagrac coopa ze znajomymi pomimo ze mamy te same haslo ... syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem nową postać inną broń i boss na moście padł po 10 min od rozpoczęcia gry:) Najważniejsze to nauczyć się skrótów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to pistolet? Gdybym mógł prosić to polska nazwa.

Pistolet tropiciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wam na dysku zajmuje Bloodborn?. Jeszcze kilka dni temu pisano, że ma zajmować ponad 40gb a u mnie po aktualizacji ma niecałe 30gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie gry jestem jakoś przy 1 bossie i z Treated Cane (ta laska) ciężko zabić boss ;/ a no i niestety Framerate czesto spada nawet obracając kamerą, widać że to Soulsy : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby jeszcze ktoś wyjaśnić co to jest ta kropka pod ilością nabojów i zdrowiem? raz ona święci na biało a innym razem nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co bansai napisal dwa posty nizej.


@Down : Nie ma trudnych bosow, jest tylko za malo dps;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Czy bossowie będą trudniejsi? Nie grałem nigdy w żadne Soulsy itp, ale pierwszego bossa ubilem za 1razem, drugiego za drugim..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby jeszcze ktoś wyjaśnić co to jest ta kropka pod ilością nabojów i zdrowiem? raz ona święci na biało a innym razem nie ?

 

rozkladasz bron swieci sie, skladasz, przestaje sie swiecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałam dziś trofea z bloodborne i rzuciło mi się w oczy, że więcej osób zdobyło jakiś krwawy klejnot niż przeszło drugiego bosa, a ja nic takiego nie znalazłam.

Wiecie gdzie mniej więcej mogę znaleźć ten klejnot? Byłabym wdzięczna za drobniutkie wskazówki.

Jestem jedną latarnie po walce z ojczulkiem gasocośtam, kaplica oedona. Po walce z nim, nie wracałam do wcześniejszych lokacji, a nie trudno się domyśleć, że tam gdzieś znajdę klejnot :P .Ścieki?

Fajnie by było dokoksować broń tym klejnocikiem. :thumbsup:

Dokładnie tak jak piszesz - wloczylem sie po kanalach jak znalazłem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkladasz bron swieci sie, skladasz, przestaje sie swiecic.

I wszytko jasne dzięki. Kupiłem tą broń w strzałową zadaje większy damage i tyle i strzela raz ale zużywa 2 naboje.  Wartościowo to wygląda tak ze np na tych mobków z kosami to zwykły pistolet to 24 dmg a ten dwustrzałowy to już 54 także 2 razy większy dmf zadaje. A przez to że fiolki zdrowia się co chwilę dostaje to można w zasadzie strzelać tym 2 strzałowym bo można zdrowie na 5 naboi zamienić i tak w kółko.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. widzę ze biegasz z tą kosą z kanałów - ile razy już ją upgradowales? Znaczy, jakie ma na wyższych levelach skalowanie do atrybutów?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zaczep ich, a potem wroc do budynku i sstan w srodku. Wilkolaki nie moga przejsc przez drzwi, wiec sa latwym celem.

 

 Który tam budynek jest bo nie ogarniam ? Też mam z nimi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×