Skocz do zawartości
kovacs

No Man's Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo ciekawy co wyjdzie z tej gry, zapowiada się na ambitny tytuł, trzymam kciuki.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten rodzaj gry którym interesuje się każdy...ale zagrają tylko nieliczni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o to, iż trailery i zapowiedzi mówią nam, że gra będzie rozbudowana z ogromem możliwości, a kończy się na zwykłym indyku na parę godzin, gdzie planety mają raptem kilka modeli, a nasza rozgrywka ogranicza się do biegania za kamieniami na planetach? :)

To jest mimo wszystko studio indie, nie wymagajmy zbyt wiele od tej gierki ;) Prędzej czy później pewnie trafi do plusa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby była rozbudowana i długa. Ale wydaje się być bardzo przyjemną odskocznią od tytułów aaa. Jak to indyki. Feeling eksploracji kosmosu wylewa się z tych trailrow i na to właśnie liczę. Nie każda gra musi być długa, rozbudowana i ogólnie wysokobudżetowa żeby dostarczyła funu. Mówię tak bo mam teraz 1sze przejście Flow i Flower za sobą, które są dla mnie idealnymi przykładami małych gier do których będę wracał i długo pamiętał w przeciwieństwie do niektórych nawet dobrych ale generycznych tytułów aaa. Liczę, że NMS wzbudzi we mnie podobne uczucia np.swoją oryginalnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej obstawiam że skończy się na Minecraft'cie w kosmosie. Fabuła może jakaś tam będzie zarysowana w jednym zdaniu a główne zadanie będzie miało nazwę "róbta co chceta".

Poza tym to gra indie robiona przez 5 osób...różnorodność planet umrze po odwiedzeniu gdzieś tak z siedmiu, a pewnie fauna i flora będzie różniła się tylko kolorem od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale nie ukrywam że liczę na ten projekt i kilka h dobrej zabawy. Grałem w genialne indyki robione przez 1 osobę np. BRAID, więc to że robi ją 5 osób nie musi zwiastować słabej jakości :-)

Edytowane przez KIELiCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie gralem w minecraft choc z tego co czytalem to jest wlasnie cos innego - mamy tworzenie swiata z szescianow, szczegolne i mlodszych graczy moze pobudzac kreatywnosc. Moze powinniem pograc....

 

Tak wiec jesli  no man's sky - bedzie mialo otwarty swiat gdzie kazdy gracz ma swoja planete to o ile koncept ten zostanie rozwiniety i beda jakies ramy rozgrywki zamiast robta co chceta (przykladowo nie chcialbym byc najzezdzany przez wrogie sily i zaczynac po wielokroc od poczatku eksploracje) to moze byc to cos calkiem milego i cos innego.

 

Z kolega z pracy mielismy dyskusje i mi dokopal... jak powiedzialem ze lubie w grze to ze stanowi ona (czesto) zamknieta calosc... odpowiedzial ze jestem juz skazony przez rynny i tunele oraz gry z pseudo otwartym swiatem... Coz gry powinny byc roznorodne i moze wlasnie ta gra czyms sie wybije.. ale jak bedzie czas pokaze. A fakt jest faktem ze poza moze nielicznymi wyjatkami czesto gry maja pseudo otwarty swiat, i ze coraz wiecej jest coraz bardziej coraz wezszych tunelii.

 

Za ta produkcje trzymam kciuki bo moze pokazac ze gry niezalezne moga ladnie wygladac i wnosic powiew swiezosci - w przeciwienstwie do tego czym jestesmy zalewani (silenie sie na old schoolowa grafe i strzelanie, lub tym  podobne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko uda sie zmotywowac graczy do ciaglego odkrywania dalszych zakamarkow swiata gry to bedziemy mieli swietny tytul. W pelni otwarty świat .. byc moze bez tryby multiplayer, ale taki prawdziwie otwarty swiat chcial bym widziec w Destiny.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze nikt nie pamieta gry Elite: Frontier 2 :) no chyba ze tylko ja taki stary jestem ;) poczytajcie o tej grze z grafika wektorowa ale z tysiacami jak nie milionami planet do odkryci to bedziecie w szoku  , dlatego jestem pewny ze NMS jest takim duchowym nastepca tamtej niesamowitej gry i jesli nic nie spierdola to bedzie hit :)

Edytowane przez ROBOpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie trofeum za odwiedzenie wszystkich planet :P

 

10461361_730679370332890_768575509148500

http://blog.eu.playstation.com/2014/08/26/exploring-18446744073709551616-planets-mans-sky/

 

Około 18 trylionów planet :shok: . Niech ktoś teraz powie, że nie będzie miał co robić na PS4 :P

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie trofeum za odwiedzenie wszystkich planet :P

 

10461361_730679370332890_768575509148500

http://blog.eu.playstation.com/2014/08/26/exploring-18446744073709551616-planets-mans-sky/

 

Około 18 trylionów planet :shok: . Niech ktoś teraz powie, że nie będzie miał co robić na PS4 :P

 
"18,446,744,073,709,551,616 possible planets. Even if a planet is discovered every second, it’ll take 585 billion years to find them all!"
 
Wolne tlumaczenie: jesli spedzimy tylko jedna sekunde na kazdej planecie,  slonce naszego ukladu wypali sie zanim zdazymy odwiedzic je wszystkie.
Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pack mnie ubiegł ;)

Edytowane przez kovacs
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja sie jaram. Wyglada jak cos, czym mialem nadzieje, ze bedzie Destiny. No ale ciekawe jak wyjdzie, czy nie bedzie monotonii. Jak dla mnie moze byc jak najbardziej Minecraft w kosmosie. Zabawa w zagubionego gdzies w przestrzeni samotnego odkrywce, ekstra. Minecraft ma zla opinie przez dzieciaki zasmiecajace youtuba, ale przy odrobinie wyobrazni to ekstra zabawa. Moglby byc troche bardziej survivalowy. Chcialbym sie poczuc jak ekipa z "Tajemniczej Wyspy" Verne'a. Ja tam lubie takie sandboxy, ktore daja klimat, a reszte moge wymyslic sobie sam. No i mysle troche jak kolega MagEllana, jak ktos nie umie sie odnalezc w grze, ktora daje tyle wolnosci, to moim zdaniem troche przywykl do tuneli i koryt :biggrin: Oby tego nie skopali. W nowym wywiadzie sprzed paru dni koles tlumaczy, ze planete z tak bogatym zyciem jak w trailerach w ogole trudno bedzie znalezc. To nie bajka, wiekszosc planet to beda pustynne pustkowia (pustynne pustkowia ? :biggrin:). Mysle, ze gierka ma potencjal, jesli da odpowiednio duzo mozliwosci. Bedzie na przyklad system ekonomii na stacjach kosmicznych, gdzie bedzie mozna sprzedawac zdobyte surowce. Trzeba bedzie pokalkulowac, czy gra jest warta swieczki, czy paliwo na transport surowcow do punktu skupu nie bedzie kosztowalo wiecej, niz zarobimy itp. NIe moge sie doczekac. Na trailerach i gdy facet gra przed reporterami gierka wyglada plynnie. Mam nadzieje, ze nie bedzie w trzydziestu klatkach...

Ciekawym elementem jak dla mnie jest to, ze podobno nie bedzie wiadomo, jak sie wyglada, dopoki nie napotka sie drugiego gracza, ktory bedzie mogl to nam opisac. Choc w praktyce pewnie wysle screena. No i jak tak sobie mysle, to dochodze do wniosku, ze to i tak bedzie Star Citizen dla biednych.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wszystkie stworzenia będą 'wyciągnięte' z naszego świata, które kiedyś żyły na naszej planecie, czy zwymyślate. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na dzisiejszej konferencji pisną cokolwiek o konkretnej dacie premiery. Podobno ten tytuł ma ukazać się jeszcze w tym roku, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×