Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka miażdży, Soulsy wyglądają przy tym jak amatorska beta. Na razie 10 godzin za mną, 54 lvl i 5 bossów ubitych.

 

Jak to jest z najazdami? Mogą mnie napaść tylko gdy kogoś przyzwę? Na to wychodzi, bo cisnę solo i żaden delikwent nie chciał się jeszcze ze mną spróbować.

 

Bansai> chyba ominąłem jakieś oczywiste przejście, bo do tej pory nie trafiłem na tego bossa Blood Starved Beast

 

Bazookę znalazłem, 30 siły wymaga :o

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, niedługo będzie nowy szeryf w mieście ;). Oczywiście, jeżeli jakimś cudem grę mi w końcu dowiezą ;)

A tak na poważnie. Jak tylko wpadnie w moje ręce, nie jem, nie śpię i znikam na dłużej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. widzę ze biegasz z tą kosą z kanałów - ile razy już ją upgradowales? Znaczy, jakie ma na wyższych levelach skalowanie do atrybutów?

 

11078187_887768841284956_433460348059726

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto pierwszy znajdzie A lub S - From S. by sobie nie odpuscilo jakby takiej nie dali :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace obejrzalem sobie na utubie z ciekawosci jak to wyglada, jestem za pierwszym bosem , a tego przedmiotu nie znalazlem/kupilem/dostalem.

Jakkolwiek on jest dostepny.

Super motyw, jestem ciekaw ile takich jest dla innych bosow.

Czy to tylko wyjatek;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzialaja wam co-opy ze znajomymi?

Działa. Cały wieczór biegałem ze znajomym w coopie i siekaliśmy wspólnie co popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kosciarz

drabinami po drugiej stronie "patrolowanej" ulicy na górę i przed bramą drzwi w których dziecko prosi o znalezienie matki - ono daje pozytywkę

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałam dziś trofea z bloodborne i rzuciło mi się w oczy, że więcej osób zdobyło jakiś krwawy klejnot niż przeszło drugiego bosa, a ja nic takiego nie znalazłam.

Wiecie gdzie mniej więcej mogę znaleźć ten klejnot? Byłabym wdzięczna za drobniutkie wskazówki.

Jestem jedną latarnie po walce z ojczulkiem gasocośtam, kaplica oedona. Po walce z nim, nie wracałam do wcześniejszych lokacji, a nie trudno się domyśleć, że tam gdzieś znajdę klejnot .Ścieki?

Fajnie by było dokoksować broń tym klejnocikiem.

Duży kolo z toporem, niedaleko lampy do której wchodzimy po długiej drabinie. Praktycznie początek gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto pierwszy znajdzie A lub S - From S. by sobie nie odpuscilo jakby takiej nie dali :biggrin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jeśli mówisz o skalowaniu, to moja laska na +6 z kryształem ulepszającym skalowanie ma A. Przy czym mając 24 skilla i 11 siły między laską a Toporem pod siłę nie ma różnicy w dmg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@morph dzieki jak skoncze robote zmiana do 6:30 bleh, to sobie pojde po nia zeby juz byla na ng+;p

 

 

@komarzysko jak sie laczyc ze znajomymi? W opcjach miec to samo haslo I byc w tym samym miejscu ?

Jaka moze byc rownica w lvl? Czy to ma znaczenie tak jak w DS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brzmi - to A jest do siły i nie ma różnicy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brzmi - to A jest do siły i nie ma różnicy? 

 

A do skilla na lasce, Axe D z siły której mam tylko 11, dmg podobny. Mimo to wolę laskę, zdecydowanie szybsza.

 

Yup, przegapiłem oczywiste przejście w Old Yharnam

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalne jest to wyszukiwanie znajomych i laczenie.. dopiero dungeom raz zatrybil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem 4 bossa, trochę krwi mi napsuł ale w końcu odpowiednia taktyka, trochę farta i padł.

Nie da się do tego bossa przyzwać pomagierów, dzwonki nie działają, nie wiem czy to błąd czy zamierzone działanie.

Filmik:

 

Doszedłem do lokacji Hemwick... (nie pamiętam pełnej nazwy), co za klimat, FS przeszło samych siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem 4 bossa, trochę krwi mi napsuł ale w końcu odpowiednia taktyka, trochę farta i padł.

Nie da się do tego bossa przyzwać pomagierów, dzwonki nie działają, nie wiem czy to błąd czy zamierzone działanie.

Filmik:

 

Doszedłem do lokacji Hemwick... (nie pamiętam pełnej nazwy), co za klimat, FS przeszło samych siebie :)

 

Tez pokonalem tego bossa jakas godzine temu :biggrin: krwi jednak nie napsul bo za 2gim podejsciem sie udalo. Choc jeden moment byl ze az mi sie goraco zrobilo jak spieprzalem z milimetrem paska zycia zeby sie podleczyc xD

 

Filmik:

 

 

Zobaczmy jak tobie poszlo :P

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero skończyłem grać. Ta gra to pieprzony narkotyk. To najwybitniejsza mechanika walki w grach jaką widziałem. Chyba the last of us musi ustąpić miejsca nowemu królowi. Masakra jakie to jest dobre. 

Pobawiłem się broniami trochę i tak topór to przy tym rozpruwaczu to istny czołg te 2 obrotowe uderzenie oburącz jest przegięciem wszyscy latają po planszy. 

Co do pistoletów to wypróbowałem wszystkie 3 które są w sklepie to nie zastanawiać się tylko brać tego za te 1700 co ma najmniejszy damage za to co strzał to jest taki odrzut że niemal zawsze padają na kolana przeciwnicy wtedy R1 szybko i pok kłopocie. Także nie inwestujcie w inne giwery bo to strata kasy. W sumie tą dwórurkę trzymam w drugim obiegu jak przeciwnik ma mało mocy to przełączenie się i strzał bezpieczny z odległości. Gra jest dużo dużo lepsza od dark soulsów. Mechanika, design który jest najwybitniejszy w grach. Na chwilę obecną ta gra to małe dzieło sztuki.

 

 

 

 

Tak w ogóle co wy tak często online gracie. Przecież użycie dzwonka zużywa wzgląd co nie? a ich jest jak na lekarstwo więc skąd macie tyle tego że ciągle online się łączycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bansai

Pierwsze 3 razy próbowałem bossa ubić trzymając się jego prawej strony, ale słaba widoczność  i nie dawałem rady.

Trzymanie bossa w lekkim dystansie jak widać na filmikach okazało się znacznie lepsze :)


Tak w ogóle co wy tak często online gracie. Przecież użycie dzwonka zużywa wzgląd co nie? a ich jest jak na lekarstwo więc skąd macie tyle tego że ciągle online się łączycie?

Jak pomożesz innemu łowcy ubić bossa odzyskujesz 1 punkt Insight, więc można łatwo sobie nabić te punkty na którymś bossie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole nie gram online, pierwsze przejscie musi byc solo, co to za wyzwanie jak 4ech typa rzuci sie na bossa z toporem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bossowie w tej grze :o No coś pięknego po prostu,  z każdym kolejnym coraz lepiej. Tradycyjna dla serii wariacja na temat bossa-pająka arcy-ciekawa, zrobiłem kilka screenów, coś powrzucam jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@komarzysko jak sie laczyc ze znajomymi? W opcjach miec to samo haslo I byc w tym samym miejscu ?

Jaka moze byc rownica w lvl? Czy to ma znaczenie tak jak w DS?

Z łączeniem nie mieliśmy problemów, choć czasem trwało to kilka minut. Lvl mieliśmy podobne, różnica 2-3 poziomów, w ustawieniach sieciowych wybrane łączenie z tym samym regionem i wpisane takie samo hasło.

Jeden dzwonił dzwonkiem to szukania pomocy aż drugi tym do oferowania jej, oczywiście byliśmy w tym samym rejonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thank you! Generalnie grac ze znajomym mozna bez "straty" insight.

Sumunujemy kumpla tracimy  ok, zabijamy bosa, potem on nas sumonuje pomagamy zabic bosa I dostajemy +1.

 

jak najezdza nas wrogi gracz I go zabijemy rowniez dostajemy Insight +1.

 

Mnie jednak najbardziej interesuje gra w coop`ie  w Chalice Dung.

Tam moze byc smiesznie.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 nad ranem dochodzi, piwo się skończyło.

Gra wybitna. Świetny design lokacji.

Do nowego systemu walki już się przyzwyczailem.

Uproszczeniem jest częsty loot fiolek z krwią. Mam już 99 w depozycie.

Szkoda, że koktajle mołotowa tak często nie wypadają.

Zdobyłem tarczę... i faktycznie lepiej sobie odpuścić poleganie na niej :)

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×