Skocz do zawartości
kovacs

No Man's Sky

Rekomendowane odpowiedzi

To już nawet śmieszne nie jest... Od jakiegoś już czasu, twórcy i dystrybutorzy dwoją się i troją, żeby tylko windować ceny gier jak najbardziej w dniu premiery.

Problem jest taki, że 90% tych gier nie jest warta nawet połowy ceny. No, ale co ja się produkuje...

 

Trza zewrzec poslady, olewac premiery i grac pol roku, rok a moze i jeszcze pozniej po premierze, w cenie ktora sklonni jestesmy zaplacic. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była gra w klimatach Elite to kupuję nawet za 350zł. Ale tak pięknie raczej nie będzie. Wolę iść na spacer wzdłuż torów kolejowych. Emocji będzie więcej a jeśli dopisze szczęście to może nawet zobaczę Pendolino.

Edytowane przez malpka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jechałem po tej grze, ale ma coś w sobie co mnie wciąż przyciąga. Sporo nie zostało pokazane i powiedziane, a to co widziałem na powyższym filmiku nawet mnie zaciekawiło.

Traktuję to grę jako odskocznię, gdzie będzie można sobie na luzie polatać, pozwiedzać, nazwać zwierzątko "Kutasiarz" i rozwalić trochę budynków, obcych, itd.

Nie traktuje tego w żadnym wypadku jako jakąkolwiek konkurencję dla ED, bądź co bądź te gry zupełnie inaczej podchodzą do tematu, no i nie ma jej na PS4 :)

 

Ja poczekam z zakupem, zobaczymy jakie będą opinie po premierze, co jest zepsute, a co działa jak należy.

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, ale myślę że pewnie z czasem zainwestuję w ten tytuł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, ale myślę że pewnie z czasem zainwestuję w ten tytuł. 

 

znaczy jak bedzie na  promocji za polowe ceny lub mniej... :D 

 

Nie ukrywam ze spokojniejsze klimaty, jako odskocznia to fajna rzecz ale jakos NMS boje sie ze moze zawiac nuda... 

Zdecydowanie czekac na recki i czekac na chocby pierwsza obnizke ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra rzeczywiście wypali i ludzie (a nie opłaceni recenzenci) naprawdę docenią tą produkcję, to myślę, że koło 200 zł można dać.

Ale tak jak mówię, trzeba odczekać chwilę i zobaczyć czy ludzie nie rzucają tego po tygodniu grania, bo nie ma już co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze opowiedzą o tej ciekawej i wciągającej fabule, i biorę cyfrówkę na premierę ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki mówią, że gra została przesunięta znowu o 1 - 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Patricko napisał:

Plotki mówią, że gra została przesunięta znowu o 1 - 2 miesiące.

To co tam się dzieje? W tym studiu pracuje 20 osób, że ciągle się nie wyrabiają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Frost Prime napisał:

To co tam się dzieje? W tym studiu pracuje 20 osób, że ciągle się nie wyrabiają? 

Podobno jeszcze mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Frost Prime napisał:

To co tam się dzieje? W tym studiu pracuje 20 osób, że ciągle się nie wyrabiają? 

Pewnie chcą dodać jeszcze ze dwa miliony planet, żeby było co zwiedzać... 

JbxRjCf.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze opozniaja bo chca zrobic z tego tytul na VR?

obawiam sie ze w wypadu tego tytulu bedzie mozna powiedziec "z duzej chmury maly deszcz"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to plotka że to będzie dobra gra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Patricko napisał:

To wciąż tylko plotka.

juz nie:

https://blog.eu.playstation.com/2016/05/28/an-update-on-no-mans-sky/

szczerze lubie inne gry, ba nawet wrod indykow znalazlem cos dla siebie (papo&yo, Thomas was alone, jak i wiele innych), ale tutaj powiem ze im dalej w las tym moje zainteresowanie tym tytulem jest mniejsze. W sierpniu pewnie ktos stiwerdzi ze to slaby czas na wydanie gry, bo wakacje itd, i przelaza ja na wrzenien :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na luzie można przyjąć, że na premierze padną serwery. 5 osób robi grę, to serwerownia pewnie u pana Henryka na kartoflisku rośnie. Tym bardziej, że projekt jest tak ambitny pod względem sieciowym a beta testów stresujących lepiej jak widać nie robić, bo by była wtopa na całą wieś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale multi się tu ogranicza tylko i wyłącznie do tego, że kogoś tam może spotkasz i tyle. Cała reszta i tak odbywa się na konsoli. Jak zniszczymy środowisko to ono i tak się odnawia jak tylko odejdziemy dalej. Nawet jak padną serwery to po prostu będziemy sami we wszechświecie :) Cała reszta będzie ładnie działać.

Nowa plotka mówi o raptem 3 dniach obsuwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odkrywasz planetę to ta planeta staje się dostępna dla innych graczy. To tworzy mnóstwo komplikacji i rozprzestrzeniający się lawinowo wszechświat.

Chyba że coś zmienili w głównej osi gameplayu ale nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

no to co sami tworcy nie wiedza jesli na blogu 10 sierpnien, a premiera miala byc w czerwcu?

No Mans Sky to nie Watch Dogs  na ktore ludzie sie rzucili bo nie bylo w co grac :P pomijam juz fakt ze WD - w pol roku po premierze mozna bylo wyrwac za 10eur.

Doceniam ambitny projekt, ale jakos im z kazdym jednym newsem mniej mnie ciagnie do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×