Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 fiolek - na bogato :)

Ja żonie puściłem muze z tej areny bossa w wykonaniu chóru, a następnie walkę na słuchawkach.

To były nieliczne chwile, gdy była pod wrażeniem czegokolwiek związanego z grami (no, poza quizami z Buzza i Wipeoutem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się chwytało broń oburącz? I do czego służy Odznaka tropiciela miecza czyli nagroda po pierwszym bossie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o levele to wydaje mi się, że są bardzo duże, wiele krain do eksplorowania. Po ubiciu dwóch pierwszych bossów trochę się gubię, gra jest dużo szybsza, inaczej wykonana niż Soulsy. To trochę inna gra już, dużo więcej przeciwników i walki wręcz. Nie wiem jak wy, ja rzadko używam pistoletów ? Jak mnie ten gość na wieży wk...a, dwa razy już mnie zabił, ktoś go rozwalił ?

 

Też mnie już ubił dwa razy i obok niego leży moje 10k blood echoes. Szybki jest i jeszcze ta strzelba... :/ 

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienione sterowanie L1 chwytasz w obie ręce, L2 strzelasz pistoletami albo blokujesz tarczą. Trójkąt uzdrawianie, kwadrat używanie mikstur, rzucanie nożami itp.

na L1 jest rozłożenie broni. Mam tego ropruwacza. Aha strzelanie z broni to niestety loteria. 2 razy w identycznym momencie sie stosuje broń i raz jest efekt a raz nie. Słabo to zrobione tym sposobem użytek broni staje się zbędny bo liczyć na loterię to niestety nie w tej grze gdzie każde uderzenie może przesadzić o twojej śmierci. Ech wkurza mnie ta broń palna że jest taki efekt przypadkowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później jest coraz lepsza jak upgradujesz, widzę postępy :biggrin:

A sprawdzałeś tą 2 strzałową za 3000 bo szkoda kasy przed wypróbowaniem? Właśnie ubiłem 2 bossa czyli starego od gascoigna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś lekkimi mieczami np. tym na start Threted Cane ?

Edytowane przez Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z ta bronia od poczatku.

Mam juz upgrade +3 I wsadzone dwa gemy.

I moim zdaniem gra sie  rewelacyjnie.

(ostatnio ogladalem Dr House I moze dlatego lubie ta laske^^)

 

Kto mi powie jak dolaczyc sie do kogos.

Ok mam dzwoneczek  I nawet udalo sie summonowac jednego goscia z tym nie ma problemow, ale jak dolaczyc do kogos?

Podejrzewam ze sa 3 dzwonki?

Jeden na summon, drugi na pvp , a trzeci zeby dolaczyc?

 

I jak sie ustawia to haslo na summona o ktorym wczesniej byla mowa.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba gra nie dla mnie, trzecia śmierć i znowu kawał drogi :/ zabija mnie koleś przy szczurach na początku gry i się czuję jak bym cały czas brał nowa gra :) zero progresu od rana ( znaczy 2h grania) bo zero doświadczenia i to samo miejsce :D

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie łam się ja o 20 dopiero 1 bossa ubiłem a gram od 12 xD miałem już chwile słabości, ale dałem rade. Teraz mam troche expa ze sobą i boje się iść dalej, a z drugiej strony nie chce aż tak szybko wracać się do latarni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie łam się ja o 20 dopiero 1 bossa ubiłem a gram od 12 xD miałem już chwile słabości, ale dałem rade. Teraz mam troche expa ze sobą i boje się iść dalej, a z drugiej strony nie chce aż tak szybko wracać się do latarni.

Pierdziele znowu śmierć :) spadam grać w diablo dokończyć platyne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z ta bronia od poczatku.

Mam juz upgrade +3 I wsadzone dwa gemy.

I moim zdaniem gra sie  rewelacyjnie.

(ostatnio ogladalem Dr House I moze dlatego lubie ta laske^^)

 

Kto mi powie jak dolaczyc sie do kogos.

Ok mam dzwoneczek  I nawet udalo sie summonowac jednego goscia z tym nie ma problemow, ale jak dolaczyc do kogos?

Podejrzewam ze sa 3 dzwonki?

Jeden na summon, drugi na pvp , a trzeci zeby dolaczyc?

 

I jak sie ustawia to haslo na summona o ktorym wczesniej byla mowa.

 

Ust->system->sieć tam ustawiasz hasło i znajomy chyba musi miec takie samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki, a jak dolaczyc do kogos?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z nagrodami za bossów bo mam takie coś: Odznaka tropiciela i odznaka piły tropiciela? Gdzieś jest trzeba użyć i należy je trzymać czy od razu można z nich zrobić użytek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem już drugiego bossa i powiem wam jedno :) Pierwsza gra z tej serii w której naprawdę "gryzę pada" aby pokonać bossa :) Drugi raz gdzie jak mnie uderzył miałem mniej niż 5% HP :) Gra miazga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

+1

Wydaję mi się, że BB jest trudniejsze niż pozostałe soulsy. Tutaj w przeciwieństwie do DS'ów nie ma tarczy (bloku), nie ma early op magi (bolty). 

Każdy przeciwnik atakuje inaczej, każdy ma inne algorytmy kombosów - gierka nie wybacza :X Jak dużo silniejszy wróg Ci trafi raz podczas wyprowadzania całego comba (nie pojedynczego ciosu) to w większości przypadkach jesteś martwy. Ktoś na innym forum dobrze napisał - w soulsach wystarczyło ubrać jakiś tam armor, wpakować staty w vit/wytrzymałość i na typowego chama można było "wjeżdżać" - tutaj? Zapomnijcie :D

 

 

Gra jest piękna, prawdziwy kiler i mesjasz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem grę i zaczyna się pobierać plik aktualizacji,czas do końca pobierania 11 godzin !!! UPC 250 Mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem grę i zaczyna się pobierać plik aktualizacji,czas do końca pobierania 11 godzin !!! UPC 250 Mb

Daj konsolę w stan uśpienia do ściągnie się w pare minut ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj konsolę w stan uśpienia do ściągnie się w pare minut ;)

Ja tak wczoraj zrobiłem i doznałem niezłego szoku, ponieważ po godzinie nie pobrało nawet 100mb.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz gram w tego typu grę i mam problemy ale do rzeczy :-) jak odejdę od tej latarni za daleko i mnie zabiją to muszę grać od początku. Czy nie ma jakiegoś zapisu? :-) jak wejdę w sen i wrócę w to samo miejsce to wszyscy znowu żyją. Sorry za głupie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi w tej grze;] I tak ma byc, Twoja postac zapisywana jest co kazdego mobka, co kazdy poniesiony przedmiot itd. Jednakze w momencie gdy wracasz do miasta, lub gdy padniesz to jedyne checkpointy to wlasnie latarnie, I wtedy po takim "powrocie" wszystkie mobki poza bosami sie resetuja.

 

 

@down thank you:)

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok żeby dołączyć do innych graczy np. na walkę z bossem musimy kupić Small Resonant Bell za 1 punkt insight. Kupujemy u Insight Messengera jak mamy 10 insight w ekwipunku.

 

1 Insight: Plain Doll comes to life, Beckoning Bell becomes available

10 Insight: Small Resonant Bell and Sinister Resonant Bell become available

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś tą 2 strzałową za 3000 bo szkoda kasy przed wypróbowaniem? Właśnie ubiłem 2 bossa czyli starego od gascoigna :)

Ja sprawdzałem tą broń, nie warto marnować kasy i na darmo 2 staty wbiłem żeby założyć ten badziew. Jak ktoś chce poradę jak ubić szybko 2 bossa to

najłatwiej zwabić go na schody i potem wystarczy sparować jego atak po czym szybko przytrzymać r1 żeby zadać cios krytyczny (ataki parujemy jak trzyma w jednej dłoni pistolet a w drugiej toporek bo jak rozłoży broń to tego nie sparujesz) i tak aż do jego przemiany we frankensteina czy cuś, potem dobić go mołotowami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem tą broń, nie warto marnować kasy i na darmo 2 staty wbiłem żeby założyć ten badziew. Jak ktoś chce poradę jak ubić szybko 2 bossa to

najłatwiej zwabić go na schody i potem wystarczy sparować jego atak po czym szybko przytrzymać r1 żeby zadać cios krytyczny (ataki parujemy jak trzyma w jednej dłoni pistolet a w drugiej toporek bo jak rozłoży broń to tego nie sparujesz) i tak aż do jego przemiany we frankensteina czy cuś, potem dobić go mołotowami

Ja go ale ubiłem. Po prostu szukam najlepszego pistoletu na chwilę obecną a on jest za te 3000 i podwójny wystrzał to mi się wydaje że każdy przeciwnik zostaje obezwładniony i wtedy R1 blisko niego i po nim. jest jezcze ten za 1700 i pisze że ma mocny rozrzut i że przeważnie zawsze obezwładnia przeciwnika i własnie pytam co lepsze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×