Skocz do zawartości
kovacs

No Man's Sky

Rekomendowane odpowiedzi

W pięć osób to się robi indykowe pixel arty a nie taką grę. O ile jeszcze rok temu piałem z zachwytu tak teraz mam gdzieś tą grę. Toć to wygląda na zwykły symulator chodzenia tyle że w kosmosie. Niestety to nie jest klon Elite na sterydach. Więcej emocji mam gdy dmucham w dmuchawce na łące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odkrywasz planetę to ta planeta staje się dostępna dla innych graczy. To tworzy mnóstwo komplikacji i rozprzestrzeniający się lawinowo wszechświat.

Chyba że coś zmienili w głównej osi gameplayu ale nie słyszałem.

Planety są dostępne wszystkie dla każdego. Ty odkrywając nową, której jeszcze nikt nie widział po prostu możesz jej nadać nazwę. Więc grając bez neta po prostu będą domyślne nazwy. Jakoś mi to nie przeszkadza szczególnie. Brak neta niczego nie ucina na szczęście.

@malpka

Od kiedy to miał być klon Elite na sterydach? Elite to poważna produkcja, a NMS to gra zrobiona dla relaksu, żeby sobie polatac po kosmosie i planetach, do tego przy okazji coś tam zmajstrować. Jak chcesz Elite to kup Elite, proste. Na tą chwile nie ma nic innego poza NMS na PS4 w podobnej tematyce, więc to jest jego ogromna przewaga.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zostala przesunieta na sierpien

 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, One Post Man napisał:

Gra zostala przesunieta na sierpien

Toz 2 posty wyzej o tym pisalem, chyba ze chciales beke podresllic  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ‎28‎.‎05‎.‎2016 o 18:19, Patricko napisał:

 

@malpka

 

Od kiedy to miał być klon Elite na sterydach? Elite to poważna produkcja, a NMS to gra zrobiona dla relaksu, żeby sobie polatac po kosmosie i planetach, do tego przy okazji coś tam zmajstrować. Jak chcesz Elite to kup Elite, proste. Na tą chwile nie ma nic innego poza NMS na PS4 w podobnej tematyce, więc to jest jego ogromna przewaga.

No paniczu Elite to się NIE DA porównać :P Elite toż to geniusz dla fanów space simów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NMS w złocie:1_grinning:

To co fap fest? (naprawdę warto na to czekać?)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z czego te materiały będą? Z wizyty na 180461 planecie, podczai której zobaczymy fioletową łąkę i zrobimy pif-paf do kamienia? Założenia gry wydawały się ciekawe, ale póki co wszystkie materiały od niej odrzucają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

Dzis w pracy 2 ziomkow powiedzialo mi ze sie nie znam. 

Ze to gra o eksploracji, walce (bo jak bedziesz farmil zasoby to planety maja straznikow), lataniu po kosmosie, wymianie zasobow i rozbudowie statku gdzie to nie ty uczestniczysz w historii ktora napisal ktos inny a tworzysz wlasna. 

 

OK rozumiem takie podejscie. Moj problem polega na tym ze mimo iz to wszystko moze byc swietne i wielu dawac fun, ja podchodze ostroznie bo obawialbym sie ze mnie to ciut wynudzi.

 

Obstawiam tez skrajne opinie graczy po premierze Love and Hate. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan- może i ta gra jest o tym wszystkim, ale póki co jakoś nie bardzo to widać. Premiera za pasem (no chyba, że znowu przełożą żeby dopracować kolejne milion planet albo przenieść całość na PS4.5Neo), a gameplayów zachęcających do bliższego zapoznania się z tą produkcją jakoś nie ma. Twórcy ciągle tylko chwalą się tym samym - miliony różnorodnych planet które można zwiedzić, polatać, pobiegać, pif-paf, crafting (tylko po co) i tak od nowa. Nie wiem gdzie w tym wszystkim odnajdzie się to pisanie własnej historii, no chyba, że twórcy nas czymś zaskoczą i hmm... nie wiem, będziemy popierdalać po powierzchni planety i szukać jakiś karteczek z opowiadaniami, albo postawią na jakiejś planecie Monolit niczym w Odysei Kubricka, a Ty sobie resztę wymyśl. Chciałbym, żeby było to coś fajnego, bo podobnych gierek o tej tematyce na PS4 brak (Elite Dangerous bym chętnie powitał na PS), ale dalej stwierdzam, że zapowiada się najnudniejsza gra tej generacji...     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te questy i przygody mnie interesują najbardziej. Bo jeśli będzie coś więcej do roboty prócz latania, zwiedzania, szczelania i zbierania, to może być fajnie. O ile nie będzie to polegać na: leć na Quazar 12221 w gwiazdozbiorze 2323333 i znajdź XXX, potem leć na, a potem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie od PlayStation Polska, że gra będzie dostępna z polskimi napisami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie moge - proces ze strony sieci TV SKY byl moim zdaniem glupi a ich paranoja na slowo skaj jest ogromna. 

 

ale teraz mamy inny kwiatek: 

http://www.pcgamer.com/company-claims-no-mans-sky-uses-its-patented-equation-without-permission/

 

W skrocie tworcy gry uzyli formuly ktora jest opatentowana, wlasciciele pantentu chcieli z nimi porozmawiac ale nic z tego nie wyszlo.

 

Edit:

http://www.eurogamer.net/articles/2016-07-21-why-no-mans-sky-fans-are-worried-about-a-patented-superformula

 

Jesli wierzyc w to co komentarzach to patent ponoc wygasl.... 

I badz tu madry przy sprzecznych doniesieniach. 

 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już latają kopie gry po ebayu, nawet 2000$ (tak, tysięcy) za sztukę.

Pierwsze informacje na szybko:

1. Don’t expect mind-blowing graphics out the box

2. Don’t expect to take off flying when the game starts. Must put in work

3. Game was extremely smooth. No frame rate issues at all

4. Expect to possibly not fire up another game for a while. I could tell in my short time that this game is gonna destroy some relationships and happy homes.

Trzeba też pamiętać, że pewnie w premierę będzie jakiś duży patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że kurczę tym twoim wpisem trochę dolałeś oliwy do ognia i moje oczekiwania wzrastają co do tej gry :)

Ale żeby 2000$ XD Jeśli ktoś faktycznie jest w stanie tyle zapłacić to może być, że ta gra niszczy relacje XD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych informacji od gościa, który kupił grę za 1300$, wynika że do centrum galaktyki można dotrzeć w przeciągu 30 godzin i potem odradzamy się w nowej galaktyce, dlatego znaleźć kogokolwiek będzie niemożliwe praktycznie, a szczególnie znajomych. Chociaż coop wg mnie by ratował tą grę, ale sam single player?

Do tego gość wymaksował wszelkie możliwe statystki, statek, broń, itd. Trochę szybko... Jeszcze znalazł glitch na kasę, który mu to ułatwił.

Mimo wszystko, pisze że gra nie jest zła, ale nie można mieć wygórowanych oczekiwań, jak ktoś się spodziewa cudów na kiju to się zawiedzie.

Szkoda, ale czego się też spodziewaliśmy po indyku? Nie wiem kto ustala cenę, ale ta gra powinna kosztować mąż 80 zł, wtedy to byłby hit, ale 249 zł?

Poczekam na pierwsze recki, ale nie zapowiada się to jakoś dobrze. Nie dziwię, że Sean Murray płacze, że gość pisze już o tej grze, chyba sam jest świadomy crapa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasasasasa wszyscy jajko znosili... To teraz macie, a ja cały czas wieszczylem lipe... I szkoda ze tak wyszło :38_worried:

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

A masz jakis link do wypowiedzi tego goscia co juz ogral?

 

Indykiem tego tez nazwac nie mozna Sony takie dobre wpompowalo w to kase to co sie dziwisz ze chca zarabiac i ustalili cene taka jaka ustalili. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam kryształową kulę, średnia na metacritic 2urm54l_th.jpg

 

Będzie mega rozczarowanko. Ta gra nie ma nic, co mogłoby przyciągnąć do ekranu na dłuższy czas. Super rekomendacja, że szanse na spotkanie kogokolwiek wynoszą zero XD 

 

Za maksymalnie 30 złotych kiedyś wypróbuję. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno byłem bliski zaryzykowania zakupu na premierę, ale te informacje o których piszesz mnie trochę zniechęciły.

A najbardziej mnie "zniechęciło" (niezbyt dobre słowo, ale nie mogę znaleźć lepszego :P) to, że w plusie ma być Rebel Galaxy, które mam na dzieje na jakiś czas powinno zaspokoić mój głód fajnego space sima.

Co do absurdalnej ceny za grę indie, to jeszcze bardziej absurdalne jest to, że na PC ma kosztować jakoś tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno dziwi mnie posuniecie Sony z wrzuceniem Rebel Galaxy, owszem nie mozna zwiedzac planet. Owszem questy bardziej ukierunkowane zamiast pelnej wolnosci. ale dalej mamy proceduralnie generowany swiat plus rozwijanie statku, handel itd. 

Moze Rebel Galaxy nie mialo powalajacych ocen, ale lepiej wyprobowac cos co wrzucaja w plusie nizli inwestowac sporo siana w NMS ktore moze nie sprostac oczekiwaniom. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×